Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jeep Wrangler může dostat i hybridní verzi

Jeep hledá pro novou generaci Wrangleru nejrůznější cesty, jimiž lze dosáhnout radikálního snížení emisí CO2.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
17. 1. 2015 10:26
Poslední rána z milosti?
Aspoň na tuto ikonu by Italové nemuseli šahat. Zabili Lancii, skomírá Alfa a zprčili Jeepy.
Rozbalit vlákno
6
17. 1. 2015 18:31
Re: Poslední rána z milosti?
... tak tak, zapomněl jsi ještě na Maserati a ono ani to Ferrari už není co bývalo.... No prostě vykopat toho Markijóneho pryč a vrátit Jeep k čtyřstupňovým automatům a spotřebě 30 litrů.... Klasika rulezz :-!

Nejhorší na tom je, že letos se našlo přes milion pitomců, kteří tu parodii na Jeep od FCA koupili.... svět je zlý a hloupý.... :-(
Avatar - Barrichello
18. 1. 2015 20:39
Re: Poslední rána z milosti?
30 litrů žral Jeep naposled tak v 70. letech >:D >:D
Avatar - ladsla
18. 1. 2015 21:22
Re: Poslední rána z milosti?
no......byl bych opatrnější v soudech
Avatar - Barrichello
19. 1. 2015 09:48
Re: Poslední rána z milosti?
Jo? Kterej Jeep y 90. a 00.let má spotřebu 30 litrů na sto? průměr? Pojd mi ho ukázat. Tolik nežere ani Hummer H2, i stím jde jezdit v průměru za 18-20 na sto.

30 žere Cadillac z 50-60 let nebo Lincoln se sedmilotrovými V8 s karburátory >:D >:D >:D

PS: včera sem vynuloval PP a na trase Benešov - krč sem měl spotřebu 9,6 na sto s Cadillacem >:D >:D
Město to rádo nemá, ale mimo město to jezdí fakt za málo
Avatar - ladsla
19. 1. 2015 18:48
Re: Poslední rána z milosti?
no , moc nevím proč hned útočíš ale srovnávat ve spotřebě tvého cadyho s takovým WJ V8 úplně nejde. S H2 alias Tahoe nemám praktickou zkušenost, ale pokud vím tak normovaná spotřeba byla někde kolem 23 litrů = v reálu asi vyšší. Dostávat se s WJ ke 20ti problém nebyl absolutně žádný, pokud si to čuchlo k terénu nebo k vozíku tak 3kou začínalo číslo vždycky.....měl jsem ho moc rád a nevadilo mi to, jen je potřeba vidět to reálně čeče. Jeepy nikdy do ecorally moc lidi nepřihlašovali. Trvám na tom, co píšu výš = když budu chtít hybrida, nekoupím Jeepa a naopak, ale rozumím tomu proč se výrobce musí pokusit řešit flotilové emise.
Neodpustím si rýpnutí do amerikanofila :-) - SJ končilo v devadesátkách a mělo motory tuším 360 cui respektive 401 cui - hlavně tady ten byl známý svou žízní. Jinak nic ve zlém. :-!
Avatar - ladsla
17. 1. 2015 19:58
Re: Poslední rána z milosti?
vyřeší to flotilové emise a kupovat to nemusíš :-)
zasekl jsem se u YJ a aktuální generace už mě neoslovuje, s hybridem nebo bez ......