Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Mégane Grandtour: Tohle kombi má šmrnc

Renault vedle čtvrté generace Scénicu prezentuje v Ženevě také nový Mégane s karoserií kombi. Prohlédli jsme si ho ještě před oficiálním odhalením.
Zpět na článek
5. 3. 2016 01:19
Bože....
Přeplácanej hnus, pan Bureš a spousta zdejších Lojzů se narodila evidentně u kolotoče. Tipuju doma umělý kytky, nad plyšovou sedačkou obraz běžícího jednorožce a ..... novej Megan před barákem. Katastrofa, vkus rusáků, poláků a cikánů.
Avatar - rohYpnol
1. 3. 2016 19:22
Suverén
Tady není pochyb, zadní sloupek úplně v pohodě, a ostatní už tradičně na absolutním třídním vrcholu, originální záď, dokonale harmonický boční profil.

Tady je to za jedna s hvězdou velkou jak brno :yes: :yes: :yes:
Avatar - manitou
1. 3. 2016 16:55
VVV
viděl, vlezl, vyzkoušel - teda zatím jen hb, ale to bude asi u kombi stejné - pěkný interiér, povedený podvozek (sic nedotahujíc na stupně Focus, Astra, Golf). hlavně ať vše funguje, kombi vypadá vážně pěkně, takový talisman vypraný na 90°C ;-) :yes:
Avatar - CommonUser
1. 3. 2016 16:39
Talisman
Toto vyzera na triedny boj vo vlastnej rezii ... rovnake motory, rovnaky interier, rovnaky design. Budu stacit Talismanu podvozokove featury a nejake prkotinky navyse na triedny rozdiel ? Podla mna nie.
Avatar - NSA
1. 3. 2016 16:05
Re: Paráda
Dovolím si nesouhlasit, mě se vždy líbila a moc. A proto jsem si ji koupil a nelituju. Ale co člověk to názor...a tak je to dobře.
P.S. Mínus nemáš ode mě ;-)
1. 3. 2016 15:40
Re: Megane IV
Všechny současné Renaulty vypadají naživo lépe než fotkách. Design Renaultu není statický. Na fotkách naopak lépe vypadají třeba Škodovky. Ostré hrany na fotkách lépe vyniknou.
Avatar - ericho33
1. 3. 2016 15:26
Re: Megane IV
Tak práve ten vyzerá naživo lepšie, ako v propgačných materiáloch. A ako píše Ozzman, červená je TOP (a hnedá vážne nie)
Avatar - Ozzman
1. 3. 2016 14:42
Re: Megane IV
Mne se líbil i naživo... jen v hnědé světlé metalíze už to taková paráda nebyla, slušímu ta červná metla :-)
1. 3. 2016 14:03
Re: Paráda
Tak to jsi asi první člověk, kterému se Laguna III líbí. Já toto auto považuju za naprostou designovou (ale i protorovou) katastrofu, a tomu konec konců odpovídaly i její nevalné prodeje...
Avatar - Blue Sun
1. 3. 2016 14:02
Re: Nádhera!
Achjo, přerostlý basketbalista bude podle sebe posuzovat, kdo je a není dospělý... >:D
1. 3. 2016 13:38
Re: Megane IV
To je dnes ale obecny trend u prakticky vsech vyrobcu...
1. 3. 2016 13:37
Počkám si
... na živé setkání, abych mohl zhodnotit. Zvenku dobré, vpředu se mi moc nelíbí "kly" - denní svícení, ale co se mi zatím pdoel fotek fakt hnusý v interéru na výšku psotavený tablet s ohromnými plastovými okraji.
1. 3. 2016 13:10
Re: Paráda
Mně to třeba strašně chybělo i na Latitude. Laguna III. vypadá jak v liftu, tak v kombajnu s dvěma koncovkama výborně. A taky verze GT s 4 controlem jezdila famózně. Prostě tady ta stranová souměrnost malinko chybí a tohle mne bije do očí. Ale i tak se povedl.
Avatar - Dinar
1. 3. 2016 12:40
Re: Megane IV
Aktuální renaulty jsou extrémně citlivé na barvu a velikost kol, v základu nijaká myš, v červené renault metle na velkých kolech krasavec. Platí napříč modely.
Avatar - pumpkin
1. 3. 2016 12:10
Scénic live
Predstavenie nového Scénicu od 12:30 live stream: [odkaz]

edit:
Už aj oficiálna séria fotiek:
[odkaz]
1. 3. 2016 11:57
Paráda
Tak Grandtour se povedl, má šmrnc a naprosto v tý nižší střední kombíkový vyčnívá. Teda ta GT verze. Uvidíme, jak budou vypadat holejší verze.

Každopádně tomu kombíkovumu GT chybí druhá, třeba i falešná, koncovka (průchodka) výfuku.
1. 3. 2016 11:42
Nádhera!
Nový Mégane hatchback je krásné auto, ovšem kombík za ním absolutně nezaostává a možná jej i předčí! A hlavně se do něj dozadu díky prodlouženému rozvoru posadí i dospělí cestující! :-) :yes:
1. 3. 2016 11:29
frantíci
Mám dojem, že pažout a citroen budou mít problémy...Renault se dostal úplně na špici a produkuje jedno krásné auto za druhým. :yes: :yes: :yes:
1. 3. 2016 11:26
Re: Megane IV
Třeba Kadjar vyjma propagačních fotek...
Avatar - 3_diamanty
1. 3. 2016 11:22
velmi pekne
je vidiet ze tu ten zadny zaobleny tmavy stlpik funguje vyborne... vytvara akusi celkovu jednoliatost zo zadnym oknom a celkovo akoby oddeloval strechu od spodnej casti auta a auto perfektne prevzdusnuje... je to moc dynamicke vzdusne..... k tomu chromovana jemna linka ktora posobi moderne luxusne a zaroven ako perfektny podpis dizajnera ..

no a teraz ked vidim stlpik Q2 .. marne tam hladam to co som popisoval u meganu... zrazu vidim len akusi beztvaru neforemnu hmotu nenavezujucu na nic... bez akehosi hlbsieho vyznamu.... ktora hranatemu stylu auta nesedi uz vobec a ktora svojou masou a sirkou uz nielen ze nemaskuje a neprevzdusnuje auto ale naopak posobi uz skor ako past na oko ... doslova az drazdi ( ten leskly ) a kazi dojem z inak vcelku zaujimaveho auta... cierny stlpik ano.... ale odtial potial... kazdem autu pasovat nemoze a takisto je rozdiel ci navazuje na zadne okno a ma sirku 20cm alebo ci ma sirku 40-50cm a je posadeny len tak na paradu.....

megane to vie... renault skratka jede... ma to megane famozne prevedene s tou zadnou castou ... len ziram... nejake tie premiovky sa mozu od neho kludne ucit .. megane :yes:
Avatar - CoureSportivo
1. 3. 2016 11:07
Re: Megane IV
Každý nový Renault je po vizuálnej stránke nádherne auto. Najviac ma bere Espace.
Francúzsky diamant je jediný kto momentálne drži vlajku svojej krajiny v automobilovom svete hrdo vztýčenú.
Avatar - moreczech
1. 3. 2016 10:53
Re: Megane IV
Navíc, který současný nově uváděný RENAULT nemá šmrnc!!! Začalo to již s Cio IV... RENAULT toujours :yes:
1. 3. 2016 10:40
Megane IV
Je krásný,opravdu se povedl :yes: :yes: :yes: