Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vláda schválila zvýšení sazeb mýtného až o 30 procent

Sazby mýtného pro kamiony a autobusy v Česku od ledna 2015 vzrostou. Proti původnímu plánu zůstane zachována zvýšená sazba pro páteční jízdy kamionů, která má regulovat zvýšený provoz v tento čas.
Zpět na článek
28. 10. 2014 17:37
28. 10. 2014 19:06
28. 10. 2014 19:03
29. 10. 2014 07:51
28. 10. 2014 12:32
Umí něco jiného?
Až budeme mít vládu, která za 4roky svého vládnutí nic nezdraží tak pak bude možná líp 8-s

"Autobusům, které mají proti kamionům výrazně snížené sazby, vzroste cena až o 30 procent." To nevadí tak budeme jezdit všichni autama, protože to vyjde levněji i pro jednoho, jenom nevím jak se na tu dálnici, která má 1 pruh protože další je zavřenej vejdeme >:-[]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - petrumr
28. 10. 2014 19:04
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - zaplosak
28. 10. 2014 17:37
hnus
Pak se diví že kamiony jezdí po kdejaké skoro polňačce, tam je teď ještě víc budou zamněstnavatelé hnát, vůbec nechápu za co chcou zdražovat - za co?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - petrumr
28. 10. 2014 19:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
28. 10. 2014 19:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - FISHkaa
29. 10. 2014 07:51
chjo
Nojo,
někde ty kok*ti musí sebrat peníze na chléb a hry pro ovčany, kteří je za odměnu opět budou příště volit... :no:
Rozbalit vlákno
0
10. 12. 2014 22:29
To už si dělaj fakt pr*el
To už snad opravdu není možné. Co už my podnikatelé musíme udělat, aby nás tento zku*ný stát neobíral? Všechny daně co šli jsem už převedl do Německa, kde je to mnohem levnější a přehlednější - čehož se zde nikdy nedočkáme. Abych se zde vyhnul dražšímu mýtnému - které zvedali minulý rok a vyšší bylo pro EU 3 kdežto EU5 byla o něco zvýhodněná, koupil jsem úplně nový tahač - který má nižší emisní limity a posunul se tak z EU3 na EU5 a teď se zde dozvídám, že ty zku*vysynové mě zvednou mýtné u EU5 mnohem více. Ty vole co už tady člověk má dělat aby platil méně?!!? Kdyby to šlo, platím úplně vše v Německu, ale bohužel to nejde. Vydělávám sice hódně, ale proč to dávat tomuto zas*** státu, který to roz*** na různých pos*** dávkách pro cigány - omlouvám se pracujícím cikánům - a s těmi velmi velmi drahými tankodromy na kterých se za chvíli nebude dát ject ani těch 90 km/h a které tak hrdě nazývají dálnice a rychlostní silnice nic NEDĚLAJÍ!
Jediné co mi zřejmě zbývá, je všechno tu prodat a odjet do Německa, kde už mám od ledna t. r. založené eseróčko - německy Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Už mě to tu vážně se.
Opravdu ,,podporuji" tento stát co nejméně to jde - potraviny, PHM a další věci už léta kupuji v Německu, které mám od domu vzdálené 14 km (jen tam) - protože neumí hospodařit - narozdíl od Německa, Rakouska, Švýcarska etc.

Rada pro podnikatele - pokud chcete ušetřit přesuňte co jde do zahraničí - i okolní země to mají podstatně levnější než předražená ČR
Rozbalit vlákno
0