Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dobrý, ale ....
gil54
| 9. 4. 2017 19:38
... to samé o dva dny později než na Autoforu. ;-\
ani ryba, ani rak....
Kubas_AR
| 9. 4. 2017 19:53
.... ani klasické auto, ani bezpečný moderní vůz..... nějak nechápu k čemu to je? kdo si chce užít klasické Mini tak asi nemá zájem o navigaci a takové hovadiny, ne?

jinak teda nezpochyňuju řemeslnou kvalitu, ta vypadá dle fotek velmi dobře.... ale spíš celý záměr je dost podivný.....
ani ryba, ani rak....
gil54
| 9. 4. 2017 20:07
Souhlasím.

Když původní Mini, tak originál i s jeho nedostatky a necnostmi jako veterána nebo jugtimera. Koupit se jich dá stále ještě mraky, v různém stavu a pro úplné úchyly ani kompletní zrestaurování originálu se cena nemusí vyšplhat na cenu této ani ryby ani raka.

Ale věc vkusu. Já ne.
ani ryba, ani rak....
Ja Prvni 123
| 9. 4. 2017 21:40
Proc?
Treba mne se to docela libi... jako princip.
Navigaci by to teda fakt mit nemselo... a musi mit?
Jinak si to umim predstavit doma.
Jen ta cena je prece jen moc.
Asi.
ani ryba, ani rak....
Kubas_AR
| 9. 4. 2017 22:55
... teoreticky to je zajímavé, na první pohled to vypadá jako dobrý koncept.... ale čím víc nad tím budeš přemýšlet, tím víc se asi dostaneš někam sem:"veterán to není, není to prostě to kultovní auto.... zároveň to ani není tak bezpečné a vymakané jako současné Mini.... tak co to vlastně je a proč bych si to měl koupit?"

Místo Mini si tam dej nějakou svoji srdcovku.... Třeba nějakou klasickou Alfu, jako Duetto..... dovedeš si představit koupit si to jako moderní repliku? já absolutně ne....
ani ryba, ani rak....
Ja Prvni 123
| 10. 4. 2017 20:45
Hmm, možná.

Na druhou stranu - ze mě tady dělají vyhraněného "alfistu fiatistu", ale já jsem strávil asi 14 let ve "službách" MR Rover a Land Rovera... to to ještě patřilo k sobě.

Takže Mini je mi blízko.
A kdyby to nebylo tak nesmyslně předražený, tak bych si asi uměl v tom sám sebe představit.
V době, kdy jsou silnice plný sterilních pojízdných mobilních telefonů si prostě umím představit, že bych si koupil Alfu Gtv... myslím tu klasickou, z let 1976 až 1978... s klasickým uspořádáním.. kdyby měla tuhou karoserii a bezpečnost na úrovni doby, ale krásnou karoserii a účelně elegantní interier... jen bych ji nemusel mít v dvoubarevné kůži, s navigací a on-line přenosem dopravních informací.
>:D
Avatar - Barry Lyndon
nákupní taška ala 911 od Singera...
Barry Lyndon
| 10. 4. 2017 10:56
...proč ne. Zákazníky si to určitě najde i za těch 50tis liber. Podle mě je to lepší stylovka a menší kýč než aktuální obludné Mini.