Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Creta: Malý crossover pro Indii oficiálně

Indická pobočka automobilky Hyundai odhalila crossover Creta, který s největší pravděpodobností zamíří také do Evropy.
Zpět na článek
29. 6. 2015 09:59
30. 6. 2015 14:39
Avatar - 3_diamanty
29. 6. 2015 08:48
no mozno bude vo frankfurte
uvidime.... mne pripomina trosku predosleho Soula [odkaz] ..... dizajn je skutocne taky viac indo-cinsky a nepredpokladam ze v eu to bude predajny trhak ( zvlast ak by nebola verzia 4x4 ) -- trhakom v eu bude asi skor vacsi a europskejsie vyzerajuci tucson..... ale je dost pravdepodobne ze hyundai v eu taketo auto chce mat zvlast ked podiel malych crossoverov rastie vsade na svete... mne to pride nieco ako ecosport od forda... pre indiu brazilu cinu je to ako stvorene.. ale v eu necakam od tohto hyundaia zazraky...... a vlastne..... este nie je nikde potvrdene ze v eu vobec bude aj ked asi bude.....
Rozbalit vlákno
3
Avatar - kaa
29. 6. 2015 09:03
Re: no mozno bude vo frankfurte
A mě to přijde stejně krabiciozní jako současná Vitara.
Avatar - 3_diamanty
29. 6. 2015 10:20
Re: no mozno bude vo frankfurte
ano aj vitara .... aj soul je krabicoidny ale nie je krabica ako krabica.... mne vitara so soulom sa pacia viac ako tato "kreveta" ... ale ved mozno v inej farbe a v europskej verzii to nebude az take zle...je tu citit z rukopisu tohto auta ze nebolo prioritne vyvijane zrovna pre europana..... tucson je ina liga
30. 6. 2015 14:40
Re: no mozno bude vo frankfurte
Soula to nepřipomíná vůbec, Soul se mi nelíbil, tohle + třeba Vitara, velmi. :-)
29. 6. 2015 09:28
Nevypadá špatně
No mě se na první pohled celkem líbí. Otázka je jaká bude v případě dovozu do Evropy kvalita - jinými slovy, kde se bude vyrábět, jestli v Indii, Turecku nebo v Nošovicích.
No a další věc je cenová politika - poslední dobou mám pocit, že je Hyundai u nás poněkud mimo realitu - cena i20 je podle mne naprosto nesmyslná.
Rozbalit vlákno
0
29. 6. 2015 09:59
Traktůrek...
...přesně tak na mě působí, jako traktůrek na sekání trávy. Příliš moc hranatý, užitkově působící a nevzhledný. Nebo-li, když jsme se zbavili zrůdnosti ix35 a nahradili jí pohledným Tucsonem, musíme vrhnout na trh ideovýho nástupce ošklivky z Nošovic.

Hodně špatný ;-) :no:
Rozbalit vlákno
1
29. 6. 2015 10:09
Re: Traktůrek...
Tak na mě to působí přesně opačně, Tucson je hezký, ale jinak mě ten fluidní design ostatních modelů moc neoslovuje. Proto se mi celkem líbí i nová i20, ale tohle je příjemné oživení, ostřejší rysy tomu autu sluší a ve vhodné barvě to bude městský švihák.
Jen aby to nezabili cenou jako i20 a dali tomu nějaké solidní benzínové motory.
30. 6. 2015 14:39
Pěkné
Vypadá opravdu povedeně, jednoduchý, čistý design, snad bude i 4x4, jinak je to otázka ceny, bude to silný soupeř třeba pro novou Vitaru, která se mi také hodně líbí. :yes:
Rozbalit vlákno
0