Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Robert Kubica představil svůj vlastní závodní tým pro šampionát WRC

V roce 2015 bude bývalý jezdec Formule 1, Robert Kubica, jezdit šampionát WRC za svůj vlastní závodní tým RK World Rally Team.
Zpět na článek
25. 1. 2015 13:42
25. 1. 2015 14:33
25. 1. 2015 16:30
25. 1. 2015 18:38
Avatar - Fortune Rayzor
25. 1. 2015 13:08
Vrah nebo sebevrah?
Bývalý tým už měl dost jeho věčných nehod a nestabilních výsledků. Řešení? Založit vlastní tým, kterému to nebude vadit. Z pohledu WRC je to ale pořád stejně špatný závodník jako dřív. A fakt by mě bavilo mu dělat mechoše, když každou druhou etapu v MC přivezl rozbitý auto a nakonec to zbořil před závěrečnou power stage.
Je jen otázkou času, kdy tenhle pšonek zabije sebe (což už se mu skoro povedlo) nebo lidi kolem tratě. Být komisař FIA, tak ho za ty neustálé výlety mimo trať vyhodím ze seriálu. :no:
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Deutsch
25. 1. 2015 13:51
Re: Vrah nebo sebevrah?
Zaplať pánbůh že nejsi komisař FIA.
25. 1. 2015 14:57
Re: Vrah nebo sebevrah?
Z pohledu WRC byl špatný závodník Räikkönen, který také hodně havaroval, ale hlavně byl navíc i pomalej oproti špičce, a to s tovární autem. Ano, Kubica hodně bourá, ale na druhou stranu je to jeden ze 2 jezdců, kterej dokáže zajíždět časy na úrovni jezdců VW (viz. právě odjeté Monte Carlo, kde vyhrál 4 ze 14 RZ) a navíc se soukromým autem.
Avatar - Enthusiastic.driver
25. 1. 2015 17:27
Re: Vrah nebo sebevrah?
To je sice hezké, ale je to právě tím, že jede absolutní riziko. Jestli ze 14 posledních soutěží dokončí 3, pak to o něčem svědčí.. Robert "Wypadek" Kubica tak sice nakrásně ty 4RZ mohl vyhrát, ale když šel krom toho 3x ven, jen to dokládá přemotivovanost a neschopnost držet bezpečné tempo v nehomogenním prostředí rally...
25. 1. 2015 18:01
Re: Vrah nebo sebevrah?
Jenže takoví jezdci "dělají" rally. Pokud by všichni jezdili na "jistotu" bez ambicí na vítězství v RZ (takových jezdců je v poli spousta), tak by rally byla těžká nuda, protože nuda je to v poslední době většinou i tak.

Ještě tě opravím, že nedokončil jen 3 rally, protože nejel jen MS. Loni vyhrál třeba Janner rally a to co předvedl v poslední RZ byl masakr.
Avatar - Enthusiastic.driver
26. 1. 2015 07:53
Re: Vrah nebo sebevrah?
Pan "Flat out", budiž mu země lehká, "dělal" rally celým svým chybějícím pudem sebezáchovy, přitom zdaleka neměl úspěšnost sebedestrukce 75% a věděl, kdy zapnout rozum. Kubica jede jako magor neustále, bez ohledu na pozici...

Upřímně se divím, že Kubicu chce ještě někdo navigovat, když chudák co-pilot musí jít do závodu s vědomím, že to wypadek někam zahodí...

Jinak souhlasím, nuda to docela je - chce to aspoň 4 opravud plnohodnotné tovární týmy.
25. 1. 2015 15:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Otrava
25. 1. 2015 15:29
Re: Vrah nebo sebevrah?
No, M-sport na tom možná nebude zase o tolik lépe s Tanakem. Ten je také rychlý, ale nestabilní.

Zajímá mě, jak se bude dařit Prokopovi s novým autem...vlastně i jak by jezdil v továrním týmu bez obav, že mu kompletně zrušené auto naboří rozpočet.
25. 1. 2015 13:42
....
Tu však již nyní jezdit nemůže, protože jeho koníčkem je rally a právě za volantem rallyového vozu měl v roce 2011 vážnou nehodu, při které málem přišel o ruku.........to jsem si musel přečíst 4x než jsem to pochopil. 3x to ve mě vyvolalo dojem, že F1 jezdit nemůže protože jeho koníčkem je rallye.... stejně kdo úplně neví o co go, tak to nemá šanci pochopit, že s tou rukou už F1 nezvládne zatímco wrc jo
Rozbalit vlákno
3
Avatar - GM.rja
25. 1. 2015 14:33
Re: ....
... nutno dodat, že to bylo ve Schóde Fabija.
Avatar - twistedTSD
25. 1. 2015 16:30
Re: ....
Řekl bych, že to nutné nebylo.
Avatar - Ja Prvni 123
25. 1. 2015 17:52
Škoda, ze kromě drbů ani slovo...
Me by zajímaly informace o tom autě...
Rozbalit vlákno
0