Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi Q3: Decentní vylepšení vzhledu s větší dávkou sportu

Audi Q3 přijede do Paříže v modernizované podobě. Vozy s balíčkem S line se od běžných variant nyní více odliší, přibude model Competition.
Zpět na článek
16. 9. 2016 23:01
15. 9. 2016 13:55
Vzhled...
Jsem sice až nezdravě nadšen ze vzhledu nové A4 v sedanu, zdravě se mi líbí Q2 a TTS, ale Q3 a výše na mě působí přesně opačným dojmem (hovořím o vzhledu, nikoliv o technice). Je to škoda, protože třeba koncepce/designový směr e-tron by byla svěžím větrem.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Londonbridge
15. 9. 2016 14:24
Re: Vzhled...
Vsetky modely sa netrafia... Aj stara 2 vyzerala divne a A 1 tiez nevyzera cool... Q 7 tiez nie je dizajnovy skvost... A 4 tazko rozoznas od starej aj ked ma novu techniku aj podvozok ten design to neprezradza tym moze stratit nejake cisla na predaji. vela ludi menej cita a kupuje viac ocami a srdcom. nemyslim ze vacsinu zien zaujimaju technicke parametre a vynovene podvozky alebo spolahlivost v JD Power. Fiat 500 je jasny priklad a nova Alfa tiez. na druhej strane napr. Dacia sa nekupuje ocami ani srdcom tam je dobre nastavena cena a to tiez laka ako vypaseny cervik vtaka... >:D
15. 9. 2016 14:36
Re: Vzhled...
Já ti nevím - ten jemný facelift A4 velmi prospěl a já ji teda rozeznám na první pohled...ale to bude tím nezdravým nadšením :-)
...od toho mají ženy nás, abychom redukovali jejich nadšení z ptákovin... i když někdy jim lze těžko odpírat jejich radost... :-)
Dacia se drží své filozofie - to se mi na ní líbí (víc zkušeností s ní nemám)
Avatar - Pradeda77
15. 9. 2016 15:31
Re: Vzhled...
Ja bych videl problem v tom, ze Audi naroubovalo v tomto pripade malou karoserii na podvozek s velkym rozvorem. Ale nejvetsi problem pro Audi byl nepochybne odchod P. Schreyera ke konkurenci. :-!
16. 9. 2016 09:23
Re: Vzhled...
pravda
a malé rejpnutí: tak to jsem rád, že přes tvůj postoj ke korejské produkci tuto přece jen považuješ za konkurenci :-)
Avatar - twistedTSD
16. 9. 2016 23:01
yep
Za mě nejpěknější Q. :yes:
Rozbalit vlákno
0