Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: První Top Gear s novým obsazením je za námi. Je lepší než show Clarksona a spol.?

Novou sérii Top Gearu zahájil test Ferrari FXX K a závod napříč Kazachstánem. Nechyběla ani nově pojatá rubrika „Hvězda v autě za rozumnou cenu.“
Zpět na článek
11. 3. 2017 07:52
11. 3. 2017 10:30
11. 3. 2017 11:07
11. 3. 2017 14:05
11. 3. 2017 22:51
Avatar - karasjan14
10. 3. 2017 20:11
Za mě paráda
Ještě bude chvilku trvat, než si pořádně sednou, ale to trvalo i v původním Top Gearu Clarksona s Hammondem a Mayem. Za mě parádní první epizoda - na to, že spolu byli sami poprvé. :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
11. 3. 2017 07:52
Nesleduji
Původní Top Gear jsem nesledoval nějak pravidelně, ale z těch nahraných dílů na YouTube jsem toho viděl docela dost. Z nových dílů, stejně tak jako z paralelního projektu pod Amazonem, jsem neviděl ani jeden. Ty zákulisní taškařice mě celkem otrávily.

Když už jsme u té rekapitulace, nebyla by nějaká čísla sledovanosti s původní sestavou, novou sestavou a od Amazonu?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Skipper
11. 3. 2017 10:30
Super'
Prostě tŕi kluci, kteří si hrají. Nic nepůsobilo násilně, prostě pohoda. Pokud se budou takhle držet i dál, tak jsme se dostali do win-win situace, kdy máme na výběr o jeden zábavný pořad o autech víc.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dinar
11. 3. 2017 11:07
Jo,
bez uječeného Evanse je to mnohem lepší. Sice scénáristé nedokázali přijít s ničím novým, co by alespoň trochu odlišilo nový TG od clarksonovského, ale i tak dobrý. Fajn auta, pěkný ježdění, hezký výlet, jediné co je znatelně slabší je souhra moderátorů. Ono je prostě vidět, že jsou tam každý za sebe, že zatím nefungují jako tým, a otázka je, zda někdy budou, protože co dělá clarksonovskou šou jedinečnou, je právě "nekorektnost", nejen politická, ale i vzájemná, schopnost dělat si hrubou legraci jeden z druhého, jinými slovy, až uslyším v novém TG nějakou vtipnou hlášku např. na Reida a jeho černou kůži, pak uvěřím, že hoši (a BBC) pochopili a TG bude mít šanci na dlouhodobý úspěch.
Každopádně je S24 oproti S23 obrovský pokrok. :-) :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CHerokee
11. 3. 2017 14:05
Re: Jo,
Souhlas. Jen jim chybí ta sehranost a humor. Snad to časem přijde.
11. 3. 2017 22:51
Super
Na prvy diel v novej zostave to bolo super, si myslim. Top Gear moze byt len lepsi a hlavne nesnazia sa kopirovat staru trojku. Chemia a humor pride, to sa neda vypracovat hned. Na rozdiel Grand Tour tiez nebolo vynikajuce, perverznost Jezzy zacina byt uz otravna a trapna, a vzhladom na to o kolko viac penazi mali zasa toho o tolko viac neponukli.
:yes:
Rozbalit vlákno
0