Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi Q6: Jak by mohl vypadat konkurent pro X4?

SUV se siluetou kupé rozhodně ještě neřekla poslední slovo. Je teď na řadě Audi? Jak by mohl vypadat jeho konkurent modelu X4 od BMW ukazují tyto rendery.
Zpět na článek
26. 1. 2015 14:28
26. 1. 2015 14:34
26. 1. 2015 14:47
26. 1. 2015 16:37
26. 1. 2015 17:55
26. 1. 2015 22:17
27. 1. 2015 11:26
26. 1. 2015 18:55
26. 1. 2015 19:31
26. 1. 2015 20:06
26. 1. 2015 20:30
28. 1. 2015 11:22
20. 11. 2015 19:57
26. 1. 2015 13:59
Za mě ošklivé (hodně)
vždyť to vypadá jak bmw 5GT na ještě větších steroidech... :no:
obojí je ošklivé, ale tohle snad ještě víc
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Uživatel_5340709
26. 1. 2015 15:53
Re: Za mě ošklivé (hodně)
Hlavně že pod bmw5 GT se všichni málem rozplývali jak je dobrý.
26. 1. 2015 19:20
Re: Za mě ošklivé (hodně)
Mně se 5GT líbí.
A navíc je na platformě BMW 7.
A na té platformě je i Rolls Royce :-)
Takhle se hledají argumenty, pánové :-)
Avatar - fOE
26. 1. 2015 14:21
Stejne osklive jako original
8-s
Rozbalit vlákno
0
Avatar - AUDIRS6
26. 1. 2015 14:28
Theova Q6...
...vyzera dost dobre :yes:
len skoda, ze neurobil trosku rychlejsie klesajucu liniu strechy tak, aby to miesto na konci zadneho skla mohlo byt uz defakto v horizontalnej rovine. Plus samozrejme - vysuvny spojlerik po vzore napr.A7 a spol., je dobre riesenie. Co sa mu ale fakt podarilo, je podla mna predok - evidentne nizsi ( aspon opticky ) nez na sucasnej - novo predstavenej Q7!
...niekedy mam take nutkanie polozit si otazku, preco ten chlap nerobi dizajn Audi pre fabriku...? Aj jeho vizia TT sportback bola krajsia nez vysledny koncept od Audi - tam jeho linia klesala rychlejsie a zachovala pekny baculaty zadocek TT originalu... :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
26. 1. 2015 18:44
Re: Theova Q6...
Vytáhni aspoň vobčas hlavu z těch 4 kruhů ;-)
Avatar - DBS
26. 1. 2015 14:34
Hnus
Asi svůj oběd dne uvidím podruhé...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - KANKUNEN
26. 1. 2015 14:37
Všichni se snaží, ale zakladatel
třídy SsangYong Actyon je stále nejhnusnější, ale jen těsně. Tahle třída vymizí, protože X6 byla jediná tak se jí dařilo, teď se to hrůzama jen hemží.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Jáchym
26. 1. 2015 14:47
Článek
Budu trochu off-topic, ale už mě vážně začíná štvát jak se v poslední době na vícero podobných serverů jako auto.cz objevují snad denně koncepty cca 2-3 "manipulátorů"... nebylo by jednodušší tady jednou napsat odkaz a lidi ať se dívají (jako třeba já) přímo na jejich blogy? To opravdu je nutné co týden obšlahnout jejich výtvor a v lepšim případě aspoň zmínit autora? Navíc takových konceptů vznikají tisíce, stačí se mrknout na některá fora, kde lidi denně přidávají řadu zajímavých svých výtvorů z photoshopu atd.,... nebo opravdu není o čem psát a hlavní je dát sem nečí práci a okořenit svojí reklamou?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
26. 1. 2015 14:48
ja neviem mozno blba fotka
ale na obrazku mi to pride ze sa pozeram na nejaky zasekly hatch akoby odvodeny od A7 ....... nejako tu "SUV" nikde nevidim ...

otazka znie ... preco vyrobcovia sa snazia ponukat taketo nezmyselne auta? len preto lebo ho ponuka bmw tak musi aj audi? ked sused lojza pestuje na dvore okurky tak ich musim aj ja?.... aj ked zakaznik by odomna radsej kukuricu? ..... nechapem tomuto boomu

mercedes GLE posunul vrchol nevskusu zase o chlp dalej.... v mercedese sa ale opat mozu potlapkat po pleci, mozu byt spokojni.... ukol ktery znel jasne byl splnen... zase zdolali bmw ;-) chapem ze tu nebyl cas resit kto je kto a na co a komu taketo auto..... ;-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - speedfred
26. 1. 2015 15:01
Re: ja neviem mozno blba fotka
no kamarát,teraz nejde s tebou nesúhlasiť - trafil si klinec po hlavičke. :yes:
26. 1. 2015 16:08
Re: ja neviem mozno blba fotka
To jsi jeden z mála, který tento boom nechápe. Automobilky nabízejí zákazníkům to, co od nich chtějí. Ty bys byl sice rád, kdybys mohl zákazníkovi vnutit tu svou kukuřici (chápej: své zvrácené představy), ale on, lump jeden svobodomyslnej, chce ty vokurky.
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2015 16:25
Od A2 Audi už neudělalo skoro žádné auto co by se mi nelíbi
nelíbí se mi akorát I. generace Q7, ta nová je skvělá, takže to už Audi spravilo

a už zůstává jenom Audi A5 sportback, to auto nesnáším A5 Coupe je nádherné prostě krásné coupe reakce na BMW 3 coupe,pak se přidal i Mercede C coupé, ten se mi z těch tří líbí nejmíň ale ten sportback mi fakte nesedí, narozdíl od Coupé je sportback hnusný a ten kdo má A5 sportback jenom dává najevo že na A6 už neměl prachy, než A5 sportback, to raději A4, která sdílí podvozek s A5

jinak se mi všechno líbí: A1,A3, A4, A5 Coupe, A6, A7, A8, R8, Q3, Q5, Q7 jsou super, možná že tu A2 ještě vyrobí aby byla řada kompletní

Snad tuhle hrůzu Audi nevyrobí, ale rozum mi říká že to udělají, snad to bude vypadat líp
Rozbalit vlákno
0
26. 1. 2015 16:37
Design
Tak toto je uz mega krcovite. Vystrel do tmy. Vyzera to ako Beetle zo 60tych rokov na zvysenom podvozku. 8-s
Rozbalit vlákno
0
26. 1. 2015 17:55
Detaily
Hm X4 možná vypadá skoro stejně, ale liší se světlama a nemá všechno jednoduše rovné...což stačí k tomu aby se na ni narozdíl od toho dalo dívat
Rozbalit vlákno
3
Avatar - praděda7
26. 1. 2015 22:17
Re: Detaily
X4 naživo je docela pěkné auto. Nemá totiž ten zvednutý zadek jako X6 a to ji dělá o hodně kompaktnější. Což doopravdy je. ;-)
Avatar - white label
27. 1. 2015 00:39
Re: Detaily
Nejhůř z SAC od BMW vypadala minulá/původní X6, ta současná už je na tom znatelně lépe.
Avatar - praděda7
27. 1. 2015 11:26
Re: Detaily
No nevím, nevím. Pořád se mě na obrázcích zdá, že ta "***ička" čučí nějak vysoko. Je to bohužel dané tím coupé stylingem. Rád bych viděl novou a starou vedle sebe. Kolem "***ičky" té staré X6ky jsem šel minulý týden na šopingu. Hrůza jak se tyčila do nebes. U ženské je to hezké, ale u auta? ;-)
26. 1. 2015 18:55
už zase..
je mi jasné že môj názor je automobilkám ukradnutý ale to čo sa deje mi už hlava prestáva brať. Nedávno som chválil Audi za to že ako jediná značka z tej trojice si zachováva svoju tvár a nepotrebuje za každú cenu kopírovať to čo majú druhí..a ani nie chvíľu potom toto..ako pardon..neforemnú obludu X6 dokonale tromfol Mercedes a popravde som čakal že v prípade X4 to bude tak isto..lenže prišla značka ktorú som čakal najmenej a to..AUDI..ako sorry chlapci ale toto je otras...ani mačka ani pes..

doteraz som začínal po dizanovej stránke dvíhať Audi nad konkurenciu veď predsa autá ako A4,A6,A7,A8,Q5..to sú pre mňa velmi pekné autá..ale toto..nie ďakujem neprosím si..aj najzarytejší fanúšik štyroch kruhov proste musí uznať že toto je grc a presviedčať ma o opaku len svedčí o tom, že niekto nevie skritizovať obĺúbenú značku..

za toto pre Audi odomňa :no:
Rozbalit vlákno
4
Avatar - AUDIRS6
26. 1. 2015 19:31
Re: už zase..
:-)
ak si cital moj prispevok, dufal som, ze si tam najdes potrebnu trosku ironie... ;-)
Audi sa vyjadrilo, ze konkurenciu k "parnym X-kam" sice urobi, ale vobec nemame ratat s nejakym opicenim sa. Preto tento Theov pocin berem ako taky jeho klasicky pokus.
Co ironia nebola bola pochvala predku. Zadok je jasne ze bude vyzerat diametralne odlisne od sovolujem si povedat vsetkeho, na co sme doteraz v Audi zvyknuti. Rozhodne sa nebudu snazit narubat styl A5/A7 sportback na kasnu SUV.
Takze ja sa necham prekvapit. Ak by si zobrali inspiraciu z tohoto znizeneho predku, budem len rad. ;-) Zvysok sa uvidi...
26. 1. 2015 20:06
Re: už zase..
príspevok som čítal ale nič som tam nehladal..si jeden z mála ludí na tomto fóre pri ktorých si nemám chuť zbaliť veci a odsťahovať sa na druhú stranu sveta..tvoj názor beriem ako normálny vecný názor..každý máme nejaký..:-)

ono ja čo som videl na obrázku, mne to príde ako čistá kópia, nemôžem si pomôcť..proste už len ten tvar karosérie, proporcie..doslova X4 so štyrmi kruhmi..

ako je pravda že mi vadí dizajn, ale viac ma štve to, že práve tá zdržanlivosť a elegancia s akou Audi kráčalo sa zrazu zmenila na vytváranie podobných kreácii..pravdou je aj to že obrázok vs realita predstavuje vždy istý rozdiel ale mne sa tento druh áut nepáči..tak ako mi kedysi tvrdili že nech sa zveziem s X6 a zmením názor..zviezol som sa a bol som znechutený ešte viac než pred zvezením..proste držím Audi palce ale bol by som radšej keby toto do výroby nikdy nepustili :-)
26. 1. 2015 20:30
Re: už zase..
Tak v první řadě je v tom vidím A7. Ale Audi s tímhle nemá nic společného. Naštěstí.
Avatar - white label
26. 1. 2015 20:54
Re: už zase..
Vůbec nechápu ty emoční výlevy tady. Dyť je to jen přizvedlý Sportback ala A7/A5 Sb s "faceliftem" v duchu nové Q7.
Není na tom nic ke zvláštního chvále, ale ani k pohoršování...
Příště tu zkusím šoupnout článek o tom, že by to mohlo vypadat jako "čert" a taky tomu všichni určitě hned uvěří a budou se nad tím pohoršovat... ;-)
26. 1. 2015 22:28
Audi Q6: Jak by mohl vypadat konkurent pro X4?
hnusně.... takhle prosím neeeeeeee!!!
Běžně si tu diskuze pouze pročítám, ale málem jsem zvracel, takže bych poprosil pány v Ingolstadtu, aby to ještě přepracovali.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
27. 1. 2015 00:36
Re: Audi Q6: Jak by mohl vypadat konkurent pro X4?
Pro všechny podobně "zvracející tupouny", kteří "zvracejí" pod články, které si před tím nejsou schopni přečíst, citace z tohoto článku:

"Z toho vychází i (hyper)aktivní virtuální "automobilový manipulátor" z Malajsie Theophillus Chin, jenž vytvořil možnou podobu modelu Q6, tedy právě lifestylovější varianty modelu Q5. Při jeho návrhu vycházel ze stylingu nedávno představeného Audi Q7, jemuž zvětšil masku chladiče a doplnil modifikovaným nárazníkem a předními světlomety. Tou nejdůležitější změnou je však likvidace klasické SUV siluety a nahrazení linií střechy, inspirovanou u modelů A5 a A7 Sportback. Není to sice příliš nápadité,..."
28. 1. 2015 11:22
Reklama
Může mi někdo říct, co je vlastně lepší? XDrive nebo Quattro? Včera jsem jedním okem zahlédl reklamu, ale "nevěděl jsem jestli je to na BMW nebo na Audi" - obrazně řečeno, protože jeden okopíroval od druhého reklamu.... téměř do slova a do písmene.... >:D
Rozbalit vlákno
0
20. 11. 2015 19:57
vw
BMW už ze strany vw nemá žádného konkurenta,vw je mrtvá značka a bohužel si za to může sama.....
Rozbalit vlákno
0