Novinky

Zpět na článek

Mazda MX-5: Miat už je celý milion

7 komentářů

Avatar - maxi!
maxi!
pri tej namahe, co konstruktery vynalozili na znizenie hmotnosti by som ja musel vynalozit ovela viac namahy v posilovni, aby som im to nekazil!
:-!
Sky for everybody
tím se netrap... ona je ta new Miata zdá se spíše "pro hezky uzoučké hošánky". Jsem sice Mazdomil, ale s těžkým srdcem říkám designu (vzhledu, nikoliv technice) NE. Bez ohledu na ocenění, které se Miatě dostalo.
Raději bráchu Fiata...
Avatar - Wolfsteen
Wolfsteen
To já přesně naopak. Miata vypadá mnohem mnohem líp 😄
Sky for everybody
nevím... každý dle svého gustava. Já to viděl obojí live na autosalonu a zkrátka se přiklánim k FIATu. Přijde mi hezčí. Ale protože nemá pod kapotou Skyactive, nepořídím si ani jedno...
Avatar - maxi!
maxi!
mne sa tiez paci retro vzhlad 124 coupe - ako pubertak som nad tym autom odpadaval, sused to mal pred domom a to bolo vtedy ako supersport.
Ale zial tieto ultralight auta nie su pre moju postavicku ( hmotnost ) :-!
RS
Souhlas. Nová MX-5 je na mě moc komiksová. Nejde ani tak o srovnání s Fiatem, ve kterém taktéž u mě 124 vítězí, ale o to, že předchozí generace Mazdy vypadala nějaká hodnotněji. Interiér super, ale ta dětská kastle... ;-\
Arese
Za MX-5 patří Mazdě obrovské poděkování všech skutečných automobilových fandů po celém světě. V dnešním autosvětě zamořeného tříválci, hybridy, samočinnými převodovkami, el. P brzdami a podobnými odpornostmi je sama existence takového auta v současné výrobě jako závan svěžího vzduchu v temné hladomorně.
I současná MX-5 je skvělá, ale pokud bych si kupoval auto této kategorie, dal bych přednost F 124, který je přece jenom ještě o dost atraktivnější! 😄 :yes: