Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Boxster Spyder: Puristický roadster s 3,8litrovým boxerem

Pokud se toužíte vrátit ke sportovním kořenům značky Porsche, tohle je patrně nejlepší možnost pro nadcházející kabrioletovou sezonu.
Zpět na článek
1. 4. 2015 09:21
1. 4. 2015 11:19
1. 4. 2015 09:21
Spyder
Jenom doufám, že to není apríl >:D . To by byla velká škoda... Každopádně obdivuji, kolik variant dokáže Porsche vygenerovat ze své modelové řady.
Rozbalit vlákno
1
1. 4. 2015 11:19
Re: Spyder
V minulé generaci říkali, že se stane součástí standardní nabídky. Dobře, že to vyšlo.
Avatar - boost.
1. 4. 2015 09:31
Dankeschön Zuffenhausen...
... za ty všechny nádherný káry. Při Caymanu GT4 mě trefil málem šlak, Spyder mě dodělal. Jsem rád, že Porsche má ty dýzlový makany a kejeny, neboť aspoň jsou peníze a chuť dělat auta, o kterých jsme si mysleli, že už nikdy nebudou - N/A, 6MT. I tak mám pocit, že se díváme na posledního mohykána, vzhledem k tomu, že po faceliftu 991 a C/B budou mít Porsche větrníky.

Jen v tichosti doufám, že to nebude limitka jak GT4, abych si jednoho mohl za pár let koupit. :-!
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Magister
1. 4. 2015 09:58
Re: Dankeschön Zuffenhausen...
Vtip to asi není, bo je to i na německých stránkách. Krásné.... 3,8 litru atmosféra ..375 koní... rádio by mi nechybělo, více už klima, i když bez střechy je k ničemu. Jen to manuální nasazování střechy to by byla otrava. Ale jinak výjimečný kousek. 0 - 100 za 4,5 sekundy.

A teď z jiného soudku... Podstatně levnější a stejně krásné s pevnou skládací střechou a luxusní výbavou SLK 55 s atmo V8 s objemem 5,5 to udělá za 4,6 sekundy (což není žádný rozdíl, navíc bez race startu). Tady by byla moje volba asi jasná....
1. 4. 2015 10:18
Re: Dankeschön Zuffenhausen...
Z SLK jsem nikdy u vytržení nebyl, nedostala mě ani jízdně, ani ničím jiným. Boxster by naopak byl jasnou mojí volbou ;-)
Avatar - Magister
1. 4. 2015 10:51
Re: Dankeschön Zuffenhausen...
SLK a SLK 55 s AMG podvozkem a uzávěrkou zadního diferenciálu bude dost podstatný rozdíl. Každopádně obě zajímavá retro autíčka a atmosféry. Krása.
Avatar - Ham.
1. 4. 2015 10:24
Re: Dankeschön Zuffenhausen...
:yes:
375 šemíků, motor na správném místě, s manuálem, něco přes 1300kg a klasická plátěnka, to je ideál auta pro víkendovou zábavu.