Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: První dojmy: Lamborghini Asterion

Novinka ze Sant´ Agaty kombinuje retro prvky s moderní technikou. Přestože působí umírněně, uvnitř tepe divoké srdce.
Zpět na článek
3. 10. 2014 18:10
Avatar - flyboyeda
3. 10. 2014 16:52
Zatím je to jenom koncept, který se může ,ale taky vůbec nem
mě osobně se zas až tak moc nelíbí, vadí mi hlavně přední maska,

když se na masku podpívám od kapoty nahorů myšleno od světel vidím Aventadora

když se podívám od stejného bodu směrem dolů vydím koncept giugiaro parcour respektive Audi Nanuk

vzhledem k těmto dvoum do oka bijícím se .. nevím čem prostě v jednom autě vidím dvě auta, namísto abych viděl jedno a to je divné

já osobně bych tam světla z Aventadoru výjmul, přední převis a kapotu zkrátil a nechal ty světla kde jsou teĎ ty dvě malé bludičky, prostě aby to víc přopomínalo Nanuka, nebo Par***

jinak z boku je to krása, zadek je jasná Lancia Stratos, hlavně zadek z boku, záď je ok, jenom tu plástev bych sundal a celková větší výška Lamborghini a vyšší posez je v běžném provouzu lepší.

chci aby z toho byl víc Nanuk,(Parcour) jinak to nechci
Rozbalit vlákno
0
3. 10. 2014 18:10
Zakulacený
Je to moc zakulacený na to aby to byla Lambo ;-\
Rozbalit vlákno
2
3. 10. 2014 19:56
Re: Zakulacený
Já v tom vidím Miuru. Současný Lamba jsou na mě až moc hranatý.
Za mě :yes:
Avatar - The Spešl Uan
4. 10. 2014 18:41
Re: Zakulacený
Přesně! Lambo musí mít jednolitou karoserii bez jakýchkoli prohybů, atd.. Na to je tu Ferrari, viz třeba Ferrari LaFerrari. To je zkřivené úplně všude. Lambo musí mít ostře řezanou jednolitou karoserii.
3. 10. 2014 20:25
Jako pecka, zkuste se podívat
Jako pecka, zkuste se podívat na (spam: odkaz byl smazán redakcí) a řekněte co si o tom myslíte. Vaše komentáře a názory by mohli být i docela zajímavé..:-):-)
Rozbalit vlákno
1
3. 10. 2014 20:46
Re: Jako pecka, zkuste se podívat
Nespamuj to tady :-!