Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ekonomika

Zpět na článek

Za porušení zákazu vjezdu kamionů budou zřejmě tresty i pro firmy

20 komentářů

Avatar - petrumr
petrumr
zase na všechno papíry, snad když jede někdo v zákazu (někdo má poruchu mozku na značky) tak ho zastavím, vezmu si od něho doklady a odjedu na oběd a nechám ho tam třeba do večera aby nestihl vykládku nebo nakládku. Když on dělá naschváli, tak policajt se má chovat stejně. Mně osobně pije krev jeden blbeček co vozí plzen a jezdí každý den do skladu přes zákaz vjezdu.
Kharl.ANTIDIESEL
NĚCO POZITIVNÍHO DĚLÁ !!
Avatar - Kolouš
Kolouš
Víc takovejch trotlu jako ty nahnat do uniforem. To se pak budem konečně cítit v tomhle státě dobre...
Avatar - petrumr
petrumr
bojíš se, mám jít na konkurz >😁 co dobře, prázdný silnice by byly. >😁
Gilgit
Nemás sanci, nácky neberou.
Avatar - 29radek
29radek
Kolik jsi toho najezdil s 40ti tun. vozidlem.Asi by se s takovým autem ani nerozjel.
U nas je totiž velmi špatný značení silnic.V rakousku jsou třeba velký reflexní značky,kam kamiony nesmí(a hlavně jsou značený několikrat s předstihem).U nas řidič jede a jede a najednou malý most 13t nebo najednou značka zákaz vjezdu ADR,samozřejmě objízdná trasa žadná.To by taky museli zrušit veškeré malé firmi co sídlí v ruzných JZD,a ten kamion tam nějak musí jet.
Tady se děla hon na řidiče kamionu,ale nic se pro ně neděla.Mě zajíma kdo to bude za několik let dělat když u nas chýbí 5tísic řidiču(takle je to v celé unii).
Tady každý nadavá a kecá v pajlzlu u piva,ale tolerance a hlavně slušný chování většině lidí chybí!!!
Avatar - petrumr
petrumr
tohle si piš do mateřidoušky nebo si jeden co jede po slepu? Snad přeprava ADR má svoje pravidla a dispečer má školení, má mapy, trasy ceník atd. Jestli tam sedí aby tam seděl, tak tvůj problém, že tam děláš.
frite
Dokud budou řidiči kamionů náhle vyjíždět na dálnici do předjížděcích pruhů bez ohledu že už jsou v té chvíli předjížděni nebo dojety rychlejšími auty, dokud budou předjíždět jiné kamiony (jedoucí o 2km/h pomaleji) po dva kilometry a blokovat řadu aut za sebou, dokud nezačnou dávat přednost při vjíždění na hlavní, kruháčich či při najíždění na dálnici, tak do té doby si o nějakém respektu mohou nechat jenom zdát.
Do té doby je bude veřejnost dále brát jako lidský odpad a sociální ***y, co musí jezdit kamionem protože na studium byli blbí a na zvládnutí jakéhokoliv řemesla příliš tupí a leví, takže jim nezbývá než řídit kamion...
Avatar - m.z.
m.z.
Tak hlavně, když v tom máš jasno...
Většinou jsou tyhle zákazy doplněny tabulkou, dopravní obsluze vjezd povolen, takže dojezd k firmě, JZD, stavbě apod. je možný.
Zákon nemá směřovat na ty, kteří se někam potřebujou dostat, ale na objížděče mýta a takové nařízení v některých firmách opravdu existuje.
Avatar - wakantanka
wakantanka
Teba by som za suseda mať fakt nechcel. Je proste očividné, že ty si nikdy za veľkým volatom neživil. Inak by si niečo podobné do éteru nevypustil. Ono je to bohužiaľ často tak, že na počiatku pochybí nejaký iný štátny či miestny orgán, ale v konečnom dôsledku si to odnesie šofér. Myslím si že nielen u nás sa bežne povolia prevádzky, do ktorých sa proste nákladné autá musia nejako dostať a až následne po protestoch dotknutýc obyvateľov sa príde na to, že jediná zjazdná cesta je cez obytnú štvrť. Tak tam drbnú bežne zákaz a nikoho už netrápi ako sa tam má ten tovar dostať. Hlavne ak navrhovaná trasa vyzerá na mape dostatočne a v reále tam ťažko prejde dodávka nieto ešte kamión. A na margo toho čo ti vozí plzeň každý deň, myslíš že jeho to baví voziť každý deň jednu či dve palety? Chyba bude aj vo veľkosklade, že nie je schopný resp. ochotný objednať a zaplatiť množstvo tovaru ktorý by im vystačil trebárs na týždeň.
Gilgit
:yes:
Avatar - petrumr
petrumr
je sklad plzně a tam vede cesta, ale ten magor jede jinou cestou, kde stěží se vyhnou dva osobáky a tudíž je tam značka B04. To auto tam parkuje.
Avatar - wakantanka
wakantanka
Ak to robí naschvál pravidelne, to je vec iná. Je mi potom ale záhadou, za čo berú plat vaši mestkí strážnici. Vystriehnuť si ho by nemal byť väčší problém.
Avatar - zaplosak
zaplosak
Nevím proč by se měl trestat jak řidič, tak provozovatel, vždyť když firma pro kterou se zrovna jede záměrně poopraví papíry tak nikdo nemá tušení že je naloženo přes cca24 tun.
To znamená: pokutovat ano a hodně, ale firmy, ne provozovatele nebo řidiče, jenže vysvětlete to těm nahoře něco o čem nemají ani páru.... 😒
Avatar - petrumr
petrumr
kdyby se nevymlouvali, tak by k tomu nedošlo a neznám řidiče co naloží 20t a vyloží 25t. Asi Mirek Dušín >😁
Avatar - wakantanka
wakantanka
zase nevieš o čom hovoríš. je množstvo tovarov, kde sa proste ako vodič nemáš ako dozvedieť koľko ti naložili len podľa dodacieho listu či faktúry. A ak ti tam zadávateľ prepravy napíše nejaké číslo ktoré je v norme, to že niečo nesúhlasí zistíš poväčšinou až nejakom stúpaní, kde to s tými 22 tonami nejak nechce ísť. Prípadne ak sa aj ako vodič ohradíš, že máš pocit, resp. tvoje tlakomery na nápravách ukazujú niečo iné ako papier, rýchlo ti vysvetlia, že oni sa nemýlia a všetko je tak ako má byť. Ak sa ti nepáči, hneď ťa označia za tzv. potížistu a zas máš problém ty ako vodič. A tak si vyber.
Avatar - petrumr
petrumr
za to může dispečer, že tě tam poslal.Nebo u vás to je, že pro mléko se pošle sklopka? V nějaké firmě mají i zvláštního cenaře, někde ocenuje dispečer a je na řidiči, že si nepohlídá náklad, řidič prostě za to zodpovídá a takový vymlouvání jeden na druhýho je vyčuránství po česku a právě když za to bude zodpovídat i podnik, tak si rozmyslí, jestli nebude lépe jezdit pro někoho jiného.
Avatar - wakantanka
wakantanka
očividne nerozumieš, lebo nevieš ako to v praxi chodí.
topten
pochybuju.
Avatar - petrumr
petrumr
v dnešní době je to normální, třeba příklad za alkohol dostaneš peněžní pokutu a zákaz řízení, v práci dostaneš vyhazov, přijde exekutor, manželka se stebou rozvede a jak ti vrátí řidičák tak ti ho seberou za neplacení alimentů.