Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Electric dodala do Zlína 25 trolejbusů

Plzeňská společnost krátce před koncem roku 2014 oznámila dokončení dodávky trolejbusů pro město Zlín.
Zpět na článek
3. 1. 2015 09:26
3. 1. 2015 09:37
3. 1. 2015 09:35
3. 1. 2015 09:26
fotky
To si vážená a milá redakce neumíte obstarat fotografie zlínských trolejbusů? Napovím vám, jsou žluté :'-(
Rozbalit vlákno
2
Avatar - petrumr
3. 1. 2015 09:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 1. 2015 12:45
Re: HLAVNĚ ŽE JSOU, TAK JE TO SPRÁVNÉ, TAK TO MÁ BÝT !!
jj
FANDÍME ŠKODA ELEKTRIK PLZEŇ :yes: :yes: :yes:
FAKUJEME ŠKODA AUTO DÍZL z BOLESLAVI :no: :no: :no:

VIVÁÁÁ LAS TESLAS a nejlepšího z nejlepších [odkaz] ;-)
>:-[]
>:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - petrumr
3. 1. 2015 09:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
3. 1. 2015 11:41
Titulná fotka
Vyhoďte už toho neschopného grafika, resp. toho kto zodpovedá za foto materiál. Veď to čo je na titulnej fotke je totálne ilustračná fotka a má asi takú výpovednú hodnotu že, áno, je to trolejbus.

Na titulnej fotke išlo o koprodukciu talianskej spoločnosti Breda Menarinibus s plzenskou Škodou vrámci dodania nových trolejbusov pre Rím pred piatimi rokmi, čiže tu neobstojí ani zmienka o zákazke pre Bolognu, pretože tam budú použité karosérie Crealis Neo od Iveca.

Asi som náročný, no sme na webe o autách, tak snáď by ste to nemuseli tak flákať. Čo ospravedlňuje, je fakt, že aj samotná Škoda Electric má v press roome trochu neporiadok. Len teda doplním, že do Zlína boli dodané 4 typy trolejbusov: 24Tr a 25Tr (karoséria Citelis), 26Tr a 27Tr (karoséria Solaris).
Rozbalit vlákno
13
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2015 13:10
Re: Titulná fotka
kazdy by dnes kazdeho len vyhadzoval a natahoval pred inymi ramena .... hoci niekedy aj za "vtakoviny" cloveka odsudme alebo rovno vyhodme ... su stale vianoce.... trosku ludskosti neublizi nikomu

mozno by stacilo len poucit okolie a to bez vsuvky o nejakom vyhadzovani niekoho koho ani nepoznas ... osobne nazory na osoby zodpovedne za materialy ktore tu vidis by som si nabuduce nechal pre seba ( ber to ako dobru radu nie poucovanie ).... pripadne svoju nespokojnost skus napisat priamo redakcii... lebo v diskusii o taketo vykriky jednotlivcov nikto nestoji.... uz je to trapne .... vyhodit mozes ist tak akurat smeti v kosi ... to je asi tak vsetko co tu mozes, ostatne veci ( ohladom pracovnikov webu ) prenechaj povolanejsim a neries ich ... good luck :yes:
Avatar - pumpkin
3. 1. 2015 14:36
Re: Titulná fotka
Snáď ti auto.cz nezverilo PR. :-) Uznávam, zareagoval som trochu prehnane, no je to tým, že presne táto istá chyba tu bola aj minule, kedy som na ňu tiež upozornil.

A ako prepáč, ale v tomto prípade naozaj o tvoju radu nestojím. Kritika odfláknutého článku je vždy namieste a to tvrdím napriek tomu, že som to neznášal keď som bol v opačnej pozícii. Tiež som nemal možnosť osobne vkladať fotky, ale vždy som dbal na ich správny výber aj poradie.

Tu ide o opísaný článok zo škodováckeho press roomu, v ktorom ale chýba podľa mňa zásadná informácia: o aké typy trolejbusov sa jednalo. Tak keď to tam nie je, tri minúty pogúglim a info doplním, ideálne aj so správnymi fotkami. Som predsa zodpovedný za svoje články, nie? Ale možno je článok pána Pavluska braný len tak, do počtu.

Ak si autori článkov vôbec nečítajú diskusie a ani nemajú človeka, ktorý by ich obsah kontroloval, tak to tu asi fakt nemá zmysel riešiť.
Avatar - petrumr
3. 1. 2015 15:55
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - pumpkin
3. 1. 2015 17:54
Re: Titulná fotka
V súčasnosti sú už vozy lakované rovno u výrobcu, čiže v tomto prípade vo Vysokom Mýte a v Libchavách, odkiaľ idú do Plzne na montáž výzbroje.
Nadpis a polovica článku je snáď o zákazke pre zlínsky dopravný podnik...
Avatar - petrumr
3. 1. 2015 18:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - pumpkin
3. 1. 2015 19:02
Re: Titulná fotka
Pardon, z Bolechowa.
Avatar - petrumr
3. 1. 2015 19:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - pumpkin
3. 1. 2015 20:22
Re: Titulná fotka
Na akom type trolejbusu to dnes Škoda robí? V BA sme mali dlhé roky 15Tr a tie mali tak ako píšeš dva motory a hnanú zadnú aj strednú nápravu. Koncom roka ich začali nahrádzať novými 31Tr SOR a tie majú už len jeden motor a hnanú zadnú nápravu. Keď medzi sviatkami trochu nasnežilo, tak to v kopcoch odrovnalo oba typy.
Avatar - petrumr
4. 1. 2015 11:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 1. 2015 19:40
Re: Titulná fotka
Naozaj dúfam, že nič takéto sa v zlínskych uliciach neobjaví. Technika určite OK, nízska spotreba, praktické priestory, ľahké nastupovanie, tichá prevádzka.. Ale ten vonkajší dizajn je totálne bezduchý, tá sivá to ešte umocňuje. Na titulku by som takú fotku asi naozaj nedal...
3. 1. 2015 22:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Guttalax
4. 1. 2015 08:32
Re: Titulná fotka
A zděe jest vsjo v parjatké,,,,,,,[odkaz] :-!
3. 1. 2015 22:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.