Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chris Evans je novým moderátorem Top Gearu

V tuto chvíli není jasné, kolik moderátorů bude mít „nový“ Top Gear bez Clarksona, Hammonda a Maye.
Zpět na článek
17. 6. 2015 10:23
19. 6. 2015 10:40
17. 6. 2015 10:43
17. 6. 2015 11:42
17. 6. 2015 12:05
17. 6. 2015 15:21
17. 6. 2015 16:11
19. 6. 2015 10:35
17. 6. 2015 09:28
Čítam, že všetci sú zo seba nadšení ...
a sebavedomie im naozaj nechýba.
Uvidíme BBC, ale do tej istej rieky dvakrát nikdy nevstúpiš. ;-)
Rozbalit vlákno
2
17. 6. 2015 10:23
Re: Uvidíme
No to jsem opravdu zvědavej co tenhle předvede. Topgear fungoval kvůli kombinaci těch tří. Takhle no nevim. Počkám si až Clarkson udělá vlastní pořad. Doufám, že BBC rozválcuje .
19. 6. 2015 10:40
Re: Uvidíme
Ako tak pozerám po webe, tak Evans zatiaľ zvládol iba svoj styling.
Napr. [odkaz]
17. 6. 2015 10:43
skvělý
Konečně to bude mít trochu úroveň, když už konečně zmizel ten šedivej Clarkorangutanson >:D
Rozbalit vlákno
7
17. 6. 2015 11:15
Re: skvělý
No, nevím, kolik toho o Clarksonovi víš, doporučuji si minimálně přečíst jeho knížky. Je to člověk sice přinejmenším zvláštní a nejspíš dosti nesnesitelný, nicméně o autech a vůbec technice toho ví opravdu hodně. Navíc byl spolu s produkčním "ideovým tvůrcem" programu, Hammond a May pak jejich nápady ještě dotahovali.

Na druhou stranu (a už jsem to taky psal) mi připadalo, že už jsou tito tři pánové z Top Gearu tak nějak otrávení, kde byl dřív vtip a hravost, nastupovala trapnost a nuda (například hrozný indický speciál). Navíc Clarksonovy obvyklé provokace začaly být poněkud přehnané (patagonský speciál).

Evanse znám jen z té jedné epizody, jinak o něm nevím vůbec nic. Takže uvidíme...
17. 6. 2015 11:42
Re: skvělý
Byla to prakticky bulvární show jednoho člověka (ne objektivní pořad o autech), nutno říci dosti labilního a jemně řečeno velmi komplikovaného. Některým typům lidí se ten jeho neprofesionální humor a zesměšňování líbí, ale v jeho případě je to už dost ohrané a když k tomu přidám některé výroky o autech, tak ty jeho tzv. "znalosti" velmi často ustupují jeho antipatiím nebo naopak nákloností a jeho celkově silně proměnlivé náladě. Ten pořad změnu potřeboval již dávno...

Evans není suchar, ale ani hulvát, takže je to určitě dobrá volba. :-)
17. 6. 2015 11:54
Re: skvělý
Jeremy opravdu dokázal vystihnout klady a zápory auta a přesně je popsat, vše samozřejmě čistě subjektivně, proč ne. Navíc mi to mnohdy přišlo jako póza a hra s divákem.
Jsem zvědavý, kam bude Evans pořad směrovat, popravdě mi asi nejvíc bude chybět "hračička" May, mám velmi rád jeho fandovství a zapálení pro technické detaily.
Možná nakonec získáme dvě zajímavé cars show, pokud opravdu tři pánové spolu budou pokračovat jinde a získají dost peněz na rozjezd.
17. 6. 2015 12:05
Re: skvělý
Jenom k té první větě - to dokáže kde kdo. Nicméně jde to i s trochou slušnosti a profesionality, i když to je složitější druh zábavy a nadhledu, který moc nezvládal. Byl to prostě svérázný člověk, který mi v top gearu chybět nebude...
17. 6. 2015 15:21
Re: skvělý
TG bol najsledovanejšia autošou na svete. Bodka. Asi to robili dobre. Vyhlásenie, že to isté sa dá urobiť aj menej provokačne a bulvárovo je nezmysel, lebo bulvár má vždy vyššiu sledovanosť ako seriózka. Bavím sa len o sledovanosti. Samozrejme, že je možné TG robiť menej bulvárne, ale čísla pôjdu dolu, taký je zákon trhu.

Vystihnúť vtipne klady a zápory a podstatu auta ako Clarksík nevie kdekto, inak by nebol taký priepastný rozdiel v sledovanosti iných autošou. Určite vieš aký je rozdiel medzi vtipom vyrozprávaným talentovaným rozprávačom a tým istým vtipom vyrozprávaným nemehlom.
17. 6. 2015 16:11
Re: skvělý
Kde kdo dokaže spravit ešte lepšiu šou ak mysli originalne >:D
19. 6. 2015 10:35
Re: skvělý
béemvé, radšej budem do nemoty pozerať Top Gear, ako tie naše česko-slovenské upotené moto relácie. ;-)