Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Lehké řízení
| 9. 8. 2016 08:38
Doufám že to snadné točení volantem na místě díky nižším setrvačným hmotám lichoběžníkové nápravy autor nemyslel úplně vážně

Ale jinak dobrá nostalgie
Lehké řízení
| 9. 8. 2016 09:43
Věřte, že myslel. Většinou když něco píšu, tak to tak i myslím. :-) Ale tak samozřejmě vím, že k tomu přispívá celá řada faktorů, jejichž kompletní výčet je zcela mimo rámec tohoto článku. Lichoběžníková náprava k tomu může přispívat svoji geometrií a malými setrvačnými hmotami, ale ovlivňuje to celá řada faktorů. A některé z nich přirozeně více než fakt, že náprava je lichoběžníková.
Lehké řízení
| 9. 8. 2016 10:19
Co se týká setrvačných hmot v řízení podle mě jsou z důvodu hmotnosti i geometrické vzdálenosti od osy rejdu zcela dominantní kola, vliv mají i brzdy, řídicí tyče a také zprostředkovaně přes velký převod i samotný volant (převod tuším násobí moment setrvačnosti dokonce svou druhou mocninou). Nějak si nedovedu představit, proč by měly mít tak zásadní vliv samotné těhlice když ty se nacházejí okolo osy rejdu a jejich moment setrvačnosti je proto minimální.

Přivítal bych proto odborné zdůvodnění v čem se mylím. Děkuji
Lehké řízení
| 9. 8. 2016 11:41
Já tomu prd rozumim, ale takhle si teď představuju pana Dusila.
[odkaz]
Lehké řízení
| 9. 8. 2016 09:48
Já si zase nedokážu představit, jak vypadá u OHV "centrální vačkový hřídel". :-| Centrální vůči čemu ?

(Měl ještě rozvod OHV, tedy s centrálním vačkovým hřídelem v litinovém bloku.....)
Nádhera, ale proč chybí filmové záběry v pohybu?
| 9. 8. 2016 12:22
Nádherné auto, ale nechápu, proč autor před kamerou v podstatně jen převypráví přiložený psaný text, zato se ani nenamáhal s autem ani popojet, nebo alespoň protůrovat motor, abychom slyšeli jeho klasický zvuk... :'-( 8-s :no:
Cool!
| 22. 8. 2019 16:44
:yes:
I want to try! I think it's really interesting. I want to write about it in my blog https://customcollegeessays.com/…e-research-paper
Re: Cool!
| 2. 9. 2019 15:08
I also have my own blog, you can judge for yourself how interesting it is http://smartessayrewriter.com/…ewriting-service

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku