Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Audi Q6: Jak by mohl vypadat konkurent pro X4?

Michal Fokt
Diskuze (27)
SUV se siluetou kupé rozhodně ještě neřekla poslední slovo. Je teď na řadě Audi? Jak by mohl vypadat jeho konkurent modelu X4 od BMW ukazují tyto rendery.

Namísto potupného konce nepraktického BMW X6 se teď jeho následovníci v různých segmentech rojí jako houby po dešti. Nedávno odpověděl Mercedes a ačkoli nevíme zatím nic oficiálně, ale pouze v náznacích, v Ingolstadtu se patrně na "SUV-kupé" různých pracuje také, minimálně tedy na derivátu modelu Q5. Z toho vychází i (hyper)aktivní virtuální "automobilový manipulátor" z Malajsie Theophillus Chin, jenž vytvořil možnou podobu modelu Q6, tedy právě lifestylovější varianty modelu Q5.

Při jeho návrhu vycházel ze stylingu nedávno představeného Audi Q7, jemuž zvětšil masku chladiče a doplnil modifikovaným nárazníkem a předními světlomety. Tou nejdůležitější změnou je však likvidace klasické SUV siluety a nahrazení linií střechy, inspirovanou u modelů A5 a A7 Sportback. Není to sice příliš nápadité, což ovšem neznamená, že to Audi v blízké budoucnosti neudělá úplně stejným způsobem, jenž se stal pro ingolstadtskou značku charakteristickým.

Michal Fokt
Diskuze (27)
20. 11. 2015 19:57
vw
BMW už ze strany vw nemá žádného konkurenta,vw je mrtvá značka a bohužel si za to může sama.....
28. 1. 2015 11:22
Reklama
Může mi někdo říct, co je vlastně lepší? XDrive nebo Quattro? Včera jsem jedním okem zahlédl reklamu, ale "nevěděl jsem jestli je to na BMW nebo na Audi" - obrazně řečeno, protože jeden okopíroval od druhého reklamu.... téměř do slova a do písmene.... >:D
Avatar - praděda7
27. 1. 2015 11:26
Re: Detaily
No nevím, nevím. Pořád se mě na obrázcích zdá, že ta "prdelička" čučí nějak vysoko. Je to bohužel dané tím coupé stylingem. Rád bych viděl novou a starou vedle sebe. Kolem "prdeličky" té staré X6ky jsem šel minulý týden na šopingu. Hrůza jak se tyčila do nebes. U ženské je to hezké, ale u auta? ;-)
Avatar - white label
27. 1. 2015 00:39
Re: Detaily
Nejhůř z SAC od BMW vypadala minulá/původní X6, ta současná už je na tom znatelně lépe.
Avatar - white label
27. 1. 2015 00:36
Re: Audi Q6: Jak by mohl vypadat konkurent pro X4?
Pro všechny podobně "zvracející tupouny", kteří "zvracejí" pod články, které si před tím nejsou schopni přečíst, citace z tohoto článku:

"Z toho vychází i (hyper)aktivní virtuální "automobilový manipulátor" z Malajsie Theophillus Chin, jenž vytvořil možnou podobu modelu Q6, tedy právě lifestylovější varianty modelu Q5. Při jeho návrhu vycházel ze stylingu nedávno představeného Audi Q7, jemuž zvětšil masku chladiče a doplnil modifikovaným nárazníkem a předními světlomety. Tou nejdůležitější změnou je však likvidace klasické SUV siluety a nahrazení linií střechy, inspirovanou u modelů A5 a A7 Sportback. Není to sice příliš nápadité,..."