Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Český trh v říjnu 2008: Vítězný Hyundai i10, Citroën C1 druhý ve třídě minivozů

V kategorii nejmenších automobilů nezůstal v říjnu letošního roku kámen na kameni. Dosavadní lídři propadli, ale první místo Hyundaie i10 se dalo očekávat.
Zpět na článek
8. 11. 2008 08:22
8. 11. 2008 12:03
8. 11. 2008 09:14
neregistrovaný "radiovka"
8. 11. 2008 11:32
8. 11. 2008 12:42
neregistrovaný "507--"
10. 11. 2008 09:56
neregistrovaný "pietrofoti"
8. 11. 2008 08:22
V testech vede
V každém srovnávacím testu kategorie mini byla i10 vítězem. Sice to není auto, které bych si někdy koupil, ale určitě má svoje kvality. Na fotkách vypadá pěkně, ale když člověk vybere nejzákladnější výbavu, dostane auto s nehezkými šedými nárazníky. I když zase má už v základu vestavěné audio s připojením mp3. Takže jako druhé auto do rodiny je to dobrá volba.
Rozbalit vlákno
1
8. 11. 2008 12:03
Re: V testech vede
Přesně tak, aby to vypadalo jak to má vypadat, tak do něj musíš nalejt ještě hodně tisíců. Ale to je problém jak i10 tak i Picanta, Sparku nebo Atose. Když už bych si musel vybírat, tak co do líbivosti by přicházelo v úvahu jedině Aygo, C1, Smart nebo pětistovka. Zbytku nějak nemohu přijít na chuť.
neregistrovaný "radiovka"
8. 11. 2008 09:14
i10
i10 má slušnou výbavu a překvapil mě ceník doplňků, třeba hliníky, nebo metla. A navíc je to novinka. Zajímalo by mě ale jak je na tom po jízdní stránce. Atos to byla hrůza. Panda je o moc lepší.
Rozbalit vlákno
0
8. 11. 2008 11:32
AGILNÍ SPLASH
Tabulka malých. Ovšem s velkou potencí. Pokud ve vyšších třídách vlastně vždy sáhneš dobře, zde je nutno velmi bedlivě vážit své kroky. Jednoznačným králem je tu duo bratrů - AGILA/SPLASH, designově až fantasatický výsledek, dokonalé auto pro mladou maminku, co obráží školku, delvitu a kadeřníka. A nejen pro maminku, i mladej bejček co má zatím potíže i se sponzorováním sama sebe se v Agile neztratí. Ovšem protože v této tabulce jde jako snad v žádné jiné o cenu, tedy o co nejnižší cenu, jsou vítězi ti, kdo nabídnou také tu cenu nejnižší. Což je škoda, neb mimo A-S je tu třeba také Twingo, auto, které se prostě (opět) Renaultu povedlo.

Takže je to jasné - AGILA/SPLASH a Twingo :yes:
Rozbalit vlákno
4
8. 11. 2008 12:40
Re: AGILNÍ SPLASH
GTI: Z mého pohledu Agilu určitě ne, byť je oproti té krabici mnohem hezčí... Splash mě v interiéru taky moc nezaujal... Jo, malé velké auto, ale.... kdybych se řídil srdcem, koupím pětistovku. Kdybych se řídil rozumem, koupím Pandu (kdybych zůstal u srdčíka, tak stokoníka :o)) i10 je hezké autíčko, ale spíš by slušelo nějaké drobné půvabné slečně a ne metrákovému chlapovi. Kromě toho jsem byl velmi nemile překvapen chováním pána od Hyundaie na letošní Autoshow. Aneb jak také lze přijít o potenciálního zákazníka (i když, dealera si můžu pochopitelně vybrat...). Nové Twingo už není, co bývala jednička. Geniální auto postavené hlavou, malé auto, které se všude vejde, ovšem já neměl v téhle hračičce s místem problém....
neregistrovaný "507--"
8. 11. 2008 12:42
Re: AGILNÍ SPLASH
Súhlasím s tebou v Agile a Splash. A fakt vyzerajú dobre. Ale s Twingom ani nie. Twingo neprinieslo nič nové. To síce nemusí, ale nezdá sa mi, že je to auto, ktoré by ma malo niečím zaujať. Kde je to staré Twingo? To bolo auto. :yes:
neregistrovaný "pietrofoti"
10. 11. 2008 09:56
Re: AGILNÍ SPLASH
Šel bych do SPLASHE :yes:
Avatar - Pierro
10. 11. 2008 13:03
Re: AGILNÍ SPLASH
šel bych do pětistovky anebo nového Káčka. ;-)