Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Reklamy, které stojí za to: Volkswagen a Ľudovít Štúr

Slovenský Volkswagen propaguje akční modely Golfu a Pola neuvěřitelně vtipnou kreslenou reklamou.
Zpět na článek
30. 11. 2015 00:24
30. 11. 2015 20:23
Avatar - pumpkin
29. 11. 2015 18:44
Vtipné, ale už dosť
Tento rok má Ľudovít Štúr 200 rokov a marketing sa toho na Slovensku tak chytil, že sa už človek aj bojí otvoriť chladničku či tam nebude Štúr.

Ale čo sa reklamy týka, aspoň jedno sa mu splnilo, Štúrova ako v Košiciach tak aj v Bratislave, už konečne nebude rozkopaná. :-)
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Ja Prvni 123
29. 11. 2015 18:50
Re: Vtipné, ale už dosť
Hmm... ale "neuvěřitelně vtipného" jsem na tom nějak nic nenašel...
:-(
Avatar - 3_diamanty
29. 11. 2015 19:39
Re: Vtipné, ale už dosť
ale na bankovky by sa vratit mohol... co uz .. :-) ... neviem ako tebe ale mne sa tie euro bankovky vyzorovo teda vobec nepacia... nase slovenske bankovky boli vzhladovo iny "level".... no co uz... uz je to asi jedno dnes ... neviem ako u vas na zapade ale u nas uz je sturova asi mesiac hotova... aj ked u nas bolo rozkopane polroka "cele mesto" kvoli elektrickovym tratiam ... nielen sturova ... bolo to nieco neskutocne... ;-)
Avatar - pumpkin
29. 11. 2015 22:00
Re: Vtipné, ale už dosť
Áno, Bubákove bankovky boli krásne, preto sa im asi aj hovorilo bubáky. :-) Euro bankovky sú podľa mňa tiež pekné, len teda nenesú slovenskú identitu (len mince).

Ako pološotouš som vašu mega rekonštrukciu trochu sledoval, ale teda nezávidím. Tu ešte nie je Štúrova celkom hotová ani po dvoch rokoch, ale vyzerá, že si dali trochu viac záležať.
29. 11. 2015 20:36
... a garažová spisovná slovenčina ...
Na našich auto-portáloch sústavne píšu garážovou slovenčinou: čidlá, madlá, žhaviče, topenie, ...
A týka sa to aj etablovaných firiem. :'-(
Rozbalit vlákno
0
29. 11. 2015 20:55
Zabudli na aktualne slovo...
Zabudli tam este prelozit "dieselgate", alebo to bolo nad ich sily? :-)
Rozbalit vlákno
1
30. 11. 2015 15:17
Re: Zabudli na aktualne slovo...
rozkol úradníkov a prisluhovačov vzdušnej sekty s realitou.
30. 11. 2015 09:15
tak dlhe, ze som to ani nedpozeral
ked uz tak to osekat na 40 sekund, Golf tiez nie je slovenske slovo a Štúr sa spisovne povie Strč >:D
Rozbalit vlákno
2
30. 11. 2015 12:16
Re: tak dlhe, ze som to ani nedpozeral
Výstižne,
do vw group môžte akurát tak" šturit" svoj ....... >:D
30. 11. 2015 13:46
Re: tak dlhe, ze som to ani nedpozeral
robertKE, chce to trošku zlepšiť písomný prejav:
Výstižne, do vw group môžte akurát tak" šturit" svoj .......
- Výstižne, alebo Výstižné
- môžte, alebo môžete
- "šturit", alebo štúriť
...
[odkaz]
30. 11. 2015 20:23
Vtipne?
No asi mame odlisny vkus. Mne to pripada skor trapne. A riadne!
Rozbalit vlákno
0
1. 12. 2015 00:14
Co na tom má být "vtipné"?
Vůbec nechápu, co je na té reklamě tak zábavné - mě to připadalo neuvěřitelně otravné a hlavně nekonečné.... Pochybuju, že to VW na Slovensku nějak zvlášť pomůže. U nás by taky něco podobného mohli vyrobit třeba z doby Husa nebo národního obrození, ale v souvislosti s reklamou na auta by mě to připadalo absurdní.... :-!
Rozbalit vlákno
0