Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dodávková vozidla 4x4: Fiat

Italská automobilka v modelech Scudo a Ducato 4x4 těží ze spolupráce s firmou Dangel. Jde o dlouhodobý kontrakt.
Zpět na článek
4. 5. 2015 10:39
4. 5. 2015 10:39
Ducaato 4x4
Kdyz jsem se na zastavbu 4x4 do Ducata byl zeptat ve Fiatu, tak mi ve dvou salonech ani nebyli schopni rict, co to auto bude stat....
Navic je podle me skoda, ze fiat, Citroen ani Peuget neumoznuji kombilace L1H1 a 3l motoru od Iveca, myslim, ze zvlast v osobni verzi by se tady tech aut par prodalo, zajimalo me jako auto pro rodinu a L2H2 je pro me moc velike...
Rozbalit vlákno
2
4. 5. 2015 11:23
Re: Ducaato 4x4
Když jsem se ptal u Iveca,řekli mi cenu 200 000,- bez dph...Co se týká 3,0 motoru,je určitě lepší,ale pro rodinné auto je podle mě zbytečný..jinak je to samozřejmě škoda,že se to tady L1H1 s 3,0 nenabízí,když se to normálně vyrábí... njn,jsme pro svět trh o ničem..
4. 5. 2015 13:17
Re: Ducaato 4x4
Puvodne brousil jsem multivana, varevelle, vito, V... Tohle me napadlo tak na okraj, je pravda, ze uz je to vetsi, na druhou stranu tusim, ze Ducato se dalo uz v dobry osobni vybave koupit za 700, auta zminene na prvnim radku zacinaji na mici...
4. 5. 2015 17:09
mezinápravový diferenciál ?
Tak jak je to ? Pohání zadní nápravu viskózní spojka nebo tam opravdu je ten mezinápravový diferenciál ? V článku je to splácané páté přes deváté :-(
Rozbalit vlákno
1
10. 5. 2015 22:42
Re: mezinápravový diferenciál ?
Podle fotek má má modré Ducato obyčejnou visko spojku tak předpokládám, že Scudo to bude mít stejně.