Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Ford S-Max 2. generace: Jízdní dojmy z Mallorky

Ford po devíti letech uvádí do prodeje zcela novou generaci modelu S-Max. Vůz jsme poprvé vyzkoušeli poblíž města Palma na ostrově Mallorca.
Zpět na článek
Avatar - Jaros71
29. 4. 2015 01:21
Re: Maska
Za mne je nová maska ok.
Vypadá agresivně sportovně , je fakt že spíš na větším autě , Fiestě vůbec nesedí.
U S-MAXE je design povedený celkově , styl crossover a 4*4 je trefa!
:yes:
Jen ty ceny... 8-s snad spadnou!
28. 4. 2015 22:12
Maska
Zdravím, ta nová Forďácká maska je dvousečná zbraň. Na novém Mondeu je skutečně excelentní, dodává mu jedinečně ostrý a agresivní vzhled a moc sluší ale naopak novou Fiestu tato velká maska zcela deformuje a na S - max, jakožto na velké MPV to nesedí tuplem :no:
Vím, že design je dost subjektivní záležitost, ale je k zamyšlení proč dávat 1 masku na 3 rozdílná auta...
Avatar - Pepa_007
27. 4. 2015 21:52
:-))
Zkombinovat nejsilnější benzín s obyč automatem chce pořádnou dávku odvahy!!!!
Avatar - Karen_
27. 4. 2015 21:45
ford
haaa, Ford, to je ten co mi ukradl ten automat. A jaktože tu není korektní informace, že Malorka je ve Středozemním moři?
Avatar - Auto CZ
27. 4. 2015 21:00
Mopslík
tí dizajnéri boli asi na exkurzii v psom útulku, že ? >:D
27. 4. 2015 19:09
Re: rezerva
Stačí ju nemať raz, keď ju naozaj potrebuješ, a pekne ťa to vytočí...
Avatar - 3_diamanty
27. 4. 2015 18:59
Re: S
suhlas... tymto smerom to nepojde..... spredu je to zase fiesta... uz vacsiu sterilitu a dizajnovu latentnost na trhu predvadza snad jedine audi ... pritom ford mal kedysi ( a nie je to az tak davno ) celkom fesne vozy... napriklad focus 2. generacie po facelifte alebo ford puma boli ozaj ze pekne ..... no jo bejvavalo
27. 4. 2015 18:20
S
Jazdí určite fajn, ale ten vzhľad... Jak bol pekný a spredu nápaditý, tak táto nová držka je hnusná a tuctová. :no:
27. 4. 2015 15:12
Re: rezerva
Ale jo, ja chapu vyznam rezervy, i dojezdove a jsem rad, ze do noveho smaxe ji dali. Ale na druhou stranu jsem zatim nezazil situaci, ze bych pneu roztrhal uplne.
Avatar - Ozzman
27. 4. 2015 14:52
Re: rezerva
Taky me stve, ze ji Mondeo nemá, ale jeste sem nastesti neptoreboval, mam lepicí sadu a kompresor >:D Jde o to, ze kdyz pneumatiku nahustíš pěnou, vyhodíš ji.... píchlou gumu zalepíš. Pokud protrhneš kolo, pěna je ti k ničemu.
27. 4. 2015 14:41
Re: rezerva
Na starsiho smaxe pasuje dojezdovka z mondea.
Co porad mate s tou rezervou, ja ji potreboval za 20 let jezdeni dvakrat.
Neboj i ceny toho noveho po par mesicich spadnou.
27. 4. 2015 14:40
Re: Rezerva?
Ty jsi uplne slepej, psal jsem ti to uz nekolikrat a u kazdeho testu smaxe se ptas znovu.
Cesky by mel umet - neoficialni zprava.
27. 4. 2015 14:36
rezerva
Mám čerstvě koupeného starého S maxe (těsně před zastavením výroby).
Především z důvodu ceny, které byla na rozdíl od nového modelu pro mě ještě akceptovatelná.

Jediný důvod pro nového S maxe bych viděl v té rezervě :-)
Předpokládám, že to bude dojezdovka.
Neví někdo zda je "kompatbilní" se starým S maxem ?
27. 4. 2015 12:54
Re: 1.5 EB
Taky souhlasim ze ty maly benzinovy turba maji sve misto i v techto autech - pekny velky auto pro rodinu, po meste, kratky vylety apod.
Vykonove to uplna bida nebude a nemusis resit zadny filtry castic, jejich vypalovani, mocovina a ja nevim co :-)
Vezme si to o neco vic benzinu, to asi jo, ale to neni takova hruza kdyz s tim najezdis 10-20k rocne.
Naopak kdo jezdi dalky, koupi si samozrejme dobrej diesel a o benzinu ani nepremysli.
27. 4. 2015 12:38
Re: Rezerva?
U jakého auta to nedostatek není?
Avatar - Honza Mička
27. 4. 2015 10:55
Re: Rezerva?
Dobrý den,

rezerva je pod autem ;-)
Avatar - Jaros71
27. 4. 2015 10:47
Rezerva?
Nevíte, zda má auto rezervu , nebo se dá připlatit?
Mínulá generace ji neměla , a to byl velký nedostatek u rodinného MPV.

JINAK ZA TY NEMALÉ CENY BY AUTO MĚLO UMĚT ČESKY IHNED!
;-)
27. 4. 2015 08:36
1.5 EB
Skoda, ze nebyla moznost otestovat zakladni 1.5 EB s manualni prevodovkou. Jiste, nebude to dalnicni expres, ale pro vetsi rodinu, ktera potrebuje umistit 3 autosedacky a nejezdi kazdy vikend k morti, by to melo stacit, stejne jako v predchozi verzi staci 1.6 EB.