Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Poslední dobou...
| 1. 8. 2015 19:43
Poslední dobou mám na tomto webu docela problém porozumět textu - buď jsem se probudil a zapomněl česky a nebo se něco takového stalo v redakci. "Daimler-Benz je nabízel v době aktivní kariéry nesmrtelného předchůdce E-Klasse W124 coby příplatkový prvek. " takže buď je míněno, že byli v době kariery W123 a W124 je tam zmíněna úplně zbytečně jen aby autor ukázal, že ví, že byl i nástupce a že nesl kódové označení W124, protože jinak W124 s článkem a ani textem nesouvisí. A nebo to redaktor AUTOBLESKu opět zvoral a měl namysli, že tyto disky byly až v době nástupce.
Poslední dobou...
| 2. 8. 2015 02:33
Myslím, že tam je W124 zmíněna kvůli tomu, aby tam mohl být odkaz na článek o ní (a samozřejmě vč. zobrazení reklamy). Nicméně je pravda, že ta věta je krkolomná.
Poslední dobou...
| 2. 8. 2015 11:17
Hlavně, pokud dobře vidím, [odkaz] jde nikoliv o litá kola, ale právě o ta ocelová, s klasickými plechovými okrasnými kryty - tzv. poklicemi.

Takže, kromě té krkolomné věty, ani její věcný obsah nekoresponduje s připojenými obrázky v galerii.
Poslední dobou...
| 2. 8. 2015 21:29
V popisu pisi, ze lita:
"Wheels are OEM lightweight aluminum units that weigh 80 pounds less than the stock rims..."
Poslední dobou...
| 2. 8. 2015 22:48
Podíval jsi se na obrázky ?
Poslední dobou...
| 2. 8. 2015 23:11
Já čtu článek a dívám se na obrázky k němu. Podle toho píšu své příspěvky. Nikdo mě nemůže nutit hledat a posuzovat odkud autor čerpal zdroje a jak jsou kvalitní. To je jeho boj. (Maximálně ruku v ruce s "tajemným" grafikem.)

A jestli to někde píšou, že litá, tak to i tam píšou blbě. Sorry.

Něco jiného by bylo, když by autor napsal: "Předkládáme Vám překlad článku ze zdroje xy". Tak, jak je to uvedeno zde, za chyby zodpovídá autor.
Poslední dobou...
| 2. 8. 2015 21:38
To jsi nepochopil, to je naopak velmi kvalitni preklad zachovavajici ducha puvodniho textu. Originalni text je napsany v mizerne anglictine se spoustou chyb a preklad pouziva spatnou cestinu aby toto vyjadril. :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku