Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW M4 GTS: Speciál za 4,14 milionu vznikne jen pro 700 zákazníků

Vrcholná verze BMW M4 zrychlí na stovku za 3,8 sekundy a jede nejvyšší rychlostí 305 km/h.
Zpět na článek
14. 4. 2016 15:03
Možná jsem ho nepochopil...
Pokud chteli udelat ultimativni okruhovy special, tak meli ubrat v interieru (kuze, semis, klima, audio...).
Pripada mi to jen jako vytuzena M4 s chipnutym motorem, cekal bych od BMW M trochu vic :-O
Co takhle predhodit neco jako 320Si..?

P.S.

Kdo tak smrkal na ramu ty svary?!
Rozbalit vlákno
12
14. 4. 2016 15:13
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Já bych jí chtěl prubnout. Nesedí mi jen ta kola, ale jako celek je úžasná...asi jsem trochu přituzenej >:-[]

Sváry? Jarda s Bertoňákem >:D
14. 4. 2016 15:52
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Ona se mi vzhledove libi - tedy zvenku, az na to kridlo a kola, i tu barvu beru (a to matne barvy nemusim), ale stylove mi to proste nepripomina okruhove naradi, ale jen neco, ma mit okruhovy styl na papire a hlavne okruhovou cenovku.
Avatar - speedfred
14. 4. 2016 15:31
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Doma obrúsiš, flexa v cene >:-[]
14. 4. 2016 15:50
Re: Možná jsem ho nepochopil...
A ma rukojet taky v semisi? :-)
Avatar - fOE
14. 4. 2016 16:24
Re: Možná jsem ho nepochopil...
>:D
Avatar - speedfred
14. 4. 2016 16:25
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Stačia semišové rukavice
Avatar - fOE
14. 4. 2016 15:31
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Myslim ze chteji v prvni rade prodat a asi si spocitali co zakaznici za tuhle cenu chteji a ocekavaji. Zjevne to chcou i zakaznici Porsche ve sve stejne okruhove GT3 RS [odkaz]
nebo Lamborghini s pridomkem "superleggera"
[odkaz]

Trochu zvlastni, jo, ale asi i behem trackdays se chce clovek nechat hyckat. :-)

Btw. to co hledas (vyhozenej zvuk, vyhozeny iDrive, zadne cinkrlatka jen funkce) BMW nabizi, ale jinde, rika tomu M235i racing [odkaz]
14. 4. 2016 15:54
Re: Možná jsem ho nepochopil...
O, tak to je zase uz opacny extrem, ale paradni :-) :yes:
14. 4. 2016 18:35
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Alcantaru ano, nicméně zrovna Porsche ta auta celkem dost holí (vždyť ti nedá ani kliky >:-[] ). Dříve byl základ bez rádia nebo klimatizace, dnes už je to v základu, ale pořád se toho můžeš vzdát (dokonce bez příplatku :-) ). V základu toho čalounění samozřejmě moc nedostaneš a i možnosti jsou mnohem omezenější než u "civilních" modelů.

Má M235i Racing homologaci?
14. 4. 2016 17:37
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Tak vzhledem k tomu ze je na severni smycce o celych 24 vterin rychlejsi nez bezna M4, si s tim inzenyri asi nejakou praci dali :-)
Stejne jsou uz vsechny davno vyprodane. A v te sede barve jako na fotkach, je pro CR (a myslim ze i pro celou stredni/vychodni evropu - to si ale nejsem uplne jisty) jen JEDNA a tu mel objednanou kamos, dodani pry v kvetnu >:D
Avatar - Machýrek
15. 4. 2016 05:55
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Co si vzpominam, tak M3 GTS E92 byly oficialne taktez vyprodane, ale pak staly u dealeru na showroomech a koupit sis je mohl bez cekani. Tak jestli si tu vyprodanost nevytvari v BMW sami.
15. 4. 2016 08:05
Re: Možná jsem ho nepochopil...
Tezko rict, tahle pry ani na zadnem showroomu stat nemuze.... Uvidi se za par mesicu ;-)
Avatar - Barry Lyndon
14. 4. 2016 19:59
připlatil bych si radši za Porsche
když už, tak už...
Rozbalit vlákno
0