Novinky
Správne je v clánku uvedené: na podvozku prémiovky minulej geenrácie je postavený mainstream súcasnosti. A tak je i treba na vec nazerat. A i ked ide iba o facelift, je treba priznat, ze je to facelift podarenejsí ako u Octavie. A intriéru prevzatie technickej bázy Audi iba prospelo (na doterajsie interiéry Leonu, Toleda a spol. sa nedalo pozerat).
Hlavně interiér mně příjde děsně lavný, ale fakt tak do nějakého 5let vyráběného miniauta-hlavně středový tunel, jediný co vipadá dobře je volant a sedačky... no a exteriér je seat by audi, to je ale podle mě spatné tady rozhodně mělo přijít aspoň něco jinak..,. :no:
Ja mam 07 audinu A4 v plny polni, a timto VW to u mne podelal, za ctyri roky jdu do japonce.
Starou vyrobni linku z vyssis stredni predal do seatu, a tim padam vse je stejne. Kdo ma A4 tak to pochopi, fuj VW fuj. 😒
Starou vyrobni linku z vyssis stredni predal do seatu, a tim padam vse je stejne. Kdo ma A4 tak to pochopi, fuj VW fuj. 😒
Jak tě tak čtu, tak ty nemáš ještě ani kolběžku.
BTW vsimli ste si miesto na zadných sedadlách na snímke? No podla toho to bude konkurent pre sedany nizsej strednej triedy, a nie pre strednú. Ale v nizsej strednej bude ako ex-stredná trieda bodovat >😒]
Ač se Seat při konstrukci tohoto auta teda opravdu moc "nenadřel", tak z ekonomického hlediska se z jeho strany jedná o velmi dobré využití koncernového postavení. Zákazníky si jistě najde osvědčenou kvalitou (A4), sportovním, líbivým designem a tím, co je při koupi auta v dnešní době stále pro většinu lidí jedním z rozhodujících kritérií - přijatelnější cenou. Ve své třídě by mohlo udělat pěknej rozruch a zatopit i třeba takový škodovce !!!
Tu Audinu jsem v tom poznal aniž jsem si přečetl článek. Nevím zda je tím, že jsem do aut blázen nebo to zmutování Audiny v Seata je provedeno mizerně. Každopádně mutanta bych nechtěl :no:
VDC
2 trojúhelníky. Takový dementní pravidlo můžou mít akorát ve Španělsku.
Ak vynecham to najpodstatnejsie a najdiskutovanejsie (ze je to A4), tak mi najviac bije do oci ten zadok. Prepacte, ale toto sa nepodarilo. Ta krasna vysoka zadna cast A4ky tu posobi presne naopak. Neskutocne placato a nizko. Urcite by pomohli ine svetla, tymto v suvislosti s aktualnym designom tejto znacky ani nerozumiem. S tymto prisli v 99-om Cordoba s Leonom, ktore sa uz davno nerobia. Tak preco?
pokud se odprostite od reci a posmechu na adresu seatu za to ze prevzal hotovy auto, a pokud si udrzi cenovou politiku tak tohle auto objektivne vzato muze rozsekat stredni tridu na kusy... dejte na my slova.
Tak co vizualita? Vnitřek je výbornej, není nic ke kritice. Karoserie je trochu větší vořech... no, řekněme, že naživo to zafunguje, nezapomínejme, že Exeo nebude mít nejspíš vnější rozměry Mondea a že to bude něco kolem aktuálního C-klasse. A v tom případě, by to mohlo zafungovat. Klasická (zejména zboku) audikabina nás možná trochu mate, ale vnímejme to auto jako poměrně kompaktní sedan. Tedy, nutno vyčkat setkání naživo.
P.S. Na Exeu je vidět jakou cestu ušla... Škoda. Vidíš, vidíš, kdyby ti dnes dali vybrat mezi Exeem a Superbem, bez rozmýšlení vezmeš Superb... nebo ne?
Exeo moze znamenat naopak, gol do branky A4 ;-\ Majitelom minulej generacie A4 sa tento tah urcite nepaci...ludia na ulici nerozoznaju ich drahu premiovku od tohto zlepenca. Tymto straca premiovka na exkluzivite, moze to odradit potencialnych zaujemcov o novu A4 ;-\
Menezeri v Mnichove a Stuttgarte a ich zakaznici sa teraz dobre bavia...