Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Četník se vrací, Citroën do Frankfurtu přiveze novodobý koncept Méhari

Crossoverem C4 Cactus se Citroën tak trochu vrátil ke slavnému modelu 2CV. Nyní francouzský výrobce chystá další takový návrat.
Zpět na článek
11. 8. 2015 10:08
11. 8. 2015 11:09
Avatar - 3_diamanty
11. 8. 2015 10:08
mehari
nedavno sla v telke stara dobra komedia zandarovka... ta s mimozemstanmi ... tak zo srandy no ze si kuknem trosku .....

a tam bol zeleny mehari ... niekolkokrat v akcii ... to len tak ..... kto si to auto chce lepsie omrknut odporucam kuknut tento filmik ;-) .... mna hlavne prekvapilo ako sa vtedy s bezpecnostou este nikto neparal .... ;-) .... pritom to nebolo zas az tak davno.... ako sa moze zdat
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
11. 8. 2015 10:33
Som zvedavý...
Konkurenčný web už má aj odhadovanú podobu. >:D

*/getthumbnail.aspx?q=100&crop=0&heigh… />
Inak len tak mimochodom, práve sa začala šíriť info, že Jaguar si pre svoju novú fabriku vybral Slovensko.
Rozbalit vlákno
5
Re: Som zvedavý...
Gratulace na Slovensko. Uz ted má Slovensko nejvetsí výrobu automobilu na pocet obyvatel na svete, díky investici Jaguar Land Rover to bude jeste víc.

Uvidíme kdy a v jaké kvalte se objeví clánek na ACZ.
Avatar - pumpkin
11. 8. 2015 10:49
Re: Som zvedavý...
Sú obavy aby sme raz nedopadli ako Detroit, ale to je myslím dosť prehnané prirovnanie.

Ten link je od českej konkurencie, takže nefunguje, no.
Re: Som zvedavý...
Samozrejme je tady urcité riziko. Slovensko a Cesko jsou dve zeme s nejvetsí výrobou automobilu na pocet obyvatel na svete a v prípade vázné krize se zásadním propadem prodeje automobilu to muze být problém. Na druhé strane Jaguar Land Rover se zdá mít dobre naslápnuto takze ta investice je rozhodne pozitivní.

Tady je tisková zpráva Jaguar Land Rover

[odkaz]
Avatar - wakantanka
11. 8. 2015 12:40
Re: Som zvedavý...
Mna by celkom zaujimalo odkial zoberu zamestnancov. Ak by to postavili niekde pri BB alebo dalej na vychod mali by to lahsie.
Avatar - woody-alien
11. 8. 2015 21:59
Re: Som zvedavý...
Napoprvé to nejde, ale když to zedituješ, tak už povolí. ;-) Například:

[odkaz]
11. 8. 2015 11:09
....
To jsem zvědavý co to bude za hrůzu, ostatně jako všechny citróny poslední dobou. :-|
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Pekelná Micinka
11. 8. 2015 13:28
Mehari
A není to tak dlouho, co jsem si tu posteskl, že by bylo fajn, kdyby zase něco takového vzniklo. Velký bratr existuje.
Rozbalit vlákno
0