Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet Niva: Nová generace na patentových snímcích

Loni na autosalonu v Moskvě byl představen koncept Chevroletu Niva. Jak bude vypadat sériová verze a kdy vlastně přijde? Ruský patentový úřad uvolnil snímky.
Zpět na článek
Avatar - Pekelná Micinka
21. 12. 2015 00:49
Re: GMC Hermelín
Kteréžto nebylo dříve použito pro název automobilu.
Avatar - Pekelná Micinka
21. 12. 2015 00:48
Re: GMC Hermelín
Já se domníval, že Nivu vyráběla Lada, která dosud existuje, jak známo. Nic to však nemění na tom, že a) to spojení nezní hezky b) je to absurdní, vzhledem k historickým souvislostem.
Avatar - KubikCv
21. 12. 2015 00:21
Re: Jméno designéra
dvě slova....uražené ego
Avatar - Barrichello
21. 12. 2015 00:11
nehádejte se chlapci
jménem Republiky a Výboru Národní Bezpečnosti jste všichni zatčeni, odsouzeni k deporatci na Novaju Zemluju a to za porušení hodnot, tradic a ideálů Národní fronty, za rozvracení republiky, kolaboraci a popory západoněmeckých revanšistů

Felix Edmundovič Dzeržinskij, v.r.
Avatar - Barrichello
21. 12. 2015 00:08
Re: GMC Hermelín
Chevrolet Niva je poměrně zažité jmnéno, však jak dlouho se v rusku ten mdoel pod tímto názvem vyrábí
21. 12. 2015 00:04
Re: Jméno designéra
Našly by se desítky Gilgitovych příspěvků v diskuzi kde by podobná reakce seděla. Ale v tomto případě je to velkej úlet. To už můžete zabanovat rovnou 2/3 diskuteru za podobné navážení
Avatar - KubikCv
20. 12. 2015 23:30
Re: Jméno designéra
souhlasím s tím,že je Gilgit nevybíravý...možná sprostý....ale to na co poukazuje je většinou pravda a to je docela smutné.....
20. 12. 2015 20:49
Re: Jméno designéra
Gilgit byl několikrát zabanován za hulvátské chování, původní účet mu byl dokonce odstaven. Nic jiného než urážky redaktorů i diskutujících důvodem nebylo. A jak je vidět, pokračuje v tom směle dál.
20. 12. 2015 20:46
Re: Jméno designéra
To by mě strašně zajímalo, kde jste kupříkladu sebral důkazy, že auto.cz nadržuje některým značkám:-)
Avatar - KubikCv
20. 12. 2015 19:32
Re: GMC Hermelín
stejně tak absurdně zní Chevrolet Spark,Kalos apod...
Avatar - KubikCv
20. 12. 2015 19:30
Re: Jméno designéra
přijde mi smutný,když tu v jednom kuse někdo "opravuje" profíky..To ať si každej přebere sám... Ale je fakt,že články pana Dragouna jsou fajn a takřka bezchybné.
Nějaké chyby člověk odpustí například blogerovi,který to dělá pro svůj dobrej pocit a ne pro peníze. Pokud se někdo novinařinou živí,měl by podle toho článek vypadat. Nebylo by lepší psát bez chyb,než banovat Gilgita?
Re: Jméno designéra
Zádného. Na to abych já (nebo kdokoliv jiný) mohl posoudit práci novináre toho novináre nemusím znát osobne, dulezité je císt jeho clánky. A dukazu pro to co jsem napsal je na Auto.cz víc nez dost.

Ostatne v diskusích pod ruznými clánky jsem zcela konkrétne poukazoval na nedostatky.
20. 12. 2015 18:09
Re: Jméno designéra
Kolik redaktorů a spolupracovníků auto.cz znáte osobně, že si dovolujete tvrdit toto? Nabízel jsem vám nedávno osobní setkání. Nereagoval jste. Tak buďte tak laskav a přestaňte mlít nesmysly. Případně se zařiďte dle mého předchozího příspěvku výše, abyste ukázal redaktorům auto.cz, jak se dělá novinařina.
Re: GMC Hermelín
Ne. Rozhodne ne víc nez název ceské automobilky ve spojeným s údajným snezným muzem zijícím v pohorí Himalájí.
Avatar - Pekelná Micinka
20. 12. 2015 16:03
Re: GMC Hermelín
Jméno americké automobilky ve spojení s (u nás) velmi dobře známým jménem modelu malého teréního auta vzniklého v Sovětském svazu nezní ani trochu absurdně.
Re: GMC Hermelín
>:D >:D >:D

Ale kdyz muze být Skoda Yeti tak proc ne Kodiak. Vítejte v Absurdistánu. >:D >:D >:D

I kdyz uz existuje Chevrolet Kodiak.
20. 12. 2015 15:53
Re: GMC Hermelín
Pekelná Micinka, absurdné bude, keď škodovka nazve "Snowmana" velikášsky Kodiak. ;-\
20. 12. 2015 15:49
Re: GMC Hermelín
Pekelná Micinka, bacha, Niva v tomto prípade nie je československý fake francúzskeho syra Roquefort ;-)
Re: GMC Hermelín
Nebo Skoda Yeti nebo, nebo, nebo, nebo.

V globálním svete automobilového prumyslu na kombinaci Chevrolet Niva není nic absurdního.
Re: GMC Hermelín
Takze jeste jednou - není problém to prokázat.
Avatar - Pekelná Micinka
20. 12. 2015 15:09
Re: GMC Hermelín
Mně to zní obdobně, jako by bylo například VAZ Eldorado.
20. 12. 2015 15:08
Re: GMC Hermelín
To by, chtělo by, by nebyl :-)
Avatar - Pekelná Micinka
20. 12. 2015 14:33
Re: GMC Hermelín
Ta jedna reakce navíc už mě nezdrží. Kombinace Chevrolet a Niva mi připadá dost absurdní, čekal bych, že se to každý dovtípí a i pokud ne, tak bude reagovat bez nějakých invektivů. Ale zřejmě jsem měl předpokládat, že někteří se tomu prostě nedokáží vyhnout.
Re: Jméno designéra
???

Já ocekávám od novináre následující veci:

Ze se bude snazit psát kvalitní clánky.
Ze hlavní soucástí jeho práce nebude opisování cizích clánku.
Ze bude schopen psát autorské clánky ve kterých krome tiskových zpráv a informací z jiných médií pouzije výsledky vlastních resersí, to znamená prímých kontaktu (osobních, telefonických, emailových) s lidmi z automobilové branze, vyhledávání informací ruznými zpusoby, vlastních znalostí a vlastního archívu.
Ze nebude protezovat nebo znevýhodnovat nejakou firmu, znacku a podobne a nebude zámerne uvádet nepravdivé informace.
Ze se bude snazit delat co nejméne chyb a po upozornení chyby opraví (ta druhá cást platí samozrejme pro internet).
Ze bude respektovat autorský zákon a uvádet zdroj pokud cituje z jiného média.

To jsou bezné zásady novinariny kterými se redaktori a spolupracovníci Auto.cz bohuzel casto nerídí.
Re: GMC Hermelín
To by nebyl zásadní problém, chtelo by to jen tomu venovat cas. Pri tom mnozství clánku by nebyl problém najít dost textu ze kterých bylo opisováno a kdy v rozporu s autorským zákonem nebyl uveden zdroj.
20. 12. 2015 12:54
Re: Jméno designéra
Ještě chvíli, Gilgite, a začnu být vuglární taky. Nebo odejdete z tohoto serveru dobrovolně a založíte si vlastní? Seženete inzerci, reklamu, hezky od píky, tak, jako začínalo auto.cz před osmnácti lety? Můžete začít, když vám tenhle nevyhovuje ani obsahem ani kvalitou. Doufám, že auto.cz doženete za dalších osmnáct let. Hodně zdaru.
20. 12. 2015 12:48
Re: GMC Hermelín
Tak to kolegovi Foktovi zkus(te) prokázat.
Re: Jméno designéra
Nejak nevidím ze by nick Sleeper krizoval jiné nicky za výpady proti me nebo jiným diskutérum. Moje reakce na nick ikarus není nijak neslusná na rozdíl od jeho drívejsích sprostých vypadu. Ty nevadily?
Re: GMC Hermelín
To se nesmí napsat ze spolupracovník redakce Fokt ve stovkách clánku prokazatelne porusoval a porusuje autorský zákon? Pravda vadí?

Redakce v tomto prípade toleruje opakované porusování autorského zákona.
20. 12. 2015 11:19
Re: GMC Hermelín
Mám tě dost, Gilgite. A to tykání je samozřejmě záměr.
20. 12. 2015 11:17
Re: Jméno designéra
Buďte tak laskav, Gilgite a odpusťte si ty výpady. Nebo požádám kolegy o ban všech vašich nicků. Zase na nějakou dobu.
20. 12. 2015 10:39
Re: Jméno designéra
Pro mě jsi zcela bezvýznamná figurka :no:
Re: Jméno designéra
Tak já se taky výborne bavím. Hned tvoje prvi dve vety jsou velice úsmevné.

"Já si tady chodím něco přečíst. Nemusím psát,páč se vše dovím od redakce a odborníků." - tvoje slova "páč se vše dovím" vyvsvetlují vsechno. Ale i méne nárocné ctenárské vrstvy je treba nejak obsluhovat.

Jinak chápu ze nedokázes sesmolit nic k veci, nemuis to okecávat. Predchozí odstavec vysvetluje vse. >:D >:D >:D
20. 12. 2015 09:14
Re: Jméno designéra
Já si tady chodím něco přečíst. Nemusím psát,páč se vše dovím od redakce a odborníků. Ty jsi jen takové zpestření .Já tě nijak moc nepročítám ,protože ty píšeš jak papoušek a to stačí přečíst pouze jednou. Já se dobře bavím a ty pokud zuříš nebo kvičíš to je voda na mlýn. Jen tak dál .Bacha ať ti nepraskne žilka. :-)
Re: Jméno designéra
Je poucné videt jaké slinty ty povazujes za vtipné. Ovsem neprekvapujes. Lepsí si ani nepredstavovat kdo se vyskytuje v tvém okolí. >:D >:D >:D

Jo a kdyz se podívám na tvoje vcerejsí a dnesní kecy tak neco k tématu clánku by nebylo? Ja vím ze na to nemás ale kdyz se budes moc snazit tak treba neco sesmolís.
20. 12. 2015 09:02
Re: Jméno designéra
Není Ondrej Koromaz,ale Ištván Krokomáz. Není Slovák,ale Maďar. Nemá australské občanství,ale indické.Nepracuje v Číně,ale vPákistánu,kde opravuje rikše a koňské povozy. :-)
Re: GMC Hermelín
Jak ty dokážeš ríkat vykrádaci novinárských textu ríkat Pane není jen zarážející, je to o hodne horsí.
20. 12. 2015 08:54
Re: GMC Hermelín
Já nic takového nepsal.Reakce je na poslední větu.Jak ty dokážeš hned ohodnotit je až zarážející. :-)
Re: GMC Hermelín
Pro tebe urcite. Ale treba dokázes ty vysvetlit proc je Niva absurdní jméno. >:D >:D >:D
20. 12. 2015 08:44
Re: GMC Hermelín
Tvá reakce je hodně zvláštní. :-)
Re: GMC Hermelín
Niva je absurdní jméno? Vázne? A ty plácás nesmysly jenom tak nebo na necem jedes?
Re: Jméno designéra
Lepsí automobil znacky Holden nez tvoje auto snu VW Passat 2.0 TDI. >:D >:D >:D
20. 12. 2015 04:25
Re: Jméno designéra
samá austrálie, to pak nenapadne člověka nick holden-holden že >:D
Avatar - Pekelná Micinka
20. 12. 2015 01:56
GMC Hermelín
Mimo toho absurdního jména, tomu chybí ten jednoduchý, funkční design, tak snad to aspoň bude slušně jezdit v terénu.
Re: Jméno designéra
Je dost odkazu na verzi Ondrej Koromhaz, vcetne oficiálních z GM. Bez cárky nad "a", tu v anglických zdrojích samozrejme nepouzívají a tu mozná v pase nemá.

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]
19. 12. 2015 22:26
Re: Jméno designéra
Veškeré anglicky mluvící zdroje mimochodem uvádí přepis, který jsem použil původně. Pokud ho má v australském pasu....? Ale ne, je to (Čecho)slovák, beru :-)
19. 12. 2015 18:27
Re: Jméno designéra
Díky,opravím, vcházel jsem z anglického zdroje.
Jméno designéra
Designér nového Chevroletu Niva se nejmenuje Ondrei Koromaz ale Ondrej Koromház. Je to Slovák který dnes má australské obcanství a v posledních letech pracuje v cínském designovém studiu General Motors,