Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Subaru Impreza Sedan Concept: Už na to nesahat!

Subaru se v Los Angeles pochlubilo studií kompaktního sedanu Impreza. Takhle to vidí designéři, jenže teď to dostanou na stůl účetní...
Zpět na článek
19. 11. 2015 10:34
Jako kazde subaru...
...nejprve srdce zaplesa a pak se clovek poblije.

- Predni maska nerealna, bude hranatejsi, bez tolika lomu
- Predni svetlomety respektive svetla jsou moc slozita a obla - budou zjednodusena, oblost jsou penize navic
- Zrcatka jsou mala, v realu tak o jedna dve velikostni tridy vetsi
- Realnejsi je zadek a zadni svitilny i kdyz ty mi vzdalene pripominaji hondu civic.
Rozbalit vlákno
1
19. 11. 2015 10:57
Re: Jako kazde subaru...
Dobry postrehy :yes:
Jeste mozna naraznik bude hranatejsi a neforemnejsi.
19. 11. 2015 11:05
Souhlasím s názvem článku!
...jinak není co dodat. Pokud by toto mohla být tvář nový Imprezy, jsem všemi deseti za! :yes: ;-)
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Individualita
19. 11. 2015 11:09
Re: Souhlasím s názvem článku!
Ten zadek se ti líbí jo?
19. 11. 2015 11:15
Re: Souhlasím s názvem článku!
Nemám s ním vůbec trable. Celkově dynamický a příjemný ;-)
Avatar - Individualita
19. 11. 2015 11:23
Re: Souhlasím s názvem článku!
S tím mám právě problém já. Z profilu hezky dotváří celkovou siluetu vozu ( i když ten subarovsky krátký předek to trochu ničí), ale zadní pohled se mi ne a ne líbit. Ta trošku podivná světla ve vysoké mase zádi mi nesedí. A výhled dozadu bude zřejmě žalostný. Ale jak je psáno výše, takhle to zřejmě vypadat nebude...
Avatar - iudex
19. 11. 2015 11:27
Re: Souhlasím s názvem článku!
Detto. Ako väčšina štúdií Subaru v poslednej dobe, aj toto vyzerá parádne; ale všetci vieme, aký rozdiel je medzi štúdiami a reálom u Subaru (a nielen uňho).
Hoci aktuálne STi sa mi veľmi páči, to so svojimi spoilermi a v typickej modrej vyzerá parádne (samozrejme v ne-STi verzii by to bolo horšie).
19. 11. 2015 19:35
Re: Souhlasím s názvem článku!
Vypadá moc dobře. Nevím, proč by tak nemohl zůstat. Btw. Levorg je naživo taky krasavec.
19. 11. 2015 20:31
Re: Souhlasím s názvem článku!
Ale tak třeba Levorg je docela povedenej. Konečně se Subaru konečně trochu pohnulo dál.