Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Legendární londýnské taxíky se objeví i na starém kontinentu

Ikonické taxíky, které si spojujeme hlavně s britskou metropolí, se rozšíří do velkých metropolí mimo Ostrovy.
Zpět na článek
2. 2. 2017 10:09
2. 2. 2017 13:32
2. 2. 2017 20:42
2. 2. 2017 10:09
des bes
proc by barcelona chtela tyhle kontejnery, kdyz primo ve meste je fabrika SEAT a je to na vozovem parku taxiku videt... a ani hybridne cinske kontejnery to nezmeni
Rozbalit vlákno
0
2. 2. 2017 13:32
no nevim
Jako na rozvoz balíku by to bylo dobrý, ale pokud nejede vetší skupina lidí nebo vozíčkář, tak je daleko příjemnější jet taxíkem z běžného auta. To radši Prius nebo Superb, než todle. A takový Žuk (Nissan NV200) to je taky tragedie.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Bazalt
2. 2. 2017 20:42
Re: no nevim
Já ti nevím, s NV200 jsem najel přes dva tisíce kiláků cestou necestou a nepřišel mi vůbec špatný. i když samozřejmě jako taxík nemá proti galaxy, sharan, zafira v pohodlí šanci.
[odkaz]
Avatar - Bazalt
2. 2. 2017 20:39
klasika je klasika ale..
Klasika je klasika ale... za stejné peníze se dá pořídit Galaxy nebo MB Vito, které taxikářské firmy používají častěji. Hybrid je super, bohužel přichází o dvacet let pozdě, Londýn už je zamořený desítkami tisíc starých smrdících a hlučících sazometů. Jaké je svezení v novém black cab nevím, ale i v té poslední generaci to bylo jako jízda žebřiňákem. Ovšem s královským prostorem.
Na druhou stranu je dobře, že někdo tuhle legendu zachránil a pokračuje. Červený double decker, černý taxík a kruhové logo underground, to je Londýn.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Ada je zase tady
2. 2. 2017 23:23
Re: klasika je klasika ale..
Pravý londýnský taxík bude už navždy dieselový. :-!
3. 2. 2017 08:24
Re: klasika je klasika ale..
To je asi ten důvod, proč chce nyní Londým hybrid >:D
Avatar - Bazalt
3. 2. 2017 15:30
Re: klasika je klasika ale..
s tím není problém Ádo, jen ty starý motory byly starý už když byli nový... a krom toho kdo říká že nemůžou být diesel-hybrid jako červené autobusy? ;-)