Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Genesis New York Concept: Korejská divočina střední třídy

Koncept pohání hybridní technika slučující dvoulitrový čtyřválec a elektromotor. Sériová verze si na mušku vezme například Audi A4, BMW řady 3 nebo Infiniti Q50.
Zpět na článek
24. 3. 2016 14:05
24. 3. 2016 14:18
24. 3. 2016 14:57
25. 3. 2016 07:43
Avatar - Jopino
24. 3. 2016 14:05
krasavec
:yes: Tak tohle je hodne povedena vec. Vzhled, pripravovana technika, vse o.k. Myslim, ze produkcni verze sklidi v Americe uspech.
Rozbalit vlákno
3
24. 3. 2016 14:18
Re: krasavec
uvidíme co zbyde z konceptu.
Avatar - Bubáq
24. 3. 2016 14:57
Re: krasavec
Ano, hodně povedený design! Nějak si neumím představit, že jde o střední třídu (pravděpodobně 4,7 m), vypadá jako mnohem větší vozidlo.
Byť vykazuje jistou disproporčnost mezi přísně hranatou maskou chladiče, ostrými hranami předních blatníků a velmi fuidním a zaobleným zbytkem karosérie, nesmírně se mi i tak líbí. Hyundai ještě nikdy neměl tak povedený design ani v případě konceptu, a v případě sériového auta už vůbec...
Avatar - 3_diamanty
24. 3. 2016 15:23
Re: krasavec
dnesna stredna trieda sa uz hodne rozmerovo posunula.... ono 4,7 metra ma dnez uz astra kombi ktore je o triedu nizsie.... napriklad nove infiniti Q50 ma uz 4,8 metra... a nejake take podobne dlzkove rozmery cakam aj od tohto genesisu.... len si zoberme aky dlhy je superb ci talisman... ozaj ta stredna trida je dnes uz inde ako si pamatam za mojich mladsich cias ... a aj ta premiova stredna trieda nam uz rastie ( vid nova A4 a Q50 ) ... a nepotrva uz dlho a aj nove bmw 3 v dalsej generacii pojde opat rozmerovo hore... tak to chodi... dnesna stredna trieda uz operuje ozaj rozmermi inde ako pred 15 rokmi... a tak je jasne tento genesis uz tiez nebude ziadny drobcek ... tiez ma ten narast rozmerov dnesnych aut uz doslova desi ( cakam kedy sa to zastavi ) ale s tym asi nic nspravime
Avatar - white label
24. 3. 2016 15:07
Design by Aston Martin
Nejdřív logo a teď už rovnou (skoro) celé auto...
Rozbalit vlákno
2
24. 3. 2016 20:07
Re: Design by Aston Martin
asi špatně koukám ale astona v tom nevidím
25. 3. 2016 04:24
Re: Design by Aston Martin
Tak se koukni znovu, celkový tvar a zadobok jako Lagonda. Ale nutno uznat, že vyjma přední části Hyundai vypadá...líp ;-)
Avatar - chalan66
25. 3. 2016 07:43
Je moje :-)
Pokial sa sériovka nebude moc líšiť aspoň z vonku, tak JE MOJE !! :-))) Interier sa takmer vždy zmení na tuctovku a je jedno u akej značky to je , ale je to veľká škoda !
V dnešnej dobe možností a predvádzania sa , stále robiť kokpit ako spred 15 rokov !
Toto by bol taký cukrík medzi autami dostupnými aj medzi nie zrovna boháčmi , aj keď sa zaraďuje medzi luxusné značky ako LEXUS a tak. Nechám sa prekvapiť , alebo sklamať produkčnou verziou ! :-))))
Rozbalit vlákno
0