Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chválili jsme The Grand Tour předčasně? Druhá epizoda nestála za nic!

Dlouho očekávaná show Clarksona a spol. má za sebou druhou epizodu. Ve srovnání s tou první to byl slabší odvar!
Zpět na článek
29. 11. 2016 13:19
No tak Autosalon TV Prima to není...
...nalijme si čistého vína:
GT není viditelně a řvavě sponzorováno výrobcem, dovozcem či distributorem automobilů, tedy nemůže mít k žádné značce zvláštní vztah což je škoda.
GT nepoužívá na slovo vzaté odborníky, kteří jsou i takto nazváni, ať už testují auta, či o něm jakkoliv mluví
GTnemá systém inteligentních tabulek popisujících základní klady a zápory jednotlivých vozů, ze kterých se člověk dozví třeba to, že jednoznačným mínusem musí být např o 6mm menší délka vozu
GT nemá ani jednoho moderátora, který i za minimální rychlosti budí pomocí škubání volantem dojem mnohem vyšší rychlosti a tak GT svádí ke zbytečně rychlé jízdě

GT tedy nemůže svou komplexností a informativností v žádném případě konkurovat našemu Autosalonu! Howgh :-!
Avatar - Egi
29. 11. 2016 12:09
Je to show s auty
nikoliv automobilový týdeník. Já se tedy bavil královsky. Ať už u povídání si o autech, tedy Conversation Street, u testu AM Vulcan i u nasazení speciálních jednotek GT. Ano, chápu, nebylo tam moc aut. kdžy budu chtít auta, pustím si autosalon. Když se budu chtít bavit, pustím si tyto tři blbce.
Avatar - Magister
29. 11. 2016 12:11
Re: Je to show s auty
Mě se to taky líbilo. Výborná zábava! Mohlo být možná trochu více aut, ale i tak to bylo dobré!
Avatar - removed
29. 11. 2016 12:42
Re: Clarkson and co.
Já ti nevím člověče... právě to, co popisuješ jako negativa, vnímám jako pozitiva. Neznám jiný pořad o automobilech, na který by ochotně koukala i moje žena a náramně se bavila... možná právě proto, že jejich (C+M+H) láska k automobilům je zřejmá, nikoliv však "fundamentální", je ten pořad zábavný...
Avatar - Ozzman
29. 11. 2016 12:35
Re: Je to show s auty
Souhlas, taky se mi líbí, není to ani o autech (což snad nikdy v této podobě TG primárně nebyl), jako show... a ti tři by mohli uvádět i pořad o vaření a byla by to sranda :-)
Avatar - removed
29. 11. 2016 12:46
Re: Je to show s auty
to by bylo vybuchlých kotlů, přepáleného tuku a vyhořelých špatných restaurací ... A Pohlreich by neměl co žrát :-) >:-[]
29. 11. 2016 15:48
Re: testy aut
To, že v Autosalonu nedokážou srovnat ani výbavu a o 1mm kratší rozvor dají jako mínus je sice pravda, ale TG ani GT s Clarksonem tohle nikdy neměl jako cíl a ani to neřešil takže pokud chceš vědět něco víc než je maximálka, výkon a zrychlení tak se koukej na Autosalon...

Ještě jsem neviděl, že by otloukali Ferrari apod. pokud myslíš házení aut z jeřábu tak to byly vraky a u těch je snad jedno jestli je slisuje Jeremy nebo Pepa na vrakovišti ;-) A toho nového Focusu taky žádná škoda nebyla >:D
Avatar - Dinar
29. 11. 2016 14:24
Re: No tak Autosalon TV Prima to není...
Seš bubej... >:D :yes:
29. 11. 2016 12:37
Re: Clarkson and co.
Je nutne si uvedomit, že auta ktera nicili byli na konci sve zivotnosti a stejne by skoncili ve srotu. Nekdy se oprava holt nevyplati. Vsechno to byli jen spotrebni obycejna auta.
29. 11. 2016 12:05
100% suhlas
tu cast so zbranami som absolutne nepochopil, nebolo to ani vtipne ani o autach a dokola sa to opakovalo
29. 11. 2016 12:24
Clarkson and co.
Původní TG byl celkem vtipný a zábavný pořad, co mi na něm vždy hrubě vadilo, byl necitlivý vztah k autům. Mám auta rád a chovám k nim respekt, postaru řečeno, beru je jako by měla duši. Rádoby vtipné epizody s ničeným pick-upem Toyota a podobné destruktivní výstřelky přítomné téměř v každém díle mi vadily, Clarkson a spol jsou královsky placeni a mohou si koupit soukromě cokoli, možná proto ztratili obyčejnou pokoru. I špatné nebo ojeté auto nemusí být nutně rozmašírováno jen proto, že je to v uvozovkách funny.
2. 12. 2016 10:49
Re: No tak Autosalon TV Prima to není...
Dnes nejlepší komentář >:D
2. 12. 2016 10:47
Re: Clarkson and co.
Většina nových aut duši nemá. Jedná se pouze o spotřební zboží (i když v některých případech hodně drahé).. Doba, kdy se o duši dalo mluvit, je už bohužel hezkých pár let pryč..
Avatar - Ji/Ri
30. 11. 2016 13:31
Re: No tak Autosalon TV Prima to není...
>:D geniální :yes: :yes:
30. 11. 2016 01:37
Pani novinari
Jak oni u kazdeho dilu tg/tgt funi a maji vlka. S naprostym vypetim vsech sil to dokoukaji a pak behem 15 minut vyplodi odsuzujici clanek plny zklamani- co a jak bylo odflaknute, co bylo spatne, co by melo byt lepsi a co tam byt vubec nemelo. Ze je to cim dal horsi.
A přitom si nenechaji ujit dalsi dil :-)
Avatar - Londonbridge
29. 11. 2016 17:54
GT...
Je to velka a draha show kazda epizoda stoji Amazon Prime Ł 4.5 milionov celkovo okolo Ł 160 milionov za vsetky epizody , Jeremy ma v rocnej zmluve Ł 9.6 milionov +...Hammond a May tiez maju po Ł 600 000 za kazdu epizodicku... TG mal budget na epizodu len Ł 1 milion tak GT by mal podla toho rozbijat viac drahych aut a lietadiel....Uvidime....
Avatar - removed
29. 11. 2016 14:04
Re: Je to show s auty
no, umím si představit, že by dokázal ze špatně oškubaného peří udělat celosvětově uznávanou lahůdku... :-)
Avatar - Ozzman
29. 11. 2016 13:57
Re: Je to show s auty
Dokážeš si to ale představit? Hell´s Kitchen s Jeremy Clarksonem >:D
Avatar - nalimer
29. 11. 2016 12:27
je to show
pán Mička, ja sa pre zmenu čudujem vám, že sa vám páčila prvá časť.
defacto veľké drahé promo GT, bez akejkoľvek akcie.
celý Top Gear a aj GT sú na 80% dohodnuté scény. vytvorené za účelom zabávať. časť z nich tvorí tím, časť si dopĺňajú moderátori. len tých 20% je čaro náhody (útek z Argentíny do Peru... v TG)
preto aj pozerám tieto relácie - viem, že je to od začiatku umelé, ale môj mozog nechce riešiť rázvor automobilu a jeho vybavenie. napr. pri Yeti mi je informácia o pristátí helikoptéry na streche fakt zbytočná...
pre mňa to bol dobrá časť.
29. 11. 2016 15:03
testy aut
Mně připadá, že se všechno jednou přejí. Že vlastně mizí původní záměr, prezentovat novinky i kritickým pohledem. Bohužel, všude redaktoři vše řeší příliš subjektivním hodnocením a mnohdy i s chybami (např. Autosalon má mnohdy v konkurenčním srovnávání docela závažné chyby ve výbavach...).
A také otloukání aut a jejich finální ničení mě zrovna nedělá dobře, je to taková divná arogance. Aby se Clarksonovi jednou nestalo, že mu někdo dá do huby a pošle ho do domova důchodců, že už je vlastně starej a k ničemu... :-)
Avatar - Atlis
29. 11. 2016 13:07
Re: 100% suhlas
Akurát to bolo perfektne cielené na mladých ľudí, ktorí hlavne hrajú FPS.

Osobne by som rád videl viac áut, ale zatiaľ je to celé lepšie ako novy TG.
29. 11. 2016 12:10
súhlas!
Je to bohužial nejake umele.. ;-\