Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Sport Coupe Concept GTE: Passat CC v novém?

Studie čtyřdveřového kupé od Volkswagenu naznačuje, jak by mohla vypadat nová generace Passatu CC.
Zpět na článek
2. 3. 2015 22:53
2. 3. 2015 22:58
3. 3. 2015 06:03
3. 3. 2015 11:43
3. 3. 2015 16:02
3. 3. 2015 17:04
3. 3. 2015 11:55
2. 3. 2015 22:16
Nevím, nevím.
Že by se VW uchýlil k velkým grilům?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - radolaco
2. 3. 2015 22:34
Re: Nevím, nevím.
tie tu uz boli...roky tak 2006-2010
mne zas pride take zvlastne to ako sa dizajn VW vzdy blizi k (povedzme dokonalosti) Audi, ale musia zas predsalen nejak to zoskaredit lebo co...proste ako keby aj vedeli to spravit este lepsie, ale zu by to bolo Audi.
2. 3. 2015 23:25
Re: Nevím, nevím.
Mne sa maska klasickeho Passatu 2015 paci viac, toto ma taky divny tvar. Ale interier je bezchybny, podobnu uroven mal mat novy Superb.
Avatar - 3_diamanty
2. 3. 2015 22:37
tych lamiel na maske
zacina byt nejako hodne........ a zaroven sa uz aj prelinaju so svetlami a olamelovanym naraznikom .... to uz je trosku moc.... chvalabohu je to len koncept .... v seriovej podobe to nemoze takto vyzerat ... dufam ze nie
Rozbalit vlákno
2
2. 3. 2015 22:40
Re: tych lamiel na maske
Je to trochu na brejle :-)
Avatar - radolaco
2. 3. 2015 22:46
Re: tych lamiel na maske
no ide to uz dost do Audi single frame. A tie boky svetiel od blatnikov to je cele Audi
2. 3. 2015 22:38
Nevím, ale vidím
- Vidím koncept, který má vizi. Asi mě to překvapilo, ale v tom nejlepším smyslu slova.
Bavil jsem se tu s někým o (současné) práci Giugiara pro VW a ... asi to tak bude. On je ten, který (v tichosti) zásadně/drobně promlouvá do stylu, proporcí i detailů u všech modelů koncernu. On promlouvá (a zkrášluje), ale Walter - ten odpovídá za výsledek. Tady jim to vyšlo moc parádně :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Bubáq
3. 3. 2015 06:56
Re: Nevím, ale vidím
Nemohu než souhlasit! Nádherný koncept.
Přeju si, aby volkswagen našel dost odvahy na to, aby nabídl 4 "plnohodnotná" sedadla v sérii, alespoň na přání (a za příplatek ;-) ). Zatím jen GLA nabízí velmi kvalitní zadní sezení, které je ale trochu znehodnoceno velmi stísněným prostorem. CC by určitě takový problém neměl...
Musím vyzdvihnout boční profil tohoto vozu: tolik elegance v jednom jediném voze se hned tak nevidí. Řešení třetího bočního okénka mi jednoduše bere dech, kvůli němu to auto chci!
Gril je úžasný, nádherně definuje novou generaci volkswagenů, a to na velmi vysoké úrovni estetiky i snadné identifikovatelnosti značky.
Tato Ženeva konečně splňuje volání fanoušků po tom, aby zde byly prezentovány novinky opravdu poprvé. Krásné ráno, že?
2. 3. 2015 22:53
VR6 TSI
Tohle auto bych chtěl už jen pro jeho pohon. Doufám, že šestiválce ze střední třídy nezmizí.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
3. 3. 2015 00:02
Re: VR6 TSI
No to na 100% zmizí. Ale v příští generaci něktrejch modelů by se třeba eště objevit mohly..
Avatar - kosmonaut
2. 3. 2015 22:58
Tak napůl
Ten čumák je perfektní, na5raný i elegantní, s nápadem, no dělo :yes: Pak ten zbytek auta už je tedy horší, no spíš děsný...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - AUDIRS6
2. 3. 2015 23:09
Tomáši, pamäť neslúži ?
Je to - dufajme - uz serii blizka verzia motora, ktora sa predstavila pred neviem kolkymi rokmi v US v koncepte velkeho SUV-cka na MQB-cku ( CrossBlue ? ci ako sa to volalo ) a potom aj v studii GTi GranTourismo ;-)
Takze MOJE spekulacie o Passate "R30" alebo niecom podobnom ozivaju znova ! ;-) :yes:
Rozbalit vlákno
0
3. 3. 2015 06:03
VW CC
Redakce si nepovšimla, že s faceliftem pro rok 2012 zmizelo označení Passat? Přesně pak nevím, který "současný Passat CC" mají na mysli....
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Tomas Dusil, auto.cz
3. 3. 2015 08:36
Re: VW CC
Ano, máte pravdu. Ted už to je jen Volkswagen CC. No já to pořád beru jako Passat. Ale tak víte co jsem tím myslel. To je důležité.
3. 3. 2015 11:43
maska
Tak to hosi hodne netrefili. Jako by ji tam nekdo vyrezaval poslepu. Jinak nevim, proc by VR6 nemela plnit EU6, kdyz se pro benzinaky od EU5 nic nezmenilo.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Tomas Dusil, auto.cz
3. 3. 2015 13:21
Re: maska
Tak proč není v Superbu či Passatu? Když se teda nic nezměnilo. Tabulky s kouřivostí jsem pravda nestudoval. Nebo proč jiné značky upravují zážehové motory aby splnili Euro6?
3. 3. 2015 16:02
Re: maska
Pro benzínové motory se mezi EU5 a 6 změnilo naprosté minimum. Konkrétně jde převážně o přeprogramování jednotky pro zjištění více diagnostických údajů. Takže odsunutí 3,6 FSI je marketingovej tah.
3. 3. 2015 17:04
Re: maska
V superbu ci v passatu neni proto, ze dvoulitr ma lepsi tabulkovou spotrebu a nacipovany dvoulitr je levnejsi reseni.
3. 3. 2015 11:55
Jsem zvedav
Jsem docela na nove CCcko zvedavy. Stavajici Passat sedan zCCckovatel do te miry, ze nove CC aby se vyznamne odlisilo bude muset jit smerem ke sportovnimu designu mnohem vice nez stavajici generace. Rovnez mne prekvapilo, ze VW chce stavajici CCcko prodavat dalsi tri roky az do 2017, coz mi prijde docela ambiciozni. Nechapu moc nikoho kdo si ted koupi stare CCcko misto noveho Passata, ktery vypada lip a ma o generaci mladsi techniku.
Rozbalit vlákno
0