Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VC Bahrajnu F1 2015: Třetí letošní triumf pro Hamiltona, Räikkönen druhý

Noční Velkou cenu Bahrajnu formule 1 vyhrál Lewis Hamilton. Famózně ovšem jel Kimi Räikkönen, který skončil druhý.
Zpět na článek
20. 4. 2015 17:24
Re: Velká cena Nudy
Mne sa fjednotka pači a nechapem tvoj nazor,ale tomu sa človek musi rozumet aby ocenil jej krasu. a tomu ver že by si išiel keby ti niekto zaplatil.
Avatar - Barrichello
20. 4. 2015 15:31
Re: Konečně
jojo, taky sem mu to přál :yes: :yes:
Avatar - Dinar
20. 4. 2015 14:55
Konečně
měl Kimi taky trochu štěstí. Včera to nuda určitě nebyla. :-) :yes:
Avatar - Jaros71
20. 4. 2015 10:05
Re: Velká cena Nudy
Myslím , že závod byl na nynější poměry zajímavý , i Vettel se musel snažit na Bottase , Kimi jel suprově.
Mecedes by měl problém , pokud by se jelo o 1-2 kola déle. :yes:
Jen ty motůrky.. 8-s to není F-1 :no:
Avatar - Barrichello
20. 4. 2015 09:42
Re: Velká cena Nudy
Jasně, ameriky neumí zatáčet.

Pust si pár videí s Corvette, Camarem a Cadillacy na nurburgringu. Pak snad přestaneš plácat ty trapné klišeé, co neplatí už 35 let >:D >:D

Tyhle káry napráší i dražší evropské produkci na tomto okruhu a to s lehkostí a gracií >:D
Avatar - Barrichello
20. 4. 2015 09:39
Re: Velká cena Nudy
včera rozhodně žádná nuda nebyla, pěkně souboje sváděl Rosberg a Kimi, předjížděli i Grosjean či Maldonado, k tomu jako bonus krásný kouřový efekt od Rikiho v cíli >:D >:D

Včera rozhodně nuda nebyla, ta byla spíš minule v číně
20. 4. 2015 08:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Magister
20. 4. 2015 07:31
Re: bahrajn
Nevím, zda už je dvojkou nebo na Hamiltona nemá. Nicméně tento závod podlě mě dělal zajímavým v soubojích s rudými vozy.
20. 4. 2015 04:14
Re: Velká cena Nudy
Chlapče, jak mě těší, že F1 nazýváš zrovna ty nezajímavou. Být tomu naopak, bylo by to divný. Na to jak tě nezajímá, dokážeš vytvořit spoustu slintů kolem. ;-)
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 21:22
Re: Velká cena Nudy
Velká cena Ameriky byla nudná, přiznávám, ale všechny okruhy v Americe jsou nudné, protože se stavějí na auta co neumí zatáčet, takže je to jenom o síle motoru

třeba taková Valencie, Mugello, Catalunya, to je jiný kafe
Avatar - AUDIRS6
19. 4. 2015 20:32
Re: bahrajn
joooo :-!
Chudak, drzim mu palce, mam ale z neho dojem, ze sa moc podriaduje aktualnej filozofii timu. Teda len nic nepokazit a zbierat body, na vitazstva je tu ten druhy... :-!
Pritom filozofia pri vstupe Mercedesu do F1 bola, aby Nemecky pilot vyhral titul v Nemeckom aute... :-!
Avatar - CHerokee
19. 4. 2015 20:24
Re: bahrajn
Mi se líbil Rosberg...dělal závod. 3x Ferarri předjel...technici a stáj mu to moc neulehčili. Za ten závěr pak asi nemohl...
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 20:06
tak já se na to teda mrknu, když to byl tak skvělý závod
zatím jsem letošní f1 vydržel sledovat 20 minut, tak uvidím jestli dám aspoň 30 minut
19. 4. 2015 19:56
Re: Velká cena Nudy
Souhlas:) Škoda že Lewisovi neodešly brzdy o kolo dřív,:) Kimi zas ukázal škarohlídům, že umí pořád létat:)
19. 4. 2015 19:55
Re: Velká cena Nudy
Myslíš minulý závod MotoGp ala Mareček ujede, dvě předjetí za ním a konec?:D Tomu se říká nuda chytráku.
Avatar - CHerokee
19. 4. 2015 19:46
Re: Velká cena Nudy
Tvůj subjektivní pohled ti neberu. Jen je to jak srovnávat hrušky s jabkama.
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 19:32
Re: Velká cena Nudy
i ten nejnudnější závod Moto Gp je mnohem zábavnější jak ten nejzajmavější závod F1
Avatar - CHerokee
19. 4. 2015 19:24
Re: Velká cena Nudy
Vidíš a já se díval na královnu motorsportu a dneska jsem se dobře bavil. Perfektní trať, hodně předjíždění i na špici. Velmi zajímavý závod!
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 19:14
Velká cena Nudy
nechápu ty lidi co to sledujou, já bych tam nešel ani kdyby mi za to někdo zaplatil a 2 hodiny na to civět u TV, to mi hlava nebere

za pár 10 let bude F1 minulostí, nová generace na to chodit nebude a už vůbec se na to nebude dívat 2 hodiny u TV

takže pokud nebude F1 atraktivnější, skončí, otázka je kdy