Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki Vitara 2015: Což takhle sportovní verzi?

Co kdyby se Suzuki rozhodlo udělat v rámci nové Vitary ještě silničnější verzi se sportovním švihem? Pak by vypadala nejspíš nějak takhle.
Zpět na článek
11. 10. 2014 21:27
11. 10. 2014 21:47
11. 10. 2014 22:12
11. 10. 2014 22:00
12. 10. 2014 01:15
Avatar - flyboyeda
11. 10. 2014 21:16
Příjemné překvapení
Vypadá nádherně :yes:
Rozbalit vlákno
0
11. 10. 2014 21:27
Forester
v turbíně uměl jet rychle jen rovně? Drahý autore, nevím kolik jste toho ve Forestru s turbínou najezdil...., ale pokud rychle a to ta, že pouze rovně, tak to nebylo ve Festrovi,ale spíš prstem po prospektu...
Rozbalit vlákno
2
11. 10. 2014 22:12
Re: Forester
Zvláštní. Takže v zatáčce to bylo pomalé, houpavé, nedržel stopu, neměl trakci? Nejde mi o flame, ale o vysvětlení. Jezdil jsem oturbene SG bez úprav a ted SF v turbu. Je nazvedaný, takže do zatáčky s rozumem, ale pomalý mi tedy nepřijde. S čím z SUV to v zatáčkkach srovnavate?
Avatar - Ada je zase tady
11. 10. 2014 22:00
fuj
Grand Vitara [odkaz] je zatím docela pohledné auto, bohužel se špatným motorem pod kapotou. Naznačená malůvka naznačuje směr, který by prodej toho vozu asi zabil. :no: Přetvořit SUV tak, aby měl snížený podvozek a obludná kola? To může udělat jen *** :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Otrava
12. 10. 2014 01:15
Zajímavé SUV?
Já myslím, že z poctivého auta do terénu se stalo další ze spousty SUV do města. To mi moc velkou radost nedělá. Jeep praktikuje to samé..a nakonec zákazník nebude mít na výběr...
Rozbalit vlákno
2
12. 10. 2014 11:59
Re: Zajímavé SUV?
Souhlas za pár let bude do terénu lepší obyčejná oktávka než SUV, které s těma kolama nevyjede ani z polní cesty zpátky na hlavní >:D
Avatar - wakantanka
12. 10. 2014 16:35
Re: Zajímavé SUV?
Mne sa tento trend tiež nepáči a už dlhšiu dobu si kladiem otázku načo mi je auto, ktoré sa tváre "terénne" ale nemá ani pohon všetkých kolies, ani vyššiu svetlú výšku ani nič čo by ho na jazdu v teréne predurčovalo ? Dobre nejakú poľnú a udržiavanú lesnú cestu zvládne ale to zvládnu aj klasické hatchbacky s podobnými parametrami. A už vôbec nerozumiem takýmto verziám že "sportové" SUV. Ale doba je raz taká a keď to väčšina ľudí chce, tak im to automobilky vyrobia a predajú.
Avatar - woody-alien
12. 10. 2014 09:34
Zmatky kolem Vitary
Tohle měli u Suzuki asi promyslet lépe. Už název SX-4 S-Cross relativně nedávno uvedeného modelu byl hodně krkolomný a použití známého jména Vitara pro aktuální novinku vidím vyloženě jako nešťastné. To snad na světě došly názvy ? Suzuki nám v tom dělá guláš, a přestože již bylo několikrát zdůrazněno, že Vitara není nástupcem současné generace SUV Grand Vitara, i z reakcí některých diskutérů je vidět, že to není všem jasné. Pokud s tím mají v Japonsku problém, za pár šupů jim vymyslím názvy zvučné, výstižné a bez problému akceptovatelné ve všech koutech světa pro celou modelovou řadu. >:D ;-)
Rozbalit vlákno
5
12. 10. 2014 10:34
Re: Zmatky kolem Vitary
Nejen diskutéři v tom mají zmatek, ale i většina tzv. profesionálů....
Avatar - Otrava
12. 10. 2014 14:44
Re: Zmatky kolem Vitary
Tenhle model nahrazuje ve výrobě současnou Vitaru, která co nevidět skončí nebo tomu tak není?
Avatar - woody-alien
12. 10. 2014 16:03
Re: Zmatky kolem Vitary
Není. Tahle Vitara nenahrazuje Grand Vitaru. Je to spíš reakce na módní vlnu městských crossoverů typu Qasqaie. Tady je citace: "Předně je třeba si ujasnit, s kým máme tu čest. Nová Vitara totiž není náhradou za offroad jménem Grand Vitara, ale je postavena na základě modelu SX4 S-Cross."
Avatar - peter_ko
12. 10. 2014 17:34
Re: Zmatky kolem Vitary
Ale je. Grand Vitara dočasne končí, o triedu väčšie SUV - priamy nástupca GRAND Vitary príde na radu možno až po roku 2017...
Avatar - duv
1. 4. 2015 10:03
Re: Zmatky kolem Vitary
Tak to se bavím, celý svět čeká na Vaše spasení. Celkem by mě zajímalo, jaké názvy vymyslíte. Můžete trochu nastínit? Kamarád se zná se strejdou Vaška Suzuki, který řediteluje Suzuki v Japonsku. Tak by mu poslal návrhy na nové modely. Právě onehdá říkal, že vypinknout auto je hračka, ale 650 lidí na vývoji, pak sedí a bezradně mudruje o názvu. Nakonec stejně skončí u nějakého zavedeného názvu s kterým automobilka měla úspěch. Ale takhle zoufalí jsou ve většině automobilek. Možná by to mohla být dobrá živnost - vymýšleč názvů s.r.o..
Avatar - flyboyeda
12. 10. 2014 18:38
Tohle je super auto
a vy jste banda teplejch *
Rozbalit vlákno
0