Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - Ozzman
Legenda
| 23. 6. 2015 08:51
Každý ho zná, každý v něm jel. Timhle autem se nedá udělat chyba. Neni největší, nemá nejsilnější motory, rezne, ale je celkem spolehlivý a odvede svou práci super. Nejnovější generací jsem nejel, ale když srovnám generace z 90. let, roku 2002 ( s tim mam najeto nejvíce) a předpolsendí generací, tak za posledních 5 let se udál obrovský rozdíl, než za celé 90tky :-)

Věřím, že i s tím americkým čumákem si najde pořád cestu do garáže každého člověka, co potřebuje dodávku :-) Škoda, že velké naftové motory již nejsou v módě, zlatá 2,4ka :-)
Legenda
| 23. 6. 2015 10:01
Je to dobry auto. Nam ani moc nereznou. Máme minulou generaci před fl a i po fl a až na egr ktery zlobí u toho po fl se nic nesype. Mají najeto přes 300k km. O těchto km se bohužel T5 jen zdá (myslím bez poruchy).
Avatar - Ozzman
Legenda
| 23. 6. 2015 10:09
My mame tu 2002, 2.4TDDI, už tam nějaké blbosti byly. Přidřený řemen, různé těsnění, ted nám teče olej ze serva, ale zase jen hadičky, holt má svůj věk (tohle neni o kilometrech, guma zpuchří, hadičky nevydrzží), ale motor jako takový jede. Jediná výjimka byla, kdyz nám vyřízli přes noc spoluobčané katalyzátor >:D To byla pecka >:D Rez už začíná na více místech, hlavně kastle po malých "ostrůvkách". Nyní má najeto poctivých 250 tisíc cca.

Na druhou stranu, slouží velmi dobře a i když je potřeba, tak naložený zvládne na dálnici i držet 140-150Km/h. Spotřeba je horší >:D Ale dá se jezdit do 10litrů (naložené auto 6 lidí + zavazadlový prostor).

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku