Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dodge Challenger a Charger Go Mango: Další barevný návrat do minulosti

Dodge se poslední dobou hodně vrací do minulosti. Nejen designem kupé Challenger, ale také retro barvami. Skalní fanoušci po nich totiž touží a limitky se u prodejců dlouho neohřejí.
Zpět na článek
Avatar - Magister
16. 3. 2016 08:52
Re: Povedené
Souhlas...já jsme mohl vyzkoušet nové Camaro...a to taky sedí jak přibité. Osobně ale dávám více přednost retru... takže pro mě by spíše byl Challenger, popřípadě Mustang.
Avatar - Barrichello
15. 3. 2016 22:19
Re: Povedené
Pokud ti jde spíš o zatáčky, tak lepší bude Cadillac CTS-V. Paja to jel, tak ti potvrdí že spiškovej stroj.
Avatar - CHerokee
15. 3. 2016 19:15
Re: bombonek
A ještě bych se dozvěděl, že 3 válec má lepší zvuk jak 4 válec, protože imituje 6 válec >:D . A na papíře by to žralo 2 litry...v reálu pak 8.
Avatar - CHerokee
15. 3. 2016 19:13
Re: Povedené
Čím více je evropská ekoogická, tím jsou Ameriky zajímavější. A snaží se jít vstříc evropskému zákazníkovi. V Challengeru SRT Hellcat jsme jen seděl - Impexta zelená barva. Je to velké, luxusní pohodlné auto, krásné retro a šílený motor. Je ale taky velké. Podvozek už má moderní. A zajímavost - dostaneš 3 klíče, jeden speciální pro manželku, který omezí výkon na necelých 500 koní >:D . Zvuk zajímaý, ačkoliv já dávám přednost laděné atmosféře. Za mě je to druhý nejzajímavější muscle car!

Ale jinak na předsudky pozor...třeba váhy. Dnešní Mercedes C 63 AMG coupé je těžší a o dost než Mustang GT.
15. 3. 2016 18:48
Re: bombonek
a tady na tom webu by dost lidí nad tím chrčelo blahem. >:D
15. 3. 2016 18:45
Re: Povedené
OK, to je zase asi v poho. Jnak ten Hellcat mě dráždí, moc mě dráždí. Ale myslím, že v zatáčkách bude marnej. Ale možná je to předsudek. Nejeli jste s tím někdo, nebo alespoň s SRT?

btw američani se onanujou na VW a sami jsou největší znečišťovatelé ovzduší (tovaárny, vojenská technika, elektrárny, lodě - statisícenásobky těch ropáků z Wolfsburgu). Když už jsme s tím tématem začali. A nejsou ani signatáři kjótského protokolu.

Jinak souhlas. Emeriky muscle- a ponny- káry jsou teď fakt cool!
Avatar - CHerokee
15. 3. 2016 18:37
Re: bombonek
To by tam dal Evropan - ekofašista...jeden tříválec a jeden elektromotorem a na to 150 kg baterek.
Avatar - CHerokee
15. 3. 2016 18:36
Re: Povedené
Oni jsou vysazení proti podvádění. I spotřeby tam měří jinak, poctivěji než v Evropě. Jinak by je všichni žalovali..
15. 3. 2016 18:35
bombonek
tTo chce tak dva trojválce, ne? s turbíčkem.. vrrrrr.
Avatar - CHerokee
15. 3. 2016 18:33
Re: Povedené
A ještě dle volby s manuálem nebo bez, atmo nebo s kompresorem...a hlavně jedno pěkné auto pro petrolheady vedle druhého. Corvette, Charger, Challenger, Camaro, Mustang... Pomohla jim krize...vylepšili materiály a začali se zajímat o jiné trhy, vylepšili podvozky a vyvážejí emoce, která jsou v ekologické Evropě už zapovězené.
Avatar - Barrichello
15. 3. 2016 18:08
Re: Povedené
A kde jinde koupíš V8 v autě co není prémie? Pojd mi to povědět >:D
15. 3. 2016 18:06
Re: Povedené
A Dieselgate přišlo z Tanzánie? :-! >:D
15. 3. 2016 17:47
Nádhera
Musím říct, že oběma vozům to neskutečně sekne ;-) :yes:
Avatar - CHerokee
15. 3. 2016 17:13
Povedené
Prakticky všechny sportovní ameriky jsou hodně dobré a pěkné.Mají tam na ně prostě vkus a velké srdce. A nevládne tam šílený ekofašismus.