Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Frankfurt 2015 živě: Fotogalerie z nultého dne

Úderem zítřejší osmé hodiny ranní oficiálně začíná 66. ročník autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem. Ukořistili jsme několik fotografií z nultého dne.
Zpět na článek
14. 9. 2015 21:12
14. 9. 2015 21:54
14. 9. 2015 21:38
14. 9. 2015 21:43
14. 9. 2015 22:07
14. 9. 2015 22:28
14. 9. 2015 22:47
15. 9. 2015 09:00
Avatar - 3_diamanty
14. 9. 2015 19:36
outlander po facelifte
som uz nedavno videl vystavene aj u nas .... to jeho foto co ale vidim tu je ale vazne akesi zvlastne .... nazivo je to totiz nadherne auto .... dovolim si tvrdit u mna mozno najkrajsie SUV svojho segmentu... ale asi nie je moc fotogenicke v spleti tych reflektorov a tienov nafotene v exterieri...... lebo mne v skutocnosti pri pohlade na neho nazivo padla sanka ..... outlander vyzera nazivo proste vyborne ... jednym slovom parada .... verim ze neskor po osobnom stretnuti s tymto vozom mi daju mnohi za pravdu... ze je to moc fesne auto .. ono fotka niekedy ozaj dokaze "osalit" nedokonale oko cloveka.... ale zive dojmy sa nedaju oklamat....
Rozbalit vlákno
8
Avatar - pumpkin
14. 9. 2015 19:58
Re: outlander po facelifte
Tuto to máš bez odleskov, ale tiež podľa mňa žiadna sláva. Ono to už pred faceliftom malo taký trochu obojživelný look, takže nová pekná maska už proporciám nepomôže...

[odkaz]

A k tej poslednej foto v galérii, radšej to nechajte pod plachtou, na autosalóne budú predsa aj deti.
Avatar - 3_diamanty
14. 9. 2015 20:04
Re: outlander po facelifte
zda sa ze fotkam uz dnes nemoze clovek az tak verit ako kedysi v casoch "jednoducheho dizajnu" ... niektore lajny, krivky, tvary a 3D efekty u aut vyniknu ozaj asi az nazivo... tiez som bol prekvapeny... ale zacinam verit tomu ze dnesne auta su na fotkach uz coraz menej "identifikovatelne" .... uvidime ako nazivo zaposobi novy megane sportage a dalsie novinky.... ale outlander je nazivo vazne ina liga ako by sa z tychto jeho fotiek mohlo zdat... je skratka ovela krajsi a presvedcivejsi
Avatar - Dylan McKay
14. 9. 2015 20:27
Re: outlander po facelifte
pumpkine, to je to nejhorší co jsem od tebe kdy četl ;-)

Já viděl Prius na 10 sekund odkrytý a je to nádhera!!! :yes:
Avatar - pumpkin
14. 9. 2015 21:18
Re: outlander po facelifte
Ďakujem. >:D Nie, no bohužiaľ. Ja mám rád nekonvenčné autá, ale niektoré sú aj na mňa silná káva. Možno si raz na tie zadné svetlá zvyknem, zatiaľ ale dlhší pohľad nezvládam...
Avatar - 3_diamanty
14. 9. 2015 21:44
Re: outlander po facelifte
liniu ma prius perfektnu..... ked sa na to pozries ako na celok ..... zrazu je vsetko v pohode.... :yes:
Avatar - AUDIRS6
14. 9. 2015 21:29
Re: outlander po facelifte
posledna veta :yes: :yes: :yes: :yes:

>:D >:-[] >:D >:-[]
Avatar - wikinko
14. 9. 2015 21:50
Re: outlander po facelifte
Outlander na ten autosalon zbytocne tahali, aj tak si ho kupia cca dvaja ludia tak ako verziu pred FL. Nehovoriac o tom ze sa neda kupit v kombinacii benzin/4x4, sakra v tej kombinacii sa da kupit este aj octavka.
Avatar - 3_diamanty
14. 9. 2015 22:14
Re: outlander po facelifte
zbytocne negativny pohlad viki

outlanderov sa za 7 mesiacov tohto roka predalo v eu uz vyse 25 tisic.... ludia to auto ocividne kupuju ... navyse predaje tohto auta voci minulemu roku rastu v desiatkach percent... co znamena plus tisice aut..... a teraz ked prisiel facelift je mozne ze ani 40 tisic kusov predat rocne v eu nebude v roku 2015 uz ziadne scifi ;-) ... a na dalsi ok ocakavam predaje outlandera bliziace sa az k 50 tisicom za rok v eu ;-) .... takze preco ten negativizmus? vazne nie je dovod...
14. 9. 2015 21:12
Schportage
Tak tohle naroubovani predku z SUV od Porsche na stavajici Sportage snad Shreyer nema zapotrebi 8-s Za me zatim nejhorsi exponat, prekonal i osklivy Prius :no:
Rozbalit vlákno
16
Avatar - 3_diamanty
14. 9. 2015 21:24
Re: Schportage
ja v tom vidim takeho svalnateho buldocka.... ;-) .. v cervenej s paketom GT line bude k nakusnutiu.... tie leskle autosalonove fotky mnohym autam akosi vizualne asi viac ublizia ako zvyraznia ich krasu..... ale na nete uz je kopec fotiek noveho sportagu .... staci len pohladat.... a cim dalej tym viac som presvedceny ze nazivo to bude neprehliadnutelna pecka na nasich cestach ... za ktorou sa nebude dat neotocit..... v cervenej v gt line pakete ... nooo uvidime nazivo.... ale ludia prave taketo dnes uz auta skor chcu... juke alebo evoque su toho dokazom ze nuda a sed uz nie je moc v kurze.... fakt som zvedavy na zive dojmy.... outlander na fotkach tiez akoby nic moc ale nazivo nema konkurenciu :yes:
14. 9. 2015 21:34
Re: Schportage
Ono to auto neni apriori skarede, to je spis ten Prius, ale ten okopirovany predek bez spetky invence naplacany na standartni Sportage - to je ostuda.
A abych byl uprimny - zadny z exponatu na fotkach tady kolem by me k navsteve nezlakal.
Avatar - 3_diamanty
14. 9. 2015 21:37
Re: Schportage
tie fotky proste hodne klamu ... podobne ako outlander aj levorg [odkaz] vyzera na foto spredu s tou maskou a naraznikom hodne divne..... ale nazivo verim tomu ze to bude krasny kusok.... presne toho som sa obaval.... ze tie autosalonove fotky vlastne viac "pokazia" ako zvyraznia krasu tych aut na ktore cakame ...
Avatar - wikinko
14. 9. 2015 21:54
Re: Schportage
Videl som dnes Sportage na dialnici niekde pri Nitre, nazivo to vyzera este horsie ako na fotkach.Stve ma uz davno ta pritomnost sucasnych sportagov na kazdom kroku, auto skarede, vysoke, maly kufor, skace ako koza, pohon 4x4 takmer nefunkcny, motory nepouzitelne, nadrz mala. Proste antiauto. Ale ked zacnu jazdit tieto nove Sportage, tak to uz sa asi odstahujem. Niekam kam... nejazdia Sportage.
Avatar - 3_diamanty
14. 9. 2015 22:00
Re: Schportage
viki nestras ma ..... ja co som videl fotky na jednom blogu .... vyzeral paradne ... pockam si na zive dojmy .... chapem ze nemas v laske tento typ aut.... a tak mozno aj tvoj nazor na krasu je troska tymto ovplyvneny.... no budes to mat tazke.. lebo sportage budu jazdit v celej europe... mozno na malte alebo islande je sanca ze sa im ako tak vyhnes ;-) ale aj tam budu ... inak novy sportage ma uz vyse 500L kufor.... az take male to teda nie je... pritom kaskaj ma len nieco cez 400 litrov a pozri aky je to trhak... u noveho spotage sa nadrz zvacsila.... docitas sa to aj na stranke kie... a pokial viem na malu nadrz sportage nikdy netrpel.... ;-) ... toto je uz take to zbytocne hladanie problemov aj tam kde ziadne nie su ... SUV su proste v kurze... aj ked mnohym pridu zvlast v meste nezmyselne....
Avatar - AUDIRS6
14. 9. 2015 21:38
Re: Schportage
Stary moj, mal si pozerat prezentaciu koncern Night !
Odpadavam z Porsche Mission E ! :yes: :yes: :yes: :yes:
Ved zajtra sa asi docitate vsetci viac... ;-)
Avatar - Dylan McKay
14. 9. 2015 21:40
Re: Schportage
Teď tam byli kluci a ještě něco napíšou.
Avatar - AUDIRS6
14. 9. 2015 21:43
Re: Schportage
Taku elektriku si kup ! :yes:
a nie hentu obludu 8-s

PS: Cital som tvoju recenziu Cayenne... ;-) , ak sa budem moc nudit, precitam aj toho "elfera" ;-)
...co tym chcem povedat - nechapem obrat v tvojom mysleni :-O Ale ako vidis, mozes sa teraz s cistym svedomim ku Porsche vratit ! :-)

PS2: A picnu tu clanok este dnes ?
Ak ano, tak si idem urobit kavu ;-)
Len dufam, ze napisu aj nieco viac, nez co som pocul od Matiasa... ;-)
Avatar - Dylan McKay
14. 9. 2015 21:54
Re: Schportage
Do aut jsem dával strašně moc peněz. Jezdil jsem Cayennem a ženě jsem koupil Murano. Pak přišel synek a ona jezdila po Praze častěji a častěji. Sama přišla s tím, že chce něco s malou spotřebou, ale ať to není malé. Tak mě napadl Prius. Nikdy jsem s ním nejezdil, jen jsem ho potkával a znal z článků. Tak jsme se na něj jeli podívat a rovnou jsme ho vzali.
Koupil jsem si 911, ale stále raději jsem jezdil Priusem ženy. A tak jsem si ho koupil taky. A pak ještě jeden, ještě jeden, ještě jeden a ještě jeden. Ano, miluju Prius.
Avatar - pumpkin
14. 9. 2015 22:07
Re: Schportage
A láska k Avantime je už pochovaná? Stále som v tom, že to bol práve tvoj, ktorý mi raz tak učaroval, že sa dodnes toho neviem zbaviť. :-)
Avatar - Dylan McKay
14. 9. 2015 22:11
Re: Schportage
Zrovna jsme to dneska cestou probírali. Třeba jednou bude.
Avatar - Dylan McKay
14. 9. 2015 21:59
Re: Schportage
Čekáme až se vrátí a zjistíme, ale kafe si dej ;-)
Avatar - AUDIRS6
14. 9. 2015 22:28
Re: Schportage
Kukol som tu nazad, tak len vdaka tomu, ze tu sa diskutuje "zivsie", tak to pisem tu:
Bravwo Chalani - redakcia !!!!
Stihate to pekne, kvalitne a rychlo - s tymi koncernovymi novinkami :-O
len tak dalej !
:yes: :yes: :yes: :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
15. 9. 2015 01:56
Re: Schportage
Nerad, ale se Sportage souhlas.
15. 9. 2015 10:49
Re: Schportage
To jako...ze se mnou nerad souhlasis? :-)
Avatar - Karen_
14. 9. 2015 22:47
Ford Edge
Ford Edge, to jsem nedávno studoval a mám přesné informace. Je to suprové auto.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Dylan McKay
14. 9. 2015 23:05
Re: Ford Edge
Ford tam má dvě patra, Vignale je nahoře ;-)
Avatar - Ozzman
15. 9. 2015 09:00
Re: Ford Edge
No na Vignale jsem zvedavej. Bude to stát za příplatek?
15. 9. 2015 09:29
Re: Ford Edge
Určitě bude. Vignale splňuje moji představu o tom, jak by měl Ford doopravdy vypadat. a EDGE je netradičně vyvážený a hezký... na rozdíl od ostatních Fordů.
Avatar - Pekelná Micinka
15. 9. 2015 01:55
Podívám se zblízka
Nejvíc se těším na F-Pace, kteréhož fotky už uvolnili a líbí se mi i základní provedení a jsem celkem zvědavý na Rencky a na Elantru.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Auto CZ
15. 9. 2015 08:32
Utecencov z Juznej Korei vratime
kia hnujdaj bezte domu >:D
Rozbalit vlákno
4
15. 9. 2015 09:07
Re: Utecencov z Juznej Korei vratime
Namísto toho, s otevřenou náručí, přivítáme všechny islamisty. Už se těším, až bude v každé vsi mešita.

Allahu Akbar!
15. 9. 2015 09:31
Re: Utecencov z Juznej Korei vratime
Jsi trapný a pravděpodobně velmi hloupý
Avatar - Auto CZ
15. 9. 2015 10:26
Re: Utecencov z Juznej Korei vratime
Tak aspon bude väcsia konkurencia, islamisti vedia co je dobre a jazdia na Humvee. U nich nejake tsi alebo gdi nema sancu >:D
15. 9. 2015 09:31
Re: Utecencov z Juznej Korei vratime
Jsi trapný a pravděpodobně hloupý
Avatar - Auto CZ
15. 9. 2015 10:27
Pri prilezitosti autosalonu
prosim tento tyzden premenovat Auto CZ na folcvagen newsleetr >:D
Rozbalit vlákno
0