Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Motorkář se znovu narodil. Větší klika už neexistuje!

Jestli může někdo mluvit o opravdovém štěstí, pak je to motorkář z následujícího videa.
Zpět na článek
7. 6. 2016 13:22
Zastavit? A proc?
A proc bychom zastavili, ne?
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Pixla
7. 6. 2016 14:17
Re: Zastavit? A proc?
To se nepěstuje ani tady. Včera mě vyhnal ze silnice idiot, který se při předjíždění nedokázal už zařadit a první auto zastavilo až po x minutách, když sem hledal v kopřivách přední RZ.
7. 6. 2016 18:00
Re: Zastavit? A proc?
On je sice idiot, ale vy nedodržujete bezpečný rozestup, jinak by se tam vešel :-)
Avatar - Pixla
7. 6. 2016 18:25
Re: Zastavit? A proc?
>:D To je sice pravda, ale bezpečný odstup od toho protijedoucího auta sem udržel i za cenu potupného vyjetí ze silnice.
Avatar - ericho33
7. 6. 2016 16:00
Re: Zastavit? A proc?
Motorkár mohol ostať v šoku a neuvedomiť si v okamžiku situáciu a preto nezastať. Som si ale istý, že keď na neho doľahla situácia, tak zastal a dlho rozdýchaval.
Mne tak na prechode spoza autobusu (ten stál na červenú do ľava) vybehli na červenú (na prechode) deti do cesty (ja som mal zelenú rovno). Flekoval som čo to dalo a jedno z detí mi doslova utekalo pred kapotou. Stihol som zastať, ale celý rád, že sa nikomu nič nestalo, pokračoval som hneď v ceste. O 3-5min som ale musel zastaviť a už som nemohol šoférovať. Za volant musela sadnúť manželka.
Hold, šok robí s človekom divy.
7. 6. 2016 18:01
Re: Zastavit? A proc?
Dobrý reflexy a brzdy! :-)
Avatar - ludvajz
7. 6. 2016 17:13
vodečku chlastaj v rusku všichni
:-) a pak se nelze divit
Rozbalit vlákno
0