Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - CarlosOstrava
borci
CarlosOstrava
| 22. 7. 2016 13:17
Mám tyhle borce ze švédska rád.
Dělají poctivou práci bez komromisů a jdou si tvrdě za svým.
Přiznají chybu a hned ji napraví.
Přeji jim další testy bez nehod. ;-)
borci
makaX69
| 22. 7. 2016 13:49
Moc aut, která by takovou ránu "přežila" nebude. Ani nechci domýšlet, jak by na tom bylo jakékoliv Ferrari atd. To ale nemění nic na tom, že zrovna Koenigsegg bych ani snad řídit nechtěl. Přijdemi, že to jsou hodně nedotažený auta viz. nehoda Stiga v TopGearu...
Avatar - Googlit
Bureš dneska jede
Googlit
| 22. 7. 2016 14:04
"hypersport", "velice zničený automobil", "sice byly samozřejmě" pan redaktor dneska nešetří slovy. To nejsou superlativy ale hyperlativy!
Avatar - _Karel_
Bureš dneska jede
_Karel_
| 22. 7. 2016 21:31
Co konkrétně ti nesedí na slově "hypersport"?
Avatar - Stejsn
Jsem říkal že se to spraví
Stejsn
| 22. 7. 2016 15:05
a Bully_ mi v minulé diskusi tvrdil že je to na kaši. ;-)
Avatar - 125S
Brzda?
125S
| 22. 7. 2016 15:19
Jak se zasekla brzda. Moc to objasněné není. To neumí testovací pilot jet bez ABS a nebo tají, že se ta brzda zasekla sama od sebe?
Avatar - Googlit
Brzda?
Googlit
| 22. 7. 2016 16:05
Jo je to divné. Asi mají nějaký vlastní systém ABS který prostě nemají šanci při takové malovýrobě odladit a tak sem tam někoho zabijí než "vychytají všechny mouchy". Jakýkoliv normální programátor by do SW jednotky ABS zakomponoval že pokud něco nefunguje tak ABS odstaví svoji funkci. Tady nejenom že ABS při ztrátě informací z jednoho čidla fungovalo dál, ale ještě zcela nelogicky kolo zakouslo. Čili nejde jenom o chybu v programu té ABS jednotky ale i zcela nepochopitelnou bezpečnostní chybu a řidič tohodle monstra měl velké štěstí že přežil. Rozhodně by jim měli odebrat homologace do kompletního auditu toho co všechno je na tom autě takhle nekompetentně zbastlené.

Brzda?
mrazik
| 22. 7. 2016 19:05
A muzes o vsemocny a nejchytrejsi napsat koilk ridicu se zabilo v tomto supersportu pri vychytavani much ? At premyslim, jak premyslim, nemuzu si na nikoho vzpomenout. Vis prd jak maji nastavene ABS - to neni jako nastavit ho ve Fabii - a jak to vse cele spolupracuje s celym autem. Kontrolka o nefunkcnosti ABS se rozsvitila a ridic tomu mel prizpusobit jizdu, jen si toho bohuzel nevsiml a jel pilu dal.
Tobe by meli odebrat mozek, i kdyz ona by to stejne zadna zmena nebyla.
Avatar - Googlit
Brzda?
Googlit
| 22. 7. 2016 21:21
Všechny systémy na kterých závisí żivot se programují na stranu bezpečnou a tečka. Nefunguje čidlo ABS, odstaví se jednotka ABS, takhle to funguje naprosto ve všech autech. Závada ABS čidla je naprosto běžný problém a stejně tak reakce na tuto závadu, protože situace kdy ti správně brzdí jen tři kola vede automaticky výletem do škarpy. Tady si buď nějakou jednotku nestandardně přeprogramovali a nebo vyrobili svou vlastní ale to je jedno každopádně to je lajdáctví nebo amatérismsu.

Je jedno jestli to je toaster, výtah nebo jednotka ABS, základní princip je jasný i malému děcku.