Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz C 250 Bluetec 4Matic zajel rekord na Pikes Peak

Jak se mohlo naftovému Mercedes-Benzu C podařit zajet rekordní čas ve slavném závodě do vrchu Pikes Peak? Jednoduše, jednalo se totiž o vítězství ve třídě sériových dieselových vozidel.
Zpět na článek
Avatar - Dinar
2. 7. 2015 10:23
Re: ztráta důvěry
"báwo má motory od PSA", něco si o tom přečti, ať tu stále netlačíš ten nesmysl.
[odkaz]
1. 7. 2015 22:50
Re: Vítěz sériových dieselů
Fakt by mně zajímalo, kdo si v améru koupí dieselový čtyřválcový Mercedes... to musí bej magor.
1. 7. 2015 22:23
Re: Vítěz sériových dieselů
OK, to beru. I přesto to však chtělo dodatek ve článku ...
1) ...vítězství ve třídě sériových dieselových vozidel prodávaných v USA.
2) ... což je nový rekord pro sériový produkční automobil s naftovým motorem prodávaný v USA.

Nezlobte se na mě, nejsem žádný hnidopich, ale v té formě, v jaké je článek prezentován, tak mi ta informace prostě nedává smysl. Např. i tabulka zúčastněných automobilů v téhle kategorii by vše vyřešila bez potřeby jakýchkoliv dodatků apod., ale chápete o co mi jde?
1. 7. 2015 21:43
Re: Vítěz sériových dieselů
Jenže BMW 335d se v USA, kde se závod Pikes Peak pořádá, neprodává. :-)
1. 7. 2015 20:50
Re: ztráta důvěry
jó béemwé, to teda kleslo, mají tříválce, ale MB, s dieselama od Renaultu, to vlastně nevadí, to je jenom základ nabídky:)
1. 7. 2015 19:58
Re: Vítěz sériových dieselů
Protože se neúčastnila? ... Ne, prostě v té formě, v jaké je ten článek napsán, tak nedává vůbec smysl a je nicneříkající!
Avatar - CHerokee
1. 7. 2015 19:43
Re: Vítěz sériových dieselů
Vidíš a nezašlapala. :-)
Avatar - CHerokee
1. 7. 2015 19:42
Re: ztráta důvěry
A bere od nich jen pár základů nabídky.
1. 7. 2015 19:23
Vítěz sériových dieselů
... přijde mi to nějaké pofidérní. Za celkového vítěze téhle kategorie se dá jen stěží jmenovat, jelikož taková 3er 335d s 230 kW by C250-ku zašlapala do země (a najde se plno dalších). Čili předpokládám "vítěz dosud zúčastněných sériových dieselů" ... ale zase tu není ani uveden seznam již zúčastněných vozidel této kategorie ... čili suma sumárum - tahle zpráva v mých očích naprosto postrádá smysl, sorry :no:
Avatar - Uživatel_5340709
1. 7. 2015 18:13
Re: ztráta důvěry
Ado, taky mi to nejde pod fousy, ale když to vezmeš kolem a kolem, báwo má motory od PSA - peugeot, šestiválcové diesely v Jagu jsou taky PSA, možná MB udělal tu chybu, že se k té spolupráci hlásí víc, než ostatní.
1. 7. 2015 18:08
Re: ztráta důvěry
A co teprve s tebou udela takovato info:
Renault-Nissan Alliance took a 3.1% stake in Daimler.
Daimler took a 3.1% stake in Renault and a 3.1% stake in Nissan

Renault holds a 43.4% stake in Nissan. Nissan holds a 15% stake in Renault.

:-)
Avatar - Ada je zase tady
1. 7. 2015 17:07
ztráta důvěry
Spoluprací s rendlíkem ztratil MB veškerou důvěryhodnost :no: