Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové Audi Q5 se vyrábí v Mexiku. I pro Evropu...

Nově vybudovaná továrna v mexickém městě San José Chiapa je projektovaná až na výrobu 150.000 aut ročně. Zásobovat bude i evropské trhy.
Zpět na článek
3. 10. 2016 17:10
4. 10. 2016 00:57
4. 10. 2016 01:00
3. 10. 2016 17:10
Výborně
když sem tahali Fox z Brazílie nebo Beetle z Mexika, mohlo se nad tím mávnout rukou.
Ale Audi Q5, kde není problém dostat se za hranici 2 mega, "prémiová" značka, tak to bych si určitě koupil.
Tedy....z Mexika ani ten Fox.

Ford, Hyundai, Suzuki a další sem vozí šunt z Indie. A za 10 let, bude třeba Ferrari made in Bangladesch?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Bubáq
4. 10. 2016 00:57
Re: Výborně
... a auta z Turecka, z Velké Británie, z Francie, ta Vám nevadí? Q7 a Cayenne z Bratislavy jsou akceptovatelné? No jo, časy se mění. Ale automobilky se učí a kromě levnější výroby se snaží vyhnout se kvalitativním problémům při zahájení výroby nových modelů. Pravidelně se to sice nedaří :-! , ale to platí pro Velkou Británii (Japonci), pro Bratislavu (Němci) úplně stejně jako to bude platit pro Q5 z nové fabriky z Mexika. To zájemci o nový model dobře vědí... Jmenovaný problém má ale i velmi negativní příklad: výroba BMW v USA se ne a ne zlepšit, velmi slabou úroveň pracovní kázně z Chattatoongy prokazují stále dokola zmiňované problémy s BSR ve všech testech, včetně německých. Naproti tomu kvalita Jetty nebo Beetle z Mexika zpochybněna nebyla (alespoň pokud má paměť sahá). BMW by udělalo lepší rozhodnutí, kdyby fabriku umístilo do Mexika, myslím.
4. 10. 2016 01:00
Re: Výborně
To máš už dnes jedno. Audi z Maďarska, BMW z Ameriky, Fiata z Polska, Turecka, VW a Porsche ze Slovenska slavnou Octavii z Ruska a já nevím odkud ještě všude a ...

Edit : PM2 byl o 3 minuty rychlejší, než jsem to ze sebe vypotil já a napsal to i líp a podrobněji. :yes: