Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: DS 4 a DS 4 Crossback živě: Jasně dané cílovky

Na frankfurtském stánku značky DS jsme prozkoumali modernizovaný model 4. Novinkou je oplastovaná verze Crossback, která si musí vystačit bez pohonu všech kol.
Zpět na článek
16. 9. 2015 16:58
16. 9. 2015 19:28
17. 9. 2015 08:18
17. 9. 2015 09:16
16. 9. 2015 16:58
Možná
Možná místo snahy se dostat mezi cenovou prémii, by mohli udělat svou základní produktovou řadu poněkud více atraktivní, a to klidně i cenově ...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
16. 9. 2015 19:28
maska
neviem ako vacsina..... ale mne sa povodna maska citroenu pacila viac ako toto [odkaz] .. samozrejme aj tu plati ze dizajn je vec vkusu a mozno v bordovej farbe to bude pekne auto ale obzvlast premiovo na mna veru neposobi... ten gril alebo teda ta maska je taka nejaka .... proste "nijaka" ... ;-\ alebo nazvime to "cinska" ..... ale europsky na mna to auto uz skutocne vobec neposobi ....
Rozbalit vlákno
0
16. 9. 2015 22:49
Francúzsky dizajn...
...ide od deviatich k piatim. Sakra veď už prakticky niktop nerobí pekné autá, všade samé obludky s vyjaveným ksichtom, odutámi gambami a podobnými príšernosťami...
Rozbalit vlákno
2
17. 9. 2015 08:15
Re: Francúzsky dizajn...
přesně tak. pozlátko, kýč a agresivní ksichty se v dnešní době snaží zakrýt neschopnost udělat normální hezký auto. na francouzích je to vidět nejvíc.
17. 9. 2015 10:33
Re: Francúzsky dizajn...
souhlas, ale tohle má předek jako zmenšené Sorento a vypadá docela dobře :yes:
Avatar - KANKUNEN
17. 9. 2015 06:46
Mi to příjde jako šaškárna
Dietní salám v designovém obale.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 08:18
A mě se líbí
Měli by se vykašlat na nějaké řady DS, ale tohle udělat jako normální modelovou řadu mainstreamu i za ceny mainstreamu. Od tohoto kombik, SUV, k DS5tce sedan a kombik, klidně velké SUV a prodávat za rozumné ceny, pak by to bylo super.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 08:59
Re: A mě se líbí
presne tak... keby to prezentovali ako crossover citroen a malo by to normalnu masku citroena a dali to za slusne ceny normalneho mainstremu tak sa o to auto zakaznici pobiju.... miesto toho spravili cosi co by chcelo byt premiovka a nasadili na to podivny nikomu nic nehovoriaci face.... mne sa konkretne citroen DS pacil viac ako tento uz samostatny DS s tou podivnou maskou .. opat raz zvitazil "sikovny" marketing.... presadit akoze premiu za kazdu cenu ... pred spotrebitelskou praxou a realitou trhu ... aby tento "sikovny tah" s DS nakoniec nebol cestou k zahube ... a pritom citroen mal kedysi tak krasne auta .. co sa deje ... v com je problem netusim ... ( xantia, XM, saxo boli paradne ) ... netreba ziadne DS vymyslat .... mozno staci len reinkarnovat stare dobre auta a ich dizajn ... a zakaznici by prisli sami....
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 09:30
Re: A mě se líbí
Ale Já nemám problém s tim jak vypadají. Ale že tohle by mela byt nova C4ka za její ceny. Takhle by mela vypadat. Místo toho crossu bych udělal SUV atd...
17. 9. 2015 09:16
ne
nepaci sa mi
Rozbalit vlákno
0