Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Teror v Bruselu. Zrušené akce pro novináře a změny na autosalonech?

Možná se budete divit, ale teroristické útoky v Bruselu mohou znamenat změny i pro motoristické novináře a veřejnost. Napadá nás, jak to letos bude s pařížským autosalonem?
Zpět na článek
22. 3. 2016 18:34
22. 3. 2016 19:41
22. 3. 2016 19:40
22. 3. 2016 19:58
22. 3. 2016 20:09
23. 3. 2016 09:23
23. 3. 2016 09:27
23. 3. 2016 12:18
23. 3. 2016 13:26
23. 3. 2016 16:08
22. 3. 2016 23:06
23. 3. 2016 15:16
23. 3. 2016 08:23
23. 3. 2016 08:42
23. 3. 2016 09:03
22. 3. 2016 17:49
priste neco
ze syrie a pak rytmuse a vyroci bartosovy
Rozbalit vlákno
23
Avatar - Ozzman
22. 3. 2016 18:34
Re: priste neco
Di do haje, ja tady trčim uvízlej >:D Ale alespon už sem tu viděl novýho Megana... >:D
Avatar - Ozzman
22. 3. 2016 19:41
Re: priste neco
Viz níže ;) Ale ten Megan se mi fakt líbil, akorát ho řídil takovej snědej pán... no co budu povídat, normálně tyhle věci neřešim a xenofobii netrpim, dnes cely den ale čučim kolem sebe po každém, kdo není bílý jak stěna >:-[] Je to tu fakt na palici :)
Avatar - woody-alien
22. 3. 2016 19:15
Re: priste neco
Doufám, žes byl daleko, když to lítalo. :-|
Avatar - Ozzman
22. 3. 2016 19:40
Re: priste neco
Byl sem cca 10 minut chuze od Maelbeeku (včera jsem jel obě zastávky kde to prásklo i přiletěl přes to letiště, kde se to stalo, kolegyně si tam dnes ráno cca hodku před tim byla zaběhat >:D ). Byl tu chaos, všude policajti, už je celkem klid, ale pořád houkaj sirény >:D A vypadá to že budem muset domu autem >:D Letadla nelítaj.
Avatar - Ja Prvni 123
22. 3. 2016 19:55
Re: priste neco
No teda... tak to se "anděl strážnej" teda naběhal...
Avatar - Ozzman
22. 3. 2016 19:58
Re: priste neco
Hlavne sem tu byl na konferenci, kde nas bylo cca 1500 (i hodně "duležití" lidé z celé EU a ruzní hodnostáři), nic jsme nevedeli (me to volal otec z ČR pul hodiny predtim nez se o tom zacalo mluvit tady), az kdyz sem byl uvnitr.. jasne ze kazdeho napadlo ze takova akce je krasnym cilem... rano sem prosel uplne v pohode, pak tam uz nastesti behali i se psama (kvuli bombam) a prohledavali a skenovali... no.. nebylo to přijemné, ted se jeste dostat dom a bude to cajk ;)
22. 3. 2016 20:09
Re: priste neco
No tak snad to těm "důležitejm lidem" došlo. Rozvrtat půl světa a zničit život miliónům lidí nebyl dobrej nápad. Snad v sobě najdou alespoń trochu pokory a budou mlčet. Jediná slova by měla být slova omluvy. A přidat by se měli i novináři, kteří v tom jeli s nimi.
Avatar - Warrual
22. 3. 2016 22:25
Re: priste neco
Potkal jsi ve svém životě politika, který by měl "trochu pokory", nebo se snad alespoň jednou za něco omluvil? A novinári? (Ne)zizkovky? Vládní organizace? Ti se na pár dnu odmlčí a pak začne proimigrantská show znovu. :no:
Avatar - Emel
23. 3. 2016 09:23
Re: priste neco
Já tyhle schémata přenášení viny na oběť, na novináře, na média, na počítačové hry, na výrobce zbraní apod. moc neuznávám. Teroristický útok je zločin vědomě spáchaný organizovanou skupinou... zkráceně by se dalo napsat šílenců, ale korektně napišme "lidí s odlišným systémem hodnot". Proti takovým je potřeba bojovat, nelze s nimi dělat žádné dohody.

Pokud si někdo myslí, že teroristické organizace zoufale potřebovali migrační vlnu k tomu, aby do Evropy dostali pár sebevražedných atentátníků, tak je podle mě dost podceňuje.
Avatar - Ja Prvni 123
23. 3. 2016 12:08
Re: priste neco
To jistě ne.. "běženci" jsou druhá vlna... mají tady dvoumilionovou armádu... navíc uvnitře měst a obydlených částí, takže Evropě je její technologický náskok k ničemu.
:-(

Teror je jen pro začátek...

To, co nechápu je, že EU je sem dál vozí a ještě budoucímu agresorovi platí kapesné!

Viděls mapu jejich budoucího chalífátu...?

[odkaz]

To je cíl jejich snažení. Někdo na ně pracovat musí - a na to jsou nejlepší zotročení bezvěrci.
23. 3. 2016 12:18
Re: priste neco
To není o přenášení viny. Je to o tom, že svým "elitám" tolerujeme zabíjení a ničení životů miliónů lidí. Nevím, jak ty, ale já si evropské hodnoty představuji jinak. Hitler pro mě není vzor evropských hodnot.
Avatar - Emel
23. 3. 2016 13:26
Re: priste neco
Evropské elity nejsou zodpovědné za válku v Sýrii. To je interní problém Sýrie, kde na jedné straně stál diktátor a na druhé (nejednotná) opozice a kde výjimečný stav platil posledních 50 let.
23. 3. 2016 16:08
Re: priste neco
Z těchto cynických a pokryteckých keců se mně dělá fyzicky špatně.
Avatar - Barrichello
23. 3. 2016 14:34
Re: priste neco
Migrační vlna je jasný trojský kůn, který teroristické organizace plně vyhlašují a ti hodní se hodnýma jen dělaj a to až v 50% případů >:D
Avatar - white label
22. 3. 2016 22:59
Re: priste neco
Tak to máš vážně štěstí v neštěstí, já akorát nerozuměl těm vysmátým smajlíků...
Tak se drž a vraťte se v pořádku.
Avatar - Ozzman
22. 3. 2016 23:06
Re: priste neco
No, musim to brát s humorem, protože panika mi stejně nepomuže už je celkem klid :-) Snad to zitra už najede vše do běžných kolejí :-) díky :-)
Avatar - Ja Prvni 123
23. 3. 2016 12:05
Re: priste neco
Já jsem to bral jako přirozenou reakci psychiky na "nadlimitní" podněty...
;-)

Někdo se směje, někdo brečí...
Avatar - white label
23. 3. 2016 12:15
Re: priste neco
To ano, ale nevěděl jsem jistě jestli tam opravdu byl/je, nebo je to jen "přepálený" černý humor...
Avatar - Ozzman
23. 3. 2016 15:16
Re: priste neco
Teď už se směju, včera to dopoledne moc k smíchu nebylo, to přiznávám :-)
Avatar - white label
23. 3. 2016 12:27
Re: priste neco
To ano, ale nevěděl jsem jistě jestli tam opravdu byl/je, nebo je to "přepálený" černý humor...
Avatar - Ja Prvni 123
22. 3. 2016 19:37
Evropa je fakt asi "nemocná"...
Evropa je ve válce, ať se jí to líbí nebo ne... arabský svět jásá, jak "Evropu spaluje stejný plamen jako blízkovýchodní země"... a Evropa řeší dopady na burzu a autosalony.

:-(

Je to průser... a asi už to nemůže skončit jinak, než přímou vojenskou akcí proti tzv islamskému státu.

To je dost blbá budoucnost, při invazní armádě asi 2 milionů "běženců" už rozmístěných v Evropě... a živených systémem EU...

Proti tomu je hodnota akcií hotelů v EU a účast na autosalonech fakt nicotná.
Rozbalit vlákno
7
22. 3. 2016 20:13
Re: Evropa je fakt asi "nemocná"...
Měla by přijít akce proti našim "elitám". IS je jen důsledek jejich práce. A je třeba přiznat, že obětí jsou hlavně v arabském světě.
Avatar - Ja Prvni 123
23. 3. 2016 12:04
Re: Evropa je fakt asi "nemocná"...
No.. sorry - ale to je jako když vrah za to nemůže, protože měl těžký dětství a tak je vinna vlastně společnost, že mu to dětství nezajistila lepší...

Tím neříkám, že tam různé "elity" nenadělaly víc škody než užitku... ale to nezmenšuje jejich vinu a není to důvod k tomu Evropu vyklidit a nechat je tady zavést chalífát...

:-(
23. 3. 2016 12:22
Re: Evropa je fakt asi "nemocná"...
Nechci Evropu vyklidit. Chci se jen zbavit elit, které teď budou klást věnce a plácat o boji s terorismem. S terorismem, který celou dobu podporovaly.
Avatar - white label
23. 3. 2016 12:26
Re: Evropa je fakt asi "nemocná"...
Jak Evropa celou dobu přímo podporuje tento terorismus?
23. 3. 2016 16:13
Re: Evropa je fakt asi "nemocná"...
Z každou podobnou otázkou přibývá krve na tvých rukou. I těch lidí z Bruselu, když už ti jsou lhostejné životy Arabů.
Avatar - white label
24. 3. 2016 00:24
Re: Evropa je fakt asi "nemocná"...
Považuješ se za bohorovného jasnovidce, který ví kdo/co je komu lhostejný/é?
Co správného pro zlepšení situace děláš ty, teda kromě zdejšího tlachání a moralizování?
Avatar - speedfred
22. 3. 2016 22:44
Re: Evropa je fakt asi "nemocná"...
sami sme si (politici) tu doviezli a vychovali trojskeho koňa. Ešte aby nám s.Putin nebol dobrý.
Avatar - Stejsn
23. 3. 2016 07:32
Tak ono bruselské letiště
je autosalon sám o sobě. Za posledních pár let to bylo pravidelně místo, kde jsem viděl nejnovější modely automobilek poprvé na vlastní oči. Naposledy to bylo předminulý týden nové Tipo, které se tam teda krčilo v rohu výstupní chodby z terminálu. Je ale pravda, že za dobu co do brusele lítám na služebky (tedy asi posledních 10 let) se tam cítím míň a míň bezpečně a omezuju pobyt na nejkratší možnou dobu. A teď asi ty služebky skončej nadobro.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
23. 3. 2016 08:23
Dilema
Hm, letím do Bruselu na toto letisko o týždeň, ale neviem či sa na to radšej nevybodnem. Mám tam kamarátku (našťastie v tom čase bola mimo mesta) a povedal som si, že konečne si pozriem Brusel a teraz toto. ;-\

Verím, že už tam síce ďalšie výbuchy nehrozia, ale aj tak bude asi celé mesto hore nohami a všade kontroly.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ozzman
23. 3. 2016 08:42
Re: Dilema
Už je tu ve městě klid, lidi jdou zas do práce, ne všichni, ale příští týden bude snad už ok, horší to je s tím letištěm, to jentak neotevřou...
Avatar - pumpkin
23. 3. 2016 09:03
Re: Dilema
Už sú všetky lety presmerované na Charleroi. No uvidím...
Avatar - martas2005
23. 3. 2016 14:16
Relativizace
Nejsem si jisty, jestli je namiste se takhle strachovat o autosalony apod. Jsme na autoserveru, co takhle si to dat do souvislosti - na evropskych silnicich rocne zahyne 10 000 lidi (nekde jsem cetl, mozna nejsem uplne presny). Venujeme takovym ztratam na zivotech adekvatni pozornost ve srovnani se vcerejskem?
Jinak BE ma maslo na hlave jako prase, v listopadu jsme tu byli zavreni jak paka 4 dny a ted - kdy vlada rika, ze bylo jen otazkou kdy a kde - nechaji po chyceni Abdeslama vse otevreno.
Byl jsem jako vetsinu pracovnich dni v baraku kousek od te stanice metra a neni prijemny pocit, kdyz se scitaji zamestnanci aby se zjistilo, kdo tam mozna zustal.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Barrichello
23. 3. 2016 14:39
Re: Relativizace
Ono to není o včerejšku, nedávno byla Francie, předtím Anglie, předtím španělsko a předtím teroristický útok v Moskveském metru.

Všechno měli na svědomí islamisti a náboženský fanataci. To už jste zapoměli?
To je cca 150 mrtvých a 2500 zraněných, nětkeří z nich s doživotními následky jenom teroristickými činy a co ty znsilněné a zabití muslimy mimo tyto útoky?

To už budeme někde na 200-230 mrtvých a 5-8 tisíc zraněných či sexuálně zneužitých v Evropě.

Pořád malé číslo?

Tak si počkejte, ono to bude vesele růst.
Avatar - martas2005
23. 3. 2016 14:47
Re: Relativizace
Ja nerikam, ze je to male cislo, kazdy takhle zbytecne ztraceny zivot je hrozna udalost. Miril jsem tam, ze zivot pokracuje - musime prijimat adekvatni opatreni a zaroven se prehnane neomezovat a neplytvat slovy jako valka atp.
Avatar - Barrichello
23. 3. 2016 23:05
Re: Relativizace
Musíme přijmout opatříme ano, a to nepustit sem nikoho kdo není ze sýrie a kdo nemá syrské doklady. Nemáš žádné? Jo Sorry, tak si je sežen nebo papapa

ekonomické uprchlíky vyexpedovat zpět, to samý ty u který byla nalezen zbran, záznamy násilních akcí v mobilu nebo jakékoliv napojení na teroristy a náboženské fantatiky. tot dělat důsledne, tak příští měsíc zvedá kotvy z evropy tak 350 000 imigrantů >:D
Avatar - Stejsn
23. 3. 2016 14:53
Re: Relativizace
On je rozdíl jestli jsou sice tisíce lidí mrtvých, ovšem při nehodách, nebo sice "jen" stovky, ale cíleně povražděných.