Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Dvojice zlodějů se snažila ukrást auto. Kolemjdoucí byli proti

Dva zlodějíčci se pokusili v Jihoafrické republice ukrást auto. Nepovedlo se jim to, dav lidí byl rychlejší.
Zpět na článek
15. 9. 2016 00:45
15. 9. 2016 14:08
15. 9. 2016 00:45
Lhostejnost
Potom co lidé viděli, že tihle kluci asi nejsou ozbrojení nebo že je tam pouze "potyčka", tak se asi nebáli. Chci jsem jenom říct, že v těhle zemích pokud chcete žít, tak Vám nic jiného než "lhostejnost" většinou nezbývá.

A v ČR to není tak špatné jak se může zdát. Zrovna nedávno mou příbuznou nejdřív protruboval a vytlačoval nějaký pitomec, nakonec ji předjel a vybrzdil do zastavení, vylezl z auta a něco křičel. No náhodný kolemjedoucí co to viděl, tak zastavil, pána prý na místě proplesk a pohrozil onboard videem. To jako palec nahoru jen tak vylézt na nějakého magora. Takže já bych situaci v ČR za JAR rozhodně nevyměnil :-)

Mimochodem znám člověka co do JAR emigroval. Žilo se tam dobře, nicméně v devadesátých letech začali postupně takovýhle slabomyslní černoši vytlačovat zbytek populace a od té doby je to tam boj o přežití. Ten člověk se samozřejmě rád vrátil do ČR.
Rozbalit vlákno
3
15. 9. 2016 04:49
Re: Lhostejnost
Pan redaktor naráží na "vrozenou lhostejnost" v naší zemi ?? V zemi kde zloděj má daleko více práv než poškozený? V zemi kde si lidi nesmějí aktivněji chránit svůj majetek a zdraví? V zemi kde jsou nejmladší pachatelé privilegovaní anonymitou, polovičními tresty nebo dokonce úplnou beztrestností za to, že začali krást a loupit ještě dříve než ostatní ? Kde významná část "nepřizpůsobivých" může téměř beztrestně okrádat ostatní, likvidovat cizí majetky a média se na ně bojí byť jen ukázat aby nebyla obviněna z rasismu ?
Pan redaktor si asi dělá legraci.
15. 9. 2016 14:08
Re: Lhostejnost
Tady to je jasny, dvojice cernochu napadla bile auto, muze s bilou hlavou, ktereho branila bila zena. Jednoho zlyncoval dav, druhy uz pluje do Evropy.
15. 9. 2016 16:45
Re: Lhostejnost
Samozřejmě, je přece ve své zemi utlačovaný

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud