Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini Aventador SV: Na Nürburgringu také pod sedm minut!

Nejen současné hybridní hypersporty dokáží stlačit svůj čas na Severní smyčce pod sedm minut. V elitní společnosti je nyní i nejostřejší Aventador SV s atmosférickým V12.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2015 10:51
Re: Lamborghini Aventador
Já se s ním nechci dál o této věci bavit? S tebou je hned po ránu docela sranda :yes: >:-[]

Jestli si mě blbě pochopil co sem měl na mysli tak po přečtení těch odkazů a mýho dnešního příspěvku z 10:50 už v tom jasno asi máme ne? Měj se citlivko :-)
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2015 10:50
Re: Lamborghini Aventador
No tohle je v tom odkazu kterej sem dal žejo? Ferrari Enzo se z druhý ruky tehdy prodalo 42 kusů z 400 vyrobenejch. Pár z normálních příčin jinak překupníčků a vychatrálků je dost ve všech oborech a všech cenovejch hladinách
Tim že ho koupíš takhle nejsi sice nějakej ilegál ale ani ten vyvolenej VIP a nemáš nárok koupit další generaci teda teď LaFerrari ;-)
19. 5. 2015 08:44
Re: Lamborghini Aventador
Přesně. Děkuji, napsal jsi to vlastně za mě, já se s ním nechci dál o této věci bavit.
18. 5. 2015 23:48
Re: Lamborghini Aventador
Nesmysl. Podivej se na mobile.de a par se jich nabizi. Sice za cenu znacne prevysujici puvodni,ale kdyz mas na konte dost penez,neni ani LaFerrari jen pro predchozi majitele Ferrari. A Ferrari Ti urcite neodmitne to auto servisovat,nikdo tady nemluvi o ilegalnich aktivitach...
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2015 17:58
Re: Lamborghini Aventador
Seš si jistej že víš kde seš? Pochopil bych kdyby se ti nelíbil ten vodpad nebo slint ale kravina neni v takovejhle diskuzích nic extrémního. Možná by sis měl přenastavit parametry ;-)
Sorry ale kravinu si fakt trochu napsal. Vozy jako LaFerrari se po 4 letech neprodávaj. Samozřejmě ty prodeje pro vyvolený je trochu hra [odkaz] [odkaz] ale to všechno ultraexkluzivní zboží. A Lambo na tuhle hru zatim nemá. Ani s Aventadorem SV. Třeba časem
18. 5. 2015 17:14
Re: Lamborghini Aventador
Tak ještě jednou, pokud jsi to nepochopil, se mnou diskutuj slušně.
Já ti vodpade neříkám, tak mi neříkej "ňáká cimprlína" a že píšu kraviny. Ani veselý smajlík to neovlivní a nezmění. Je mi jedno, jak se bavíš nebo bojuješ s ostatními.
Mít auto jako druhý majitel neznamená, že ho nemůžeš oficiálně servisovat nebo že by přišlo o záruku.
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2015 15:49
Re: Lamborghini Aventador
Ty seš ňáká cimprlína. Sou tu i takový co ostatnim řikaj vodpade :-)
Když tuhle úroveň auta tak jednoznačně oficiálně. Servisovat Rolls nebo LaFerrari někde v garáži je trapný
18. 5. 2015 13:51
Re: Lamborghini Aventador
Oficiálně možná. Je takový problém sehnat někoho, kdo ta předešlá auta má a LaFerr nechce ? Ta pravidla prodeje existovala vždy a také vždy se obcházela. (A husy jsme spolu nepásli, tak se mnou diskutuj, prosím, slušně.)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2015 13:43
Re: Lamborghini Aventador
Kravina. Když nemáš něco oficiálně od značky tak si LaFerrari a předtim Enzo nebo F50 a F40 prostě nekoupíš
18. 5. 2015 13:38
Re: Lamborghini Aventador
Je to tak a bylo to tak vždycky.
Mýty o tom, jak Rollse, Bugatti nebo Ferrari si nemůžete koupit, když....... se sice objevují a vždycky objevovaly v různých méně či více odborných médiích, ale byla a je to vždy více méně reklama a snaha o ještě větší zexkluzivnění produktu. Kdo vyndá nekřesťanský prachy, tak si stejně koupí co se mu líbí a co chce.
(Myšleno na současná produkční auta.)
Avatar - iudex
18. 5. 2015 09:07
Re: Pod 7 minut
Dramatickejšie je to inde umiesntenou kamerou, tá Loebova je evidentne niekde nízko nad vozovkou, nie v kabíne ako je obvyklé.
Avatar - Fortune Rayzor
18. 5. 2015 01:28
Re: Lamborghini Aventador
Jako by Ferrari dnes nekupovala kdejaká "verbež". Prestižní značky už dávno nejsou jen pro fajnšmekry, ale pro všechny vysokoprofilové lidi, co se nebojí sáhnout do kapsy. A pro šejky samozřejmě, nesmíme zapomenout na šejky. >:D
Avatar - faubléé
17. 5. 2015 22:55
Re: Lamborghini Aventador
a nikto ho nepenalizuje za to, že nemal také a také auto od značky - viď Ferrari...

Samozřejmě, protože Lambo ovládají germáni a těm je šumafuk kdo to koupí, hlavně aby se prodávalo.....neznabozi :-(
Avatar - eXp10it
17. 5. 2015 21:28
Re: Lamborghini Aventador
To nemá smysl. Tady lidi Lambo moc nemusí... Už jenom to že napíšu klíčové slovo "Lambo" znamená že dostanu okamžitě několik mínusů.
Avatar - Hammunasakra
17. 5. 2015 20:47
Re: Pod 7 minut
Veyron bych do toho radši netahal ;-)

Jinak dle mýho máte pravdu oba. Naprosto vážně! Závodní auto je samozřejmě něco úplně jinýho i než pro okruhy upravenej supersport ale důkazů že když je mezi pedálem a volantem Loeb má to svuj vliv je taky už víc než dost. S tim že to je možná nejlepší řidič naší doby sem to myslel vážně
Avatar - AUDIRS6
17. 5. 2015 20:08
Re: Pod 7 minut
ty vsej€bko :-)
Asi by si mal vediet, ze ten tvoj 500 konovy Colt je tipujem o min. 700 kg lahsi a to sa v zatackach pocita viac nez kone.
Takze nemam problem ti verit. 2 tonove dostavniky su na okruhu proste ako slon v porcelane, s tym ani 1000 koni nic neurobi.
Alebo si pocul niekoho trapit na Ringu Veyrona na co najlepsi cas ?
Avatar - HitmanPB
17. 5. 2015 19:57
Lamborghini Aventador
- auto, ktoré si môže kúpiť bežný smrteľník - teda, pokiaľ na to má... - a nikto ho nepenalizuje za to, že nemal také a také auto od značky - viď Ferrari.
- auto, kedy sa Ti pri vyslovení jeho mena okamžite zježia chlpy na celom tele...
- pre mňa (a určite nie iba pre mňa) už jediný sen, ktorý by som si chcel splniť - pokojne aj v základnej (socka) výbave :-)

P.S. Že dosiahol dobrý čas na Severnej smyčké ? To je pre onanistov a pre ľudí, ktorí si potrebujú niečo dokazovať...
17. 5. 2015 19:49
Re: Pod 7 minut
..mozno mi to ty vysvetlis kedze ty si auto.cz vsevedko..ja som tiez vyskolil so svojim 500 konovym Coltom takeho frajirka na RS6 v uprave MTM s vykonom 730 koni..nie vzdy kone znamenaju vsetko..
Avatar - _Karel_
17. 5. 2015 19:45
Re: Pod 7 minut
Přesněji 365 koní, ale taky se víc než divím.
Avatar - Petrolhead_CZ
17. 5. 2015 19:32
Skvěle Lamborghini
Čas 918 najednou nevypadá nijak výjimečně, přihlédneme-li k výkonové převaze, hybridní jednotce a k všemožným kompjůtrům.
Avatar - Petrolhead_CZ
17. 5. 2015 19:30
Re: Pod 7 minut
Souhlas, Loeb je geniální všeuměl.
Avatar - AUDIRS6
17. 5. 2015 19:21
Re: Pod 7 minut
Hadam mi neides tvrdit, ze "iba jazdec" dokaze zmazat deficit takmer 500 PS >:D
17. 5. 2015 19:16
Re: Pod 7 minut
..to urcite nie je zavodnym autom kedze Zonda R je special na okruh bez homologizacia rovnako ako Ferrari FXX [odkaz] ..jednoznacne to je tym "medzikusom" medzi pedalmi a volantom kde sedel sam BOH motorizmu Sebastien Loeb
Avatar - AUDIRS6
17. 5. 2015 19:06
Re: Pod 7 minut
to je zavodnym autom so zavodnymi gumami / brzdami ...a vobec celkovo tym, ze to auto ma so seriovym spolocne len tvar kasne. Technika je proste zavodna, s tym ma aj auto ako Zonda proste problem.
Je totiz uplne ine kafe vyvyjat zavodne auto a hodit na neho nejaku kasnu, ako do cestneho auta sa snazit naimplantovat sebelepsie komponenty na priblizenie sa ku zavodnej charakteristike... ;-)
Avatar - Hammunasakra
17. 5. 2015 19:04
Re: Pod 7 minut
Myslim že Loeb je bez diskuzí nejlepší řidič naší éry. Určitě si viděl jeho jízdu na Pikes Peak [odkaz] a fenomenální časy měl i při testech s F1
Avatar - _Karel_
17. 5. 2015 18:38
Re: Pod 7 minut
Z tvýho odkazu mi přijde neuvěřitelný, že stejně těžká Zonda s dvojnásobným výkonem udělala shodnej čas. Jestli je to pilotem, a nic jinýho mě jako laika nenapadá, pak před Loebem hluboce smekám.
A jeho video vypadá daleko dramatičtěji.
Avatar - Hammunasakra
17. 5. 2015 16:50
Pod 7 minut
Jde to jet i s eště daleko menšim motorem [odkaz] :yes: