Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Maserati Ghibli S Q4 – Omámení smyslů

Teprve třetí generace za bezmála padesátiletou historii – to je nové Maserati Ghibli, které jsme vyzkoušeli v nejostřejší specifikaci s pohonem všech kol Q4.
Zpět na článek
10. 1. 2015 01:16
Realna zkusenost
Ahoj,
Procetl jsem si vsechny prispevky a cely test. K testu by me vazne zajimalo zda autor vazne maserati mel a realne treba tyden jezdil. K diskutujicim me udivuje kolik je tu odborniku, ale kdyz jedu po silnici, tak vidim vsude ve vetsine podprumerna auta.

K autu, koupil jsem ho pred 2 mesici. Ctyrkolku, mel jsem dilema mezi m5, CLS AMG, a RS 7 a vyhralo u me srdce maleho kluka. O kazdem aute Vam napisu desitky pro a proti. Vsehcna jsem mel pujcena na nekolik dni (nekupuji u dealera, ale pohybuji se mezi dovozci).
Jsem velky hnidopich a prvni co bylo, kdzy jsem do auta sedl, tak jsem zacal omackavat interier - pratele, ani DEKO praskani. Prechazel jsem z Panamery a tam jsem byl dost namlsany. Auto je totalne tiche a kvalita interieru sla strasne nahoru, jako treba ferrari 458, neda se porovnavat s 430. Italove si to uvedomuji a strasne se to zlepsilo. Ovšem ano, neni to nemec. Kritizuju navigaci, aj ty budiky me nejak neberou, ale ten motor (i kdyz to neni m5tka, ktera hrabe ve 150 :-) ), maji ho spuckove odladeny, zadna vykonostni dira, uzasny zaprach, kult motoru/vyfuku. Volat by mohl byt klidne tvrdsi, i kdyz pri ceste do vidne a zpet jsem byl rad za jeho "tuhost" (to a treba m5 vychytanejsi).
Spotreba je od 8-35l. Servis jsem od 0km nepotreboval ani jeden. Sekvecni razeni je naprosto famozni, lepsi ma jen ferrari ani PDK me tak nerbalo jako zde.
Sumasumarum, neni to vykonu, ale o aute jak je postavene, jaky ma dojem a o celkovem kultu. Auto je to na to co nabizi za spickove penize.
Avatar - Bristol
7. 12. 2014 14:31
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
děsivý skin... si najdi někoho kdo ti ty stránky předělá... tohle vypadá jako web komunistické strany československa... :no:
6. 12. 2014 19:06
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
je nesu ekotetorist ty si antiekosyst [odkaz] viš :-) no a taky houby člověk, to mě pověž co ti chutná na použitým vzduchu z laufu že ho tak rad jedeš? :-)
4. 12. 2014 15:41
Re: ...
škoda, o jedno prodaný Mase méně.... :-(
Avatar - Bristol
4. 12. 2014 11:13
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Táhni ty ekoteroristo!
4. 12. 2014 08:50
...
Auto "takmer" bez chybicky... ale ten displej a rám ako z cinskeho trhu... tak to nie, to by som nedokazal prekusnut :no: Plus aj to uzivatelske rozhranie vyzera ako Android spred 10 rokov...
4. 12. 2014 07:58
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jenom pro úplnost. Později to dříví upravili asi takto [odkaz]
Avatar - Ji/Ri
3. 12. 2014 23:12
Re: mase vs mb
Překrásné!!! Tohle je prostě dělo. Ale co čekat od hltačů rovných linií >:D ;-)
Avatar - Ji/Ri
3. 12. 2014 23:10
Re: aha
První panamery problém měly. Jak vevnitř tak venku.
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 21:27
Re: aha
To je trochu paradox, ne ? Když nechválíš Italy, tak na ně prostě nemáš kule...A když je nemáš, vlk tě nemá do čeho hryznout. >:D
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 21:25
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
No, nevím, ale poslední a ještě čerstvá zkušenost ohledně Clia RS mi přinesla docela problém z Renaultu vytlouct slevu aspoň takovou, jakou mi nabízeli u koncernu. Už to není jako dřív. ;-)
3. 12. 2014 21:19
Re: aha
Jistěže se nehodila - italský káry se musej jen chválit, bo jinak přiběhne vlk a hryzne tě do kulí, kapiš?
Avatar - white label
3. 12. 2014 21:16
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jj, to známe..., když ptáčka (kupce démantové ojetiny) lapají, pěkně mu zpívají... >:-[]
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 19:42
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Ale no, zůstal bych věrný značce, modelu i motorizaci ;-)
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 19:41
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Já dva roky parkoval Lagunu hned vedle největšího hnízda Brněnských kun(d) (v podstatě obojí platí >:D ), večer tam pobíhaly po ulici a nikdy mi žádná nic na laguně neokusovala. >:-[]
Avatar - white label
3. 12. 2014 19:38
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Ale prosím tě, to jsou typické výmluvy "diamantových vaginistů"... :*) >:D
Avatar - white label
3. 12. 2014 19:36
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jenže paja měl s kun(d)ama podobné problémy i u Jagu, a to s ním ani nebyl v Lánech. ;-)
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 19:31
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Já neříkám, že to tak dopadne. Jen, že jsem opakovaně procházel inzeráty a ta cena se prostě drží díky mé nákupní pořád ještě výhodně. ;-) Jestli do toho půjdu nebo ne, to taky ještě nevím. Objektivní důvody nemám, zatím spokojenost ;-)
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 19:29
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Ale prosím tě, to jsou typické výmluva VAGenistů: [odkaz]
Avatar - AUDIRS6
3. 12. 2014 19:15
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
hmm... :-|
Tak ked bude Renault vyrabat A6 ( RS6 ) a dostanem zlavu na zlavu a vo fullke, daj vediet, pojdem si ho objednat >:-[]
3. 12. 2014 19:07
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Každé zboží má svého kupce. Nejtěžší je, najít takového s prominutím osla, který by za tebou požadovanou cenu, koupil ojetý, dva roky starý auto před vcelku velkou investicí.

Neříkám, že takový nejsou, ale jak mi bylo nedávno vysvětleno, tak u Renaultu člověk dostane slevu na slevu a vybavené auto skoro za hubičku, tudíž z mého pohledu není důvod, vůbec kupovat drahou ojetinu. Možná to ale někdo neví. ;-)
Avatar - white label
3. 12. 2014 17:09
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
A může to mít i o 4 válce méně?
Avatar - white label
3. 12. 2014 17:03
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Vypadá to jak interiér Tesly v akční "výbavě" Junior.... ;-)
Avatar - white label
3. 12. 2014 16:57
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Ale to nebyla vina koncernu, jak se později prokázalo, mohla za to Zemanova pas(s)y marten, česky prostě kun(d)a... ;-)
3. 12. 2014 16:22
Re: Individualizace
To si rozumíme a mluvíme o tomtéž. Jistě, ty rozdíly v nastavení by měly být znát, ale třeba právě taková M3 mi přijde jako ideální etalon. Extra tlačítko na nastavení citlivosti řízení, extra tlačítko na nastavení tvrdosti podvozku, extra tlačítko na nastavení map motoru a extra tlačítko na nastavení reakcí převodovky (u DCT) a každé se třemi úrovněmi. Co se mi líbí, to si uložím do dvou profilů M1 a M2 mám přesně to, co chci. Nemám rád názor (továrních inženýrů), že vědí, co mi vyhovuje nejvíc a dají jen jedno nastavení (vědí prd).

Každý máme samozřejmě jiný vkus, ale právě tohle se mi líbí. Čím víc nastavení, tím lepší možnost přímého odladění na míru, což mi přijde jako pozitivní, ale tak každému, co mu vyhovuje. :-)
Avatar - iudex
3. 12. 2014 15:54
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Keď prídeš s obdobnou ponukou ako naposledy paja, kľudne môžeš prísť pre mňa. :-)
P.S: Stačí aj, ak to bude mať o 200 koní menej. >:D
Avatar - AUDIRS6
3. 12. 2014 15:45
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
este ze mam taky pomaly net >:-[] >:-[] >:-[] :
ked mi zobrazilo prve 2cm zhora, okamzite som dal zavriet okno, nech si nekazim den ! 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 15:20
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Nevím kdo naposledy musel odvéz koncernové auto opatrně a pomalu domů, protože se mu při malinko ostřejší jízdě rozsvítila kontrolka "porucha motoru." >:-[] >:D
Avatar - Magister
3. 12. 2014 15:17
Re: mase vs mb
CLS je povedené. Vymyká se a líbí. Důstojné, elegantní. Mi se líbí i CLA, i když to je zase úplně jiná třída.
3. 12. 2014 15:16
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
V případě obou je'dte radši busem >:-[]
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 15:14
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Hmm, tak nezbývá než spolupracovat. Na příští sraz mám pro tebe dojet nebo to opět zkusíš Fordem? >:-[]
3. 12. 2014 15:12
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
>:D
Avatar - Skipper
3. 12. 2014 14:54
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Aaaaa! Promiň, moje blbost :-)
Avatar - Skipper
3. 12. 2014 14:54
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Není. On ví, jak to myslím :-)
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
3. 12. 2014 14:47
Re: mase vs mb
Tohle je snad nejkrásnější final ride...

[odkaz]

Dopravit blízkého svépomocí (pokud to samozřejmě okolnosti dovolují) ... return to innocence :-)
3. 12. 2014 14:43
Re: Tady je to samej tester :D
Není, jsem hanbář a už jsem za to dostal i mínus palec >:-[]
Avatar - iudex
3. 12. 2014 14:43
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
A o mafii v talároch si počul? ;-)
Avatar - iudex
3. 12. 2014 14:33
Re: Tady je to samej tester :D
A ešte sa k tomu aj priznáš, no hanba Ti. >:D >:-[]
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 14:32
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jak říká jeden kamarád: Bílá mafie >:-[]
Avatar - iudex
3. 12. 2014 14:29
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
No chirurg, neurológ ani algeziológ nie si, tak to risknem a to hnidopišstvo si ešte chvíľu ponechám. >:-[]
3. 12. 2014 14:24
Re: Je fajn,
No, mohli se soustredit vice. Prece jen v teto verzi to auto realne vazi cca 2,1 tuny, viz [odkaz] tedy dokonce o neco malo vice nez podstatne vykonnejsi a elektronikou nabite vozy o kategorii vyse (S8, S63). 2050 kg u dieselove verze [odkaz] [odkaz] je uz jen smutnym obrazkem toho, kam az Maserati ve sve kratkozrake honbe za vyssimi prodeji kleslo (zrychleni na dvoustovku o vice nez 4 s horsi nez u obycejneho 3.0 tdi).
Avatar - fOE
3. 12. 2014 14:23
Emoce
Vystihl to webpaja hned svym prvnim komentem, ale neda mi se nepripojit. Necekane emocemi prolezly test, autorovi palec nahoru jak za test, tak za prave petrolheadske srdce, ktere se odzrkadlilo v 4,5 hvezdovem hodnoceni. Diky. :yes:
3. 12. 2014 14:16
Re: aha
To chce klid! Někteří mají "vytetováno na mozku", že Ital rovná se špatné dílenské zpracování, s tím nemá smysl bojovat.
Mimochodem, kde jsi našel "podobné věci" na Panameře?
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 14:13
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Výmluvičky....to Subotisti nemluví, ale činěj. ;-) [odkaz]
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 14:05
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
To je Ghia u novýho Mondea ? :-O >:D >:D
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 14:04
Re: Pane Mičkáááááááá,
No nic moc, často už docela ojetiny, vypuštěný airbagy, ošoupaná kůže, nepravidlený chod motoru, který ve vyšších otáčkách vyloženě řve...
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 14:00
Re: mase vs mb
Ale tak to můžeš nejen v CLS, ale klidně v Maserati: [odkaz]

Mimochodem část pohřbu v něm absolvoval po pádu letadla tuším i polský exprezident Kaczynski: [odkaz]
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
3. 12. 2014 13:58
Re: mase vs mb
Tohle, jednoznačně :-)

[odkaz]

Apropó, pohřebák... málokterý jiný vůz je upřímnější, protože svůj účel nijak nemaskuje. Podobně jako rakev (design rakve - aby byl účelný, ekonomický a zároveň důstojný a uctivý pro zesnulého - toť zapeklitý úkol... a zároveň výzva).
3. 12. 2014 13:58
Re: mase vs mb
I když se mi víc líbilo předchozí CLS, tak oproti CLA a já nevím čemu ještě je to pořád úplně jiná liga! ;-)
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 13:53
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Já bych zůstal věrný značce i modelu, motorizaci, takže žádný výměna, facelift >:-[] samozřejmě prodělat se na tom dá, ale koukám na to dvojím metrem. Ten pokles je setrvalý, nejlépe se auto prodá to, které je ještě v záruce, takže jestli za 10 let tratím 300t nebo za dva roky 60t, tak je to fuk. No a pak taky jde o to, že díky nákupní ceně se dnes mé roční vozy prodávají tak o 10-20t levněji než jsem koupil.

Ale samozřejmě, byla to spíše taková noční myšlenka kofejnem omámeného mozku. >:D
Avatar - Emel
3. 12. 2014 13:51
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Víš co... nová RX-8 není a nebude... 6 s 2.5 jen automat... do MX-5 jsem dětský sedačky zkoušel, ale není to prostě ono (stahovacím pásem na kufr, ale kvůli otevření se to musí celý rozdělávat a holt už asi nejsem nejmladší tak na to nemám trpělivost).
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 13:50
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Lagunu přece ;-)
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 13:49
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Všechno si to píšu...
Iudex bolesti zad, herniace disku a urážky Renaultu...
Webpaja - zvrtnutý kotník, riziko chronické nestability a... no, pučil mi V8... OK, ten má šanci... >:-[]

kdo dál?
Avatar - Emel
3. 12. 2014 13:48
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Mezitím o diskusi vedle...

[odkaz]

ÁÁÁÁ, mám chuť mlátit hlavou o stůl...
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 13:46
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
To mi je jasné, spíše jde o to, jestli by se našel nějaký kupec.
Avatar - Magister
3. 12. 2014 13:45
Re: mase vs mb
JJ, naprosto s Vámi souhlasím. Kombík je pohřební vůz. Ten se mi hrubo nelíbí, asi tak, jak by udělali kombi z tohoto maserati. Ale sedan, ten píše. Asi si jej nikdy nekoupím, není ani 2x praktický, ale je krásný.
Avatar - Dinar
3. 12. 2014 13:43
Re: mase vs mb
Jo, cls je krasavec, poslední mohykán designu u MB, po něm už jen buclatá potopa. ;-\
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 13:41
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
To víš. jsme kolegové ;-)
3. 12. 2014 13:38
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Pravověrnej Mazďák??? Něčím jiným? Nikdy...snad leda s ČD! >:-[]
Avatar - Skipper
3. 12. 2014 13:37
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Takže vzhledem k výše uvedenému jsi si mezi Favoritama pořídil Megana? ;-)
3. 12. 2014 13:37
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
To je hodně černej humor...
Avatar - Emel
3. 12. 2014 13:35
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Copak nemůže Mazďák jezdit něčím jiným?
Avatar - Skipper
3. 12. 2014 13:31
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jo, ten jsem měl a docela to šlo :-) Tady to prostě byla parodie na dřevo, která nechtěla být ničím víc, než parodii a proto to nevadilo. Když ale má ten plast skutečně vypadat jako dřevo, tak je to průser.
Avatar - Skipper
3. 12. 2014 13:29
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Tak neboj, možná za pár týdnů dostane rakvovitá hnědá pro Tebe nový rozměr ;-)
Avatar - Emel
3. 12. 2014 13:24
Re: Tady je to samej tester :D
No jasně, Jaguar roadshow typickej příklad... na letišti je fulltime po dobu dvou dnů 4-5 Jaguarů... a pak totéž na jiném místě... pokud by si v nejbližších dvou letech půlka návštěvníků jakéhokoli Jaguara koupila, byli by za vodou :-)
3. 12. 2014 13:18
Re: Tady je to samej tester :D
Souhlas, celá diskuze plná pozérů a slintalů ;-) :yes:
3. 12. 2014 13:12
Re: mase vs mb
>:-[] Ano to jsem myslel!

Jen jsem Magistera dráždil, vím že myslel sedan...i když i tam by se mohl futrál dát přes zadní sedačky ;-)
3. 12. 2014 13:11
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
...nejsi nejmladší, okolo taky občas jedeš...pozor na to :-)
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 13:06
Re: Tady je to samej tester :D
Žádných argumentů netřeba. Jakmile reálně koupíš nový auto, často už tě dealer s nabídkama jízd oslovuje sám od sebe. A není to ani zdaleka výsada prémiového segmentu. Navíc se tady o auta zajímáme, píšem o nich a já se rozhodně nestydím projet auto, které ve skutečnosti nemám zájem koupit. Jestli ty jo, tak je to tvůj problém. Kolik myslíš, že je reálných kupců na všech těch road-show atd. ?

Ty se dobře bavíš, jak to "testérům" žerem, a já se dobře bavím, protože vím, že ta moje "pastva" je opodstatněná. ;-) [odkaz]
Avatar - iudex
3. 12. 2014 13:05
Re: mase vs mb
Keď v rakve, tak štýlovo: [odkaz] >:D
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 12:50
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jj, tohle je krátkozrakej přístup. Já si rejpnu a rychle hodím zurück, nejsem už nejmladší. >:-[]
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 12:48
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
To se povede jednou za život... >:D
Avatar - cerrbion
3. 12. 2014 12:45
Tady je to samej tester :D
Jak to tady delší dobu čtu, tak tu celkem velká část diskutujících nedělá nic jiného než prochází dealery a žádá o testovací jízdu pomalu všech novinek na trhu. Buď nehorázně kecáte, honíte si triko a léčíte nějaký komplex nebo je ještě horší verze, opravdu to děláte a u dealerů z vás musí mít opravdu velkou radost a opět jde o nějaký mindrák. S argumentem o průzkumu pro volbu nového vozu ať pro sebe nebo pro firmu na mě nechoďte vůbec, protože podle diskuzí kupujete auta tak zhruba 3x do měsíce :). Ale v podstatě jo, dobře se bavím, spíš mě zaráží, že vám to ostatní diskutující žerou.

PS: Opět diskuze nezklamala a někdo do ní opět musel zatáhnout Oktávku. Bože...
3. 12. 2014 12:41
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jo a pokaždý jsi to prokládal auty, který jsi náhodou potkal při sběru šneků k obědu >:-[]
3. 12. 2014 12:40
Re: mase vs mb
...já taky...když je v černý, pomylsím si, že jsem umřel a jedou si pro mě ;-)
3. 12. 2014 12:38
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Ty jsi vizionář! Chtěl jsi dodávku a koupil NADAUTO! >:D
3. 12. 2014 12:37
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Kluci, vy mu dáváte...nebejbože, abyste se tomu řezníkovi dostali někdy do rukou >:-[]
Avatar - Ozzman
3. 12. 2014 12:37
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Já sem takovouhle pěknou parádu viděl i na nové Oktávce, naštěstí né u nás >:D Ať žije pesudoluxus >:D
Avatar - Honza Mička
3. 12. 2014 12:36
Re: Individualizace
Dobrý den,

když si sednete například do Golfu, máte tam několik úrovní nastavení adaptivního podvozku, ale rozdíly poznáte pouze mezi krajními. Dokonce i v BMW M3 mi přišel zlatý střed nejlepší, ale to je věcí vkusu.

Jednalo se mi o to, že tady určitá indivualizace je, ale pouze v nezbytné míře, a co se převodovky nebo reakcí motoru týče, neumím si představit lepší nastavení. Co se individualizace interiéru týče, je to samozřejmě něco jiného. ;-)
Avatar - 3_diamanty
3. 12. 2014 12:36
vdaka za tento testik
pre mna osobne jedno z najzaujimavejsich a najkrajsich aut sucasnej automobilovej produkcie ... ;-) .... skoda ze nie je k nemu aj nejake video..... ale aj tak velke diky :yes:

nadhera, dokonalost.... :yes:
3. 12. 2014 12:35
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
>:-[] >:-[] >:-[] Tohle nemůže sladit dokupy nikdo jinej než Woody >:D
Avatar - Magister
3. 12. 2014 12:31
mase vs mb
Pěkné, ale tady v této třídě já mám jasno. Pokaždé, co kolem projede, zvláště v noci se ohlédnu - Mercedes CLS.
Avatar - Dinar
3. 12. 2014 12:26
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
>:D :yes:
3. 12. 2014 12:23
Individualizace
"navozování vcelku zbytečných pocitů individualizace" v autě za 2,7, to je asi zřejmě takový básnický oxymoron, že? :-) Jak jen mohou být pocity ohledně individualizace zbytečné? :-)
Avatar - Honza Mička
3. 12. 2014 12:22
Re: Pane Mičkáááááááá,
Dobrý den,

bylo v plánu, ale nakonec jsme ho nestihli. Je to škoda, protože ten zvuk je naprosto fenomenální!
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 12:17
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Hlavně, že mně nezapomínáš otloukat o hlavu četnost výměn. ;-) Nevím, hodně výhodný nákup je samozřejmě předpoklad. Kromě Jimníka, kterej byl unikát, jsem nejlépe při prodeji dopadl s H1. Díky výhodnému nákupu a následnému přibližování Hjondéé k prémii včetně cen >:D , jsem ji prodal téměř po 4 letech za 80% !!!! pořizovací ceny. Jinak to ale bylo spíš na houby...srdce jásalo (nové auto na obzoru), ale rozum úpěl. A čím dražší auto, tím hůř - pochopitelně. Ta péče o auto se nakonec při prodeji až tak moc finančně neprojeví.
Avatar - iudex
3. 12. 2014 12:17
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Ha, a je to vonku, chceš sa Francúza zbaviť skôr, než sa začne rozpadávať a budeš do neho musieť vrážať. Áda to vždy hovoril. >:D >:-[]
P.S. áno, áno, viem, ten rozpadnutý motor z recenzie... ;-)
Avatar - Ozzman
3. 12. 2014 12:14
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Tohle je ještě dobrý, ale představ si ho v celém černém interiéru, jednou sem ten skvost viděl i na živo, přitom z venku vypadlo celkem pěkně >:D Ať žije Ghia! >:D
Avatar - miromen
3. 12. 2014 12:13
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Hlavně to nepusobilo tak že by mělo jit o dřevo. :-)
3. 12. 2014 12:10
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Prodejce není charita. Na doplacení nějakých 40 tis na nové auto rovnou zapomeň.
Avatar - iudex
3. 12. 2014 12:08
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jeden z mála príkladov, keď chudobnejšie verzie vyzerali lepšie, ako tie top. >:D 8-s
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 11:58
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Přesně tak, proto ten můj pohled na ceny Oktávek...

Mimochodem, na to, že nová Octavia je docela drahá, srovnatelně s Golfem a dražší než Leon, tak v ročních vozech se to obrací. Ale taky pravda, že ten výběr v ročních vozech u Seatu je mizivý, obzvlášť s dvoulitrem.
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 11:56
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Na mě nekoukej. Já měl až na krátkou epizodu vždy auto z Boleslavi, viz Zázrak a nově Ježkomet >:-[] A jestli se okolnosti nezmění, budu mít natrvalo ;-)

Já spíše jen tak polemizoval, jetli by se po finanční stránce nevyplatilo auto po dvou letech prodat, vzhledem k tomu, že je ve opečovávané, má ještě 3 roky záruky a servis zdarma a koupil jsem ho tehdy extrémně výhodně. No a vzhledem k omu, že by se msely měnit docela drahé 17" gumy, tak jestli by nebylo lepší místo gum za cca 15-20t auto prodat, přihodit třeba 40t a mít auto stejné, ale nové s novými gumami... no uvidím, zkusím to navrhnout na garančce prodejci, co mi na to řekne.
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 11:55
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
V diskusi ve Fotosoutěži se traduje, že vždy mezi dvěma slušnými auty si musíš koupit nějakou mr.dku, abys měl o to větší radost z následníka. Čili, opustivše své milované Fordy, Mazdy atd., v současnosti coby vlastníci Bolek a Burgů vyhlížíme s nadějí to další slušné auto. >:-[] ;-)
3. 12. 2014 11:42
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Dřív to tady bylo tak rozmanitý a teď najednou forďáci, mazďáci houfně utíkají do Bolky nebo Burgu...co se děje klucííí? ;-)
3. 12. 2014 11:40
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Tenhle dekor není ošklivej, to je fakt ;-)
Avatar - Barrichello
3. 12. 2014 11:40
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Děsný tvar středového panelu a to jakože hodně děsný >:D
3. 12. 2014 11:40
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Johohó!!! Ten je! >:-[]
Avatar - Barrichello
3. 12. 2014 11:38
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Dřevo se musí do interiéru hodit, musí to barevně ladit a musíš ho mít rád. Pak nemusí být jen v RR.
Avatar - miromen
3. 12. 2014 11:37
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Ja měl u jedničkoveho Focuse vybava Ghia taky "dřevo" ale v šedomodrem odstinu což barevně ladilo podstatně vic. A mam dojem že to mělo v nabidce i Mondeo....
[odkaz]
3. 12. 2014 11:24
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
A tys jaký ročník? >:D
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 11:20
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Právě tuto reakci jsem přesně očekával >:-[]

Jen jsem si místo toho abych dělal, co mám, přemýšlel, co by kdyby... třeba co by kdybych po skončení úvěru na Megana jej střelil a koupil něco podobně výkonného... no a ejhle, zjistil jsem, že bych byl natolik spokojený, že by opět koupil stejné auto, jen s navigací >:D
Avatar - Emel
3. 12. 2014 11:19
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
To je rok sklizně.
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 11:16
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Hledáš na Das Welt ? To ti teda to nadšení z Megana dlouho nevydrželo. >:-[]
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 11:15
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Víš jak, padni komu padni. ;-) A po faceliftu už se Ghia ani u nás nenabízela, pokud se nepletu. Taky významně ubylo sebevražd. >:D
Avatar - Uživatel_5340709
3. 12. 2014 11:14
Pane Mičkáááááááá,
kde je nějaké "taťkovské" video a k tomu jistě famózní zvuk tohodle auta? ;-) >:D :-!
3. 12. 2014 11:14
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Ze sedmiletého proutku bys těžko udělal celou palubku. ;-) >:-[]
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 11:13
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jj, možná blbá vrstva laku, ale jinak eňo-ňůňo. >:D >:-[]
Avatar - Emel
3. 12. 2014 11:08
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Nepochybně pravé dřevo... ořech, ročník 2007, jižní stráň...
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 11:06
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Koukám, že to jedno vlastnictví Fordu tě poznamenalo na celý život >:-[] >:D
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 11:05
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Přemýšlím, v které sitauaci by se mi ta rakvovitá hnědá mohla líbit >:D
Avatar - Ronault.
3. 12. 2014 11:04
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
I u trojky je, včera jsem na das welt auto jednu Octávku shodou okolností našel:
[odkaz] Není ho tam ale moc, v podstatě jen kolem řadičky. Kolem rádia už je piáno. Přiznám se, že bych raději už to "dřevo" kolem navigace než piáno, podle mě se méně zapatlá.
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 11:02
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Hele Karličko,

tebe už dávno odhalili OMD, a to včetně pohlaví.
[odkaz] >:D
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 10:57
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Co ty na to ? [odkaz] >:D
3. 12. 2014 10:53
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
jj
SPOTŘEBA schnilejch dino [odkaz] 20L/100km tzn emise CO2 tak 350g/1km [odkaz] A VY SE DIVÍTE KDYŽ TROŠKU ZAPRŠÍ [odkaz] A REPUBLIKA SE MÁLEM ZESRRRR ŽE NEJEZDÍ HROMADNÁ?? TO JE TREST BOŽÍ !!! [odkaz] Za ty vaše emise a jen začátek [odkaz] ;-)
Heledte Makaróny bych jako vůbec nevelebil ... [odkaz] ty to maj už spočítaný :-) :-) :-)
TAKŽE:
Maserati Ghibli S Q4 UBOHÝCH 301kW za 2.700.000Kč ??
šaškárna to si radši pořídím
TESLA MODEL S/D 4x4 280kW [odkaz] za 2.200.00 Kč se spotřebou 60Kč/100km v ceně vozu a 0g CO2/1km
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Avatar - pumpkin
3. 12. 2014 10:52
Re: OT: Opel Karl
Tak to si fakt iba mrkol. >:D
3. 12. 2014 10:46
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jo na Ghia verze Mondea i Focusu se nedá zapomenout ;-)
Avatar - Barrichello
3. 12. 2014 10:43
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Já už viděl pravý dříví, co vypadalo jako falšený, Stačí blbá vrstva průhlednýho laku a špatný typ dřeva se špatnou kresbou a je hotovo.
3. 12. 2014 10:41
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Pěkný dřevo umí nabídnout i vyšší střední, když na to máš náturu ;-)

P.S.: strašný není nejhorší, přesto věřím, že se nemálo gurmánů našlo >:D
Avatar - Emel
3. 12. 2014 10:40
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Nechtěj abych ti hledal tu Octavii, kde to nejhorší bylo...

Tady se to aspoň netluče s jiným dekorem a vcelku to ladí k tomu světlému spodku. Tak či tak, dřevo bych si možná objednal do S-Klasse nebo Rollse, jinak ne.
3. 12. 2014 10:35
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
...ne >:-[] ...to je strašný >:D
3. 12. 2014 10:34
Re: Je fajn,
Souhlas, pokud to byla oficiální proklamace, pak splnili sliby ;-)
Avatar - Emel
3. 12. 2014 10:33
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
U trojky jsem ho už neviděl, ale ještě u dvojky bylo...

[odkaz]

V téhle kombinaci to nakonec ještě nebylo tak nejhorší...
3. 12. 2014 10:31
Re: aha
Tam kde slunce nesvítí je bída u většiny aut ;-) . Spokojím se s tím, jak to kde vypadá v místech na který se musím koukat nebo se jich dotýkat, případně mají nezbytnou provozní funkci.
Avatar - woody-alien
3. 12. 2014 10:18
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Nejlepší bylo dříví z Mondea...to hodit do kotle, tak máš před barákem Inspekci životního prostředí. >:D A to ani nemluvím o tom množství interiérových gurmánů, co jim výbava Ghia způsobila srdeční slabost. >:-[]
3. 12. 2014 10:15
Je fajn,
že když deklarovali, že se při vývoji soustředili hlavně na jízdu, nikoliv na instalaci všech možných asistentů, tak tomu výsledek i odpovídá. Trapné by bylo, kdyby nakonec Ghibli jezdilo hůř než A6, nebo MB-E.
3. 12. 2014 10:13
Re: aha
Až se s tím Maserati projedeš, dej vědět, plakáte. ;-)
3. 12. 2014 10:12
Re: aha
Podle toho, jak to auto zkoumáš a kam jsi se ochoten podívat. Tam kde slunce nesvítí, tam je to velká bída. Na tu cenu...
3. 12. 2014 10:11
Re: aha
Z tvého příZpěvku lze vyčíst jedinou věc. Momentálně máš k dispozici dvě IP adresy... >:-[]
3. 12. 2014 10:11
Re: aha
Kdybys hledal stejně "poctivě" u Ghibli, odešel bys silně rozladěn. Velmi silně. Ta Panamera je, co do zpracování, téměř top. Proti ní působí Ghibli doslova oškubaně. A to je realita, se kterou nic neuděláš, ani kdyby ses na hlavu postavil a po ušách chodil.

Síla toho auta je jinde, ale rozhodně ne ve zpracování.
3. 12. 2014 10:10
Re: aha
Neřekl bych, že je obecně Ghibli špatně zpracovaný, drobnosti by se našly, přesto se nedalo mluvit o počtech v řádu desítek.
3. 12. 2014 10:09
Re: Turbo Benzina...
tak měl dát tu fotku... >:D
Já když se mi něco nelíbí, tak tomu dám na zadek, byť je to věc pro kterou dýchám, ale zpětná vazba je důležitá. Nemám problém natřískat Fiatu udělá-li něco špatně. Ale nemám rád, když se vytahuje něco (a zdůrazňuje) co buď není pravda a nebo se to zveličí (byť s tím bojují i ostatní). Tím bych to pro teď už uzavřel, co sem chtěl sem napsal. Jen nechci aby se říkalo, že nechci vidět chyby a nebo ji chci zamlčovat, protože tak to není. A nikde a nikdy sem netvrdil, že tohle auto ej dokonalé. Ano je dokonalé svým charizma v rámci třídy. Dokonalosti se blíží nadšením pro jízdu, technikou (nutnou k jízdě).
3. 12. 2014 10:06
Re: Turbo Benzina...
Řekl bych, že Honza byl tak subjektivně nadšenej podle počtu hvězdiček, že ten otřep mu prostě a evidentně vadil a je dobře ho zmínit, ať si talián dá pozor!
Daň za vzhled je prostor vzadu, jinak jsou to věci, který bych očekával, že přijdou v novým MY. Tak jak to obecně prémie dělá.
3. 12. 2014 10:02
Re: aha
Jde vidět Míšo, že ty jsi zatím Maserati viděl leda na obrázku.

Já se nějakým drobným otřepům vůbec nedivím, na tom autě se dají najít desítky různých jiných drobných vad, které člověk nenajde ani na obyčejné Oktávce.
Je to prostě ital a i přes slušné maskování to dáva na sobě znát. Nic co by mne znepokojovalo, s tím tam člověk už jde a je na to připraven.
3. 12. 2014 10:02
Re: OT: Opel Karl
sem na to ani nereagoval. Mrkl sem... Spar s jiným ksichtem, tím bych se k tomu dál nevyjadřoval.
3. 12. 2014 10:01
Re: aha
Ale nejsme v rozporu. Jak píšu výše. Poznámka o otřepech (i kdyby to byla pravda) se do toho testu prostě nehodila.
P.S. Prodeje má Ghibli výborné, takže asi to je to co zákazníci chtějí (vzhledem k penězům co to auto stojí, protože levné fakt není). A v jednom má pan Mička pravdu. Charizma to auto má (kupodivu i pro koncenrové VW fandy) úplně jinde než A7...
3. 12. 2014 09:58
Re: aha
Přesně, benzín sem patří ;-) . Jinak prodeje evidentně nijak nekalí fakt, že by spousta lidí bylo překvapených, jak hyperaktivní řízení se dá stále ještě udělat. Líbí se mi to... :-)
3. 12. 2014 09:58
Re: Turbo Benzina...
Daň za vzhled... Ale taky by mi to asi vadilo. Ale uměl bych to tomu autu odpustit. Ghibli má být v mezích možností drzek, na klidnější cestování je asi určeno až to Q4. Chyby to auto má z jistého pohledu ve srovnání s D3 jistě, to nezpochybňuji. Je to auto prostě jiný v něčem lepší v jiném horší. Já fakt reagoval na ty otřepy. Kdyby si to pan Mička odpustil, neměl bych proti tomu nic a jen bych napsal.. super test a super auto. To plivnutí mi prostě přijde těžce prvoplánovité a nefér. Jestli je to jen náhoda, budiž. Tím bych to ukončil. Pokud nemusím nerýpu.
Škoda, autor tak zničil z mého pohledu fajn auto a potenciálně pěkný test.
3. 12. 2014 09:55
Re: OT: Opel Karl
Pod italskoýho šlechtice??? Styď se...
3. 12. 2014 09:54
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Okávka má dříví? Jen z Hornbachu do kotle ne? >:-[] Tohle italové umí, materiály a jejich kombinace jsou velmi slušný a působivý. Ale hlavně...jede to! >:D
Avatar - Dinar
3. 12. 2014 09:54
Re: aha
Už se na to vy.ser! Když vylezeš z kabiny ghibli a sedneš do A6/7 je to prostě rozdíl, zpracováním i materiály, které nejsou kůže, působí audi jako o polovinu dražší auto. Kouzlo ghibli je v jízdě, jak ti nahoře píše webpaja. Žádné podobně velké auto neumí jezdit tak radostně. Jiná věc je, jestli je to pro ghibli více k užitku či ke škodě (z hlediska prodejů), ghibli je na danou třídu dost hyperaktivní, skvělé auto na projížďku, mírně otravné při denním soužití. ;-)

P.S. Na benzín se těším, s dýzlem to nebylo vono.
3. 12. 2014 09:52
Re: Turbo Benzina...
No, ono je to o dvě generace starší S-Klasse, už v R, který jsem měl to fungovalo velmi dobře. Nicméně adaptivní tempomat mi nevadí, chybí mi 4-zonová klima, elektrický zavírání víka kufru, možnost LED headlights, nic moc infotainment za ty peníze...
Nicméně reálně je největší problém pro pravidelný delší cestování hluk od bočních oken.
3. 12. 2014 09:51
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Tahle kombinace se mi nelíbí. Ty sedačky vypadají jak z gumy. Za mne nic moc. Ale podle vkusu každého soudruha. >:-[]
Avatar - Emel
3. 12. 2014 09:48
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Hm, tohle mi nepřijde úplně harmonické... asi bych hledal nějakou jednodušší kombinaci, bez dřeva, černou... jo, i ta červená by šla.
[odkaz]

Ale nakonec... dřevo v Maserati je lepší než dřevo v Oktávce ;-)
3. 12. 2014 09:48
Re: aha
Protože jste nehledal pane Mička. Já neměl problém podobné věci najít na Panameře. Asi tak.
Na vaši obranu je nutné jen říct to, že je jasné, že si koncern na rozdíl do jiných dává sakra záležet na stavu novinářských aut. Takže tam něco najít je o něco těžší.

Vzpomněl sme si tady zase na ten jeden testovaný oj..ny Grand Cherokee, který (a byly na to i fotky) byl chudák tak zhuntovaný, že si vysloužil hodnocení Dacie. Při tom všechny ostatní testovaný auta od Jeep byly hodnoceny jako luxus v interiéru a dokonale zpracované. To je osud. Koncern by podobně zhuntované auto na testy nikdy nepustil. Ale pokud chce někdo nějaké auto zpra...t, tak to dokáže ať je sebelepší. :-(
3. 12. 2014 09:43
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Na pornočervené bychom se shodli. Já ještě miluju tu bílou perleť (byla už na předchozím Q4).
3. 12. 2014 09:42
Re: Turbo Benzina...
Není to tak dlouho, co se Mercedes chlubil radarem a automatickým brzděním a novinář co to jako testoval měl pořádně namazáno aby začal brzdit až najede na předem postavenou desku... To je přesně ta pišišanda co mám na mysli.

A je jedno, že je to rel. stará záležitost. Nicméně můj názor na tyto věci je konstantní.
Avatar - Honza Mička
3. 12. 2014 09:40
Re: aha
O tom to přece nevypovídá. Jenom jsem žádná taková místa například v A7 Sportback nenašel. Kdyby hrály roli předsudky, v testu bych napsal, jak je možné, že si někdo koupí auto za 100.000 eur bez vyhřívaných sedadel...
3. 12. 2014 09:40
Re: aha
No to ano. To ale ani nemá...
P.S.
Já pravě řeším ty otřepy. Protože pokud plivnu, měl bych mít něco v rukách. A pan Mička jak je vidět, nemá. A já to považuji za typický plivanec. Sorry.
Avatar - pumpkin
3. 12. 2014 09:39
OT: Opel Karl
Karlík je vonku, dúfam že už o ňom píšete. Na prekopaný Spark vyzerá veľmi dobre!
3. 12. 2014 09:37
Re: aha
Takže. Prostě máte předsudky. Tím bych to ukončil.
3. 12. 2014 09:36
Re: aha
Nemíním se bavit o nějakých otřepech. O autě jako takovým klidně. A ne, nepůsobí zpracováním tak neprůstřelně jako A6, nicméně to od něj nikdo ani nikdo nečeká ;-)
3. 12. 2014 09:34
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Já mám tuhle karamelovou rád :-) Možná bych uvažoval i o pornočervený ;-)
3. 12. 2014 09:33
Re: Turbo Benzina...
Nějak ti nerozumím...co je elektronická pišišanda co nefunguje?
3. 12. 2014 09:33
Re: aha
Já nekopu.
Pokud napíšu, že má auto otřepy u zrcátek, tak pokud to auto mám k dispozici, tak udělám fotku. Pokud ne, tak vypadám jako blbec. To je celé.
Já netvrdím, že tam nebyli a nebo že tam nejsou. Pokud tam jsou, můžou být na zrcátku i u Bentley, protože ty kryty nejspíš vyrábí stejný výrobce. Já jen píšu, že tady něco pan Mička uvede a nedá k tomu fotku. Pak buď kecá a bojuje s kliše a s předsudky a nebo má pravdu a pak by měl podobné věci řešit stejným způsobem třeba u D3.

Napříkald takto: Jedná se o BMW, což je sice drahé auto, ale vzhledem k německému původu a předem očekávané nízké kvalitě nepřekvapí otřepy u krytu zrcátka... A pak budou všichni spokojený.... a nebudu s tím mít problém.

Klidně můžu zase postnout na web fotky z Frankfurtu, kde mám vyfocenou panameru, která měla jak otřepy na krycích plastech v tapecirunku, tak špatné sešití kůže na sedačkách.. Prostě je to jen auto, tak jako každé jiné.
Avatar - Emel
3. 12. 2014 09:30
Re: TO SI SNAD MAKARÓNI DĚLAJÍ LEGRACI !!!
Jojo, v téhle barvě, s tímhle motorem... snad jen ten interiér bych konfiguroval jinak.
Avatar - Honza Mička
3. 12. 2014 09:30
Re: aha
Dobrý den,

jaké levné detaily máte u Audi na mysli?
3. 12. 2014 09:27
Re: Turbo Benzina...
No jistě.
Pokud potřebuješ elektronický pišišandy co nefungují, tak ty u Maserati jistě nenajdeš...
3. 12. 2014 09:27
Re: aha
Wolffe, přestaň kopat, přečti si to znovu...pak zajdi ke svýmu dealrovi, ať tě nechá svézt. Zcela nezaujatým pohledem můžu podepsat vše, co Honza napsal. Snad až na řízení, který mě přišlo aktivnější než u konkurence i na dálnici, ale to bude souviset s 4WD.
3. 12. 2014 09:25
aha
Hledal sem fotku krytu zrcátka s otřepy a ejhle... žádná tam není. Čím to asi bude?
A za další... Maserati je v koncernu FCA... levné detaily vadí...
Audi je v koncernu VW a levné detaily nevadí.

Ještě větší blbec než jsme doufali pane Mička....
3. 12. 2014 09:17
Turbo Benzina...
...na projetí s tímhle motorem čekám, jakmile se naskytne příležitost. Honzo, příjemně překvapil test i "nadšenecký" tón v jakým je jeho obsah veden.
Souhlasím, že se Ghibli nedá zcela poměřovat optikou německých sedanů, kde by z mnoha hledisek nemuselo obstát. 4,5* v hodnocení ukazuje spíš na vášeň pro řízení než na striktně objektivní posouzení z tabulek...to je fajn :-)
Zůstává radost z jízdy i pocitu, že vlastním Maserati. Řízení je o něco nervoznější a poměrně rychlý (na druhou stranu mu naštěstí chybí izolovanost D3) , svist od bezrámových oken je téma na zamyšlení, kdekdo to umí líp. Ale podvozek ten jednoduše umí! Domnívám se, že nafta prostě do Ghibli není ideálně nastavená, tohle je reálně motor pro něj (byť bych si ho uměl spíš představit s čistým RWD).

Hezký ranní středeční počtení!
;-) :yes: ;-)