Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

QNX
| 14. 12. 2014 19:15
Za zmienku stoji informacia, ze tento novy system je zbudovany na novej platforme QNX od BlackBerry. Malo kto o tom vie. Akekolvek vychvalovanie Fordu za to, ze system je rychlejsi, sviznejsi, logickejsi atd. je trochu nepresne. Za to mozu podakovat BlackBerry :-)
QNX
| 14. 12. 2014 19:49
QNX je operační systém ve stylu Unixu, který existoval dlouho předtím než BlackBerry firmu, která ho vyvinula koupila.
QNX
| 14. 12. 2014 19:53
Je to mozne. BlackBerry od momentu kupi na tom pracuje, takze to nie je ten isty system, ktory kupili. Ford teda pouziva system, na ktorom pracovalo BB vo forme, v akej sa aktualne nachadza a nie v tej a akej bol, ked to BB kupilo. Nech to patrilo hocikomu predtym, to BB ma teraz na tom zasluhu. To je cela pointa.
QNX
| 14. 12. 2014 22:00
Psal jsi ale o nové platformě, přitom QNX je systém z 80. let. A najdeš ho (minimálně kernel) v kde čem (od routerů po řízené střely). Zrovna v automobilovém průmyslu je dobře zabydlený (podíl na tom má i to, že ho jeden čas vlastnil Harman). Ale možná nám povíš, jak BB tenhle systém obohatilo.
QNX
| 15. 12. 2014 08:55
Tak kdo za systemem stoji je defakto pro klienta Fordu jedno.....to se tyka i jinych automobilek....protoze Ford si objedna to a to (potazmo jina automobilka)..na zakalde reakci klientu a dodavatel to musi ve spolupraci s Fordem zlepsit....tak komu asi ma jit podekovani? :-)
QNX
| 16. 12. 2014 18:39
A za to, že nový Mercedes S jezdí lépe než minulý máme poděkovat komu? Všem výrobcům hejblátek, šroubků a matiček?
Oba tvé příspěvky jsou mimo, a to mírou přímo zkličující. Občas je dobré se nejprve zamyslet, než vypustit pitomost za každou cenu...

Já bych si navíc třeba právě telefon od BB nikdy nekoupil a lidé v mém okolí, kteří jej mají (např. jako služební) jsou buď za a)nešťastní a nebo za b) již v zoufalství ukončili svůj život...

Například pracovně úzce spolupracuji s jednou manažerkou z banky. Je to ženská, která bývala na telefonu "imrvére" a dovolal bych se ji třeba v neděli o půlnoci.
V bance se plácli přes kapsu a a nadělili ji nový telefon, právě BlackBerry :-) No je to už asi dva roky, a za tu dobu jsem ten telefon viděl třikrát:-) Jednou poprvé, když ho měla nový. Pak ještě dvakrát, pokaždé když se na něm snažila v zoufalosti něco udělat. Končívalo to v slzách.. .. a samozřejmě neúspěšně. Bezkonkurenčí spolehlivost se objevila okamžitě. Takže ji zpravidla vídávám s náhradní Nokií nebo něčím podobným. Taky teď kažodu chvíli volá z jiného cizícho čísla - z erární simky nebo z telefonů kolegů...

Ale abych jen nehanil, musím upřímně napsat, že během roku je také pár šťastných okamžiků - chvílí, kdy se jí na krátký čas BB vrátí ze servisu... Jsou to vzácné a radostné chvilky a já je hned poznám... ...protože je nedostupná... >:D :-)
QNX
| 19. 12. 2014 11:03
Je az obdivuhodne, ako jedno slovo "BlackBerry" dokaze niektorim jedincom zdvihnut tlak, vyvolat u nich agresiu a aroganckost :no:

_MT_ mozes si vygooglit, co sa deje s QNX odkedy to prevzialo BB.

Predchadzajuca verzia SYNC pochadzala od Microsoftu a vsade sa to zaznacovalo (dokonca posledny test mondea na tom portali sa pysi nalepkou "by Microsoft") tak cela pointa bola len zaznacit, ze teraz to uz nie MS, ale BB. Tot vsjo.

Inak R-class evidentne nemas ziadnu skusenost s ziadnym zariadenim od BlackBerry, takze nemozes vediet, ci je dobre alebo zle. A nejaka ad hoc vymyslena story o fiktivnej znamej ma uzasnu vypovednu hodnotu >:D Ak niekto nevie ako obsluhovat nejaky device tak to hned neznamena, ze chyba je po strane device - to je skor user issue :-!

Anyway, idu Vianoce ludia, odreagujte, dajte si kavicku, stravte cas s rodinami a vyventilujte tu agresiu.
Pekne sviatky!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku