Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Calibra 2017: To by byla paráda

Opel už mockrát pokoušel naše nervy s koncepty sportovně laděných gétéček, teď tu máme pro změnu vizi nezávislého photoshopera.
Zpět na článek
26. 1. 2016 08:49
Re: Otazka na management Opelu.
V8 by tam ani bejt nemusela, dnes by tomu bohate stacil i V6 a 4 valec, konkurencnich aut as tolik neni a maloktere z nich ma tu V8, vpodstate jen americka "konkurence" ma V8

CAlibra byla spise variantou k autum jako Mistubishi 3000GT, Nissan ZX a podobnym, a dnes by konkurovala mnohem sirsimu spektru od Ccirocco prez Boxster/Cayman nebo Evoru po Mustang
Avatar - CHerokee
25. 1. 2016 19:20
Re: Otazka na management Opelu.
Je to pěkná malůvka a naše divoké sny. Opel už tady dlouho žádné takové pěkné auto nepředvedl...a v jejich paletě by se V8 vedle těch prcků vyjímala zvláštně. Ačkoliv bych si to taky přál, pořádných aut není nikdy dost. Vlastně jich je dnes v Evropě už dost málo.
Avatar - Barrichello
25. 1. 2016 16:00
Re: Otazka na management Opelu.
Dají, pokud by se to prodávalo i v USA jako Buick či Cadillac a spolu s usa samo i Kanada, Mexiko, jižní amerika, austrálie a arabský svět.

To už by mohlo hodit takových 50-80 000 ks ročně
Avatar - AUDIRS6
25. 1. 2016 15:22
Re: Otazka na management Opelu.
Suhlas ! :-!
Malo to byt moje prve mnou kupene ( second-hand ) auto. :-)
Nakoniec vyhral priestor a zvuk vzduchom chladeneho V8 :-)
25. 1. 2016 15:15
Re: Otazka na management Opelu.
kdysi byla Calibra velice solidni GT, a dnes pokud by se cena udrzela nekde na urovni Mustanga, tedy lehce nad 1 milionem, tak by se jiste dalo hovorit o zivotaschopnem modelu
25. 1. 2016 14:56
Otazka na management Opelu.
Daji se na tom vydelat penize? Ocekavane prodeje 5-10tisic za rok.
Avatar - 3_diamanty
25. 1. 2016 14:21
Re: Dnes designové hody.
popravde je to asi prvykat co by som skutocne tento Tomiho zjav velmi rad videl aj v seriovej vyrobe.... hlavne nech sa to bude vyrabat... lebo takychto kupatok je stale moc malo... pritom kedysi bola calibra doslova kultove auto... a bola aj v 4x4 ...
25. 1. 2016 14:19
Re: Dnes designové hody.
Jo. Méně je více, přátelé..
25. 1. 2016 14:13
Dnes designové hody.
Napřed malůvka Superbu a teď konečně i X-Tomi. ;-\ 8-s