Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaný Opel Zafira má české ceny. Je dražší, ale nabídne více výbavy

S modernizací Opelu Zafira přichází také výrazné zjednodušení českého ceníku. Vůz je nyní sice o něco dražší, ve standardu ale dostanete více výbavy.
Zpět na článek
5. 7. 2016 01:00
4. 7. 2016 14:14
Výborně - žádnej cirkus
Výborně - žádnej cirkus... ani designový, ani cenový.
Cena za diesel s automatem příznivá, možnost LPG i CNG...
Proč ne?
Rozbalit vlákno
2
4. 7. 2016 19:51
Re: Výborně - žádnej cirkus
Neviem ako Vám, ale mne pripadajú tie sedadlá, min. v 2. rade, veľmi tvrdé, fakt ako na trestnej lavici. + mi vadí stredový tunel vzadu - v porovnaní s C4 GPicassom alebo Touranom je to dosť zlé.
4. 7. 2016 21:52
Re: Výborně - žádnej cirkus
Dlouho jsem hledal slusne MPV. Po dlouhem badani jsem se zhledl v Touranu. Jenze pak prisel cas na svezeni. Stacilo prejet par nerovnosti typu kanal nebo tramvajove koleje. Bouchani od naprav bylo maprosto mimo me ocekavani. Touran byl navic obut do R16/205/60. Pri takovych pneumatikach bych ocekaval trochu komfortu. Navic jsem tehdy presedl z Grand C-maxu ktery bajecne filtroval. Nedavno se tu objevil novy Megane s podobne silnym benzinovym turbem za cca 620tis. Zafira stoji totez. Castka mi vsak pripadne adekvatnejsi vzhledem k velikosti auta.
4. 7. 2016 16:53
Budoucnost LPG
Hodím to sem...
Přemýšlím o autě na plyn.
A právě zafira v lpg mě celkem zajímá.

Už to vypadalo na cng, ale poslední dobou mě celkem lákají ceny lpg.
Co jsem s ipamatoval (ani nevím jak dlouho), tak jsem viděl cenu lpg cca 17 Kč /litr.
Teď jsou ale okolo 12 Kč.

Víte někdo, proč to tak padlo? A budoucnost lpg...můžebýt nějak ohrožena? (např. jako diesel?).

Máte případně někdo zkušensoti se zafirou s tímhle motorem?

Díky:)
Rozbalit vlákno
6
Avatar - WinDiesel
4. 7. 2016 20:26
Re: Budoucnost LPG
do přímovstřiku montáž LPG problém
CNG by šlo ale z fabriky
5. 7. 2016 00:46
Re: Budoucnost LPG
To lpg je ale taky primo od nich z fabriky? Nebo bych to aspon tak cekal kdyz to maji v nabidce
4. 7. 2016 21:47
Re: Budoucnost LPG
S LPG jezdim uz asi 10let se Scenicem1.6 83kw.Tez cenu pamatuju i za 17,takze soucastnych 12 je parada:-)LPG je fajn,ale ma sva omezeni(nadrz-rezerva,trosku ztrata vykonu..)Pomalu se divam po novem aute a LPG opet chci,tak by me taky zajimalo jak to je s plynem v turbo motorech..
4. 7. 2016 22:00
Re: Budoucnost LPG
LPG je zatim bez ohrozeni (sveho casu byl na stole pozadavek na stejne zdaneni paliv, ale nejak to vysumelo). LPG ma problem s kvalitou, CNG je stejna kvalita po cele republice, ale je levnejsi na prestavbu. Pristi benziny Opelu jsou uz primovstrikove, tam uz LPG nebude. Mozna CNG, pokud tedy LPG, tak ted.
5. 7. 2016 00:47
Re: Budoucnost LPG
Ano. Mam od dealera potvrzenou 150k v cng. Ale cenove by porad lipmvychazela zafira na lpg
5. 7. 2016 00:48
Re: Budoucnost LPG
Ano. Mam od dealera potvrzenou 150k v cng. Ale cenove by porad lipmvychazela zafira na lpg.
Avatar - Jaros71
5. 7. 2016 01:00
Facelift
myslím , že design se povedl , nevypadá na MPV špatně.
Bohužel stále není možné objednat el.posuvnou otevírací střechu!
Což konkurence umí...šíbr je třeba mít za příplatek vždy! Grilovat se pod sklem je nanic.
Taky mi chybí možnost mít 4*4..škoda.
Rozbalit vlákno
0