Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz pracuje na čtyřech nových elektromobilech

Část komponentů budou nové elektrické mercedesy sdílet s konvenčními modely. Jejich design však bude svébytný.
Zpět na článek
23. 5. 2016 12:57
dalsi rana pro elektropesimisty
doba elektricka se nezadrzitelne blizi

celej automobilovej provoz v CR by utah dostavenej temelin, takze ani problém s elektrikou nebude tak neprekonatelnej, jak pesimisti doufaj
Rozbalit vlákno
15
23. 5. 2016 13:38
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Spíš ránas pro Teslu. Velká servisní a distribuční síť a neskutečná prestiž a tradice Mercedesu...a jestli to má budoucnost, přidají se další...hm, jestli to fakt rozjedou, bude si Musk muset ty svoje káry s tabletem, low-costovým vnitřkem a designem japonců z devadesátek nacpat do špic.
MERCEDES ÜBER ALLES :yes:

Akorát ty Tesly jsou od prvního náčrtu koncipované jako elektromobily a tudíž budou asi koncepčně lepší, než roubovat do normálních aut elektro...uvidíme. Líbil by se mi elektromobil dejme tomu s parametry Tesly, ale designem a interiérem MB.
23. 5. 2016 14:15
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
s tim samozrejme souhlasim, muskovi kazdopadne patri hlavni podíl na rozhybani elektromobilu, ale hlavni slovo v budoucnu budou mit zrejme klasicky automobilky.
23. 5. 2016 14:26
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Na interiér se vyflákni, kup Teslu, přimontuj dozádu kouli, na masku plácni jednu až dvě podkovy, kup si permici do solárka, zapřáhni vozejk s aparatůrou kerá umí hlásit "a je tu další jízda, kupujte žetonky.." a nikdo nepozná, že to neni meďour.
23. 5. 2016 14:48
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Ta vtipná kaše, co ses s ní dneska napráskl, to musí bejt teda nářez.
Málem jsem se smíchy potrhal.
8-s 8-s
23. 5. 2016 14:53
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Díky! Ale zrovna todle jsem myslel vážně. Mercedesy si opravdu právem vybudovaly pověst primárních a nejlepších dostavníků pro Krále lidí, tedy světské. Tento titul obhajují už mnoho, mnoho let.
Neni na tom nic pejorativního, až jednou ušetřim na maringotku, jdu do éčka s koulí.
23. 5. 2016 15:02
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Aha, od roku 1888 si většinu všech Mercedesů (a pravděpodobně na světě) koupili světští. No díky za info, to mění můj postoj a názor na historii značky. :

TWL kupujou si to mraky lidí a mimo jiné i tihle, copíšeš.
Turci zase v Německu jezděj v bávech, ale prodaj se všechny vbáva turkům? asi ne...
23. 5. 2016 15:07
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Není zač, jak říkám, jsou to kvalitní vozy, nejen světští, alébrž i turečtí, albánští, gruzínští, makedonští či rumunští taxikáři to kdykoli dosvědčí. Kdo se na tuto společenskou úroveň vyšvihne, samozřejmě ocení komfort, který může poskytnout jen Mercedes a nic než Mercedes. Dá Bůh, že se na tuto úroveň také jednou dostanu..
23. 5. 2016 15:18
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
nedostaneš. budeš zoufalec a pak umřeš. mezitím se ještě párkrát ztrapníš jako dneska a pak bude prostě konec. Mercedes nemáš, protože na něj nemáš. Pochop to už. >:-[] :-!
23. 5. 2016 15:23
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
No dobře, tak aspoň tu podkovu koupim a lípnu si ji na gazíka. Stejně mi furt trochu vadí, jak okopčili X6..
Avatar - AUDIRS6
23. 5. 2016 14:57
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
To nic, mna pod Priusom dal na: "...sedmiletý, mentálně lehce podměrečný student Vysoké Školy Obchodní..." :-!
Vtipny to cloviecik. ;-)
PS: Vidim, ze uz si mu nalozil, tak pozor, aby podobne neohodnotil aj teba... >:-[]
23. 5. 2016 15:04
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Zdar. Do Priusu jsem ani nekoukal...nemám na to dneska chuť. Jinak tenhle Prius mi přijde pěknej. Nevím proč, ale nemám s tím problém. Dneska prostě trumfnu H/K a budu mít nejperverznější vkus já!
Avatar - AUDIRS6
23. 5. 2016 15:09
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Tak to ti gratulujem ! >:D
Na to budes potrebovat ale nadludsky vykon ! :-!
Test pisal Jancči, dobre ho napisal a vdaka tomu som ho aj cely precital. :yes:
Az som sa neovladol a trochu nechal uniest emociami ( neboj, nezblaznil som sa a nechcem ho ) ale uplne som ho z povrchu zemskeho nezniesol ! >:D
Kludne si precitaj len moj prispevok - moje vlakno "Teda..." :-)
23. 5. 2016 15:39
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
hosi a je vam jasny ze ten Mercedes co je na fotce je veskutecnosti Tesla? neb to auto pro Mercedes podle navrhu Mercedesu aby to osekali co to jde stavela prave Tesla

cekat ze by Mercedes postavil elektromobil za rozumnou cenu je jeste par let spise utopie, Mercedes ani zadna jina fosilni automobilka nema zajem jit proti svemu fosilnimu bussinesu :-) ostatne je to videt kuprikladu na cene VW eGolf, cena je doslova "lidova" >:D
23. 5. 2016 15:56
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
Jo, skoro tak lidová, jako u Tesly.
24. 5. 2016 15:04
Re: dalsi rana pro elektropesimisty
a tebe je jasne, ze nebyt daimleru Tesla by mozno neexistovala. Daimler sice vacsiu cast akcii predal ale tesle stale dodava a takisto si oni kupili od Tesly batterypack alebo lepsie povedane zapocitali kedze Tesla je v cervenych cislach.
23. 5. 2016 14:53
Vsechno fajn...
...ale hlavne at tam zase "nezapomenou" pridat nejaky rychlodobijeci standart, nebot jeho absence je hlavni pricinou neuspechu elektrickych Mercedesu na trhu.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Londonbridge
23. 5. 2016 16:03
Electromobil...
Zbehnem a vytrhnem tu mocovinu z kufra dame tam par Duracell bateriek mozno to s tymi 2 t pohne...Este by pomohli slapacie pedale miesto tej noznej rucnej brzdy... Klamanie s emisiami a priemernou spotrebou uz nezabera tak mozno aj Dyson zacne auta... >:D
Rozbalit vlákno
0