Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda dala nahlédnout pod pokličku vývoje studie Vision E. Pomohla i virtuální realita

Škoda představila v Šanghaji studii elektromobilu Vision E. Jak vznikaly její tvary? Spolupracovali na nich návrháři z více než dvacítky zemí.
Zpět na článek
23. 4. 2017 14:06
23. 4. 2017 14:29
23. 4. 2017 14:31
23. 4. 2017 18:22
Avatar - vabis
23. 4. 2017 14:06
Norbert Weber
Norbert Weber to si budu muset zapamatovat. To je ta skodna, ktera schvaluje ty vnitrky. Nuda, deprese, 20 let bez napadu, materialovy ojeb, ergonomicke preslapy vnitrky jak u zemedelskych stroju u prasat. Uz jsme doma odkud vitr vane.Doufam, ze nikdy profesne nesetkame 8-s

Jinak ostatni celkem dobry :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Hammunasakra
23. 4. 2017 14:15
Už zase E?
Prvních pár dní mi každej den s novym článkem o Vision E přišlo na hlavu = teď už to začíná bejt na [odkaz]
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Joky
23. 4. 2017 14:29
Re: Už zase E?
slušný odkaz!
Avatar - vabis
23. 4. 2017 14:31
Re: Už zase E?
Tak to me zas zajima, to muze byt relativne zlomovy model. I kdyz nejvetsim oriskem bude nove ustroji pohonu o kterem zatim ticho po pesine. Tam bude vsecko jinak a hin sa ukase, jak velci profici (nebo taky ne) sedi na svych mistech. Zbytek je brnkacka a takova krasna tvurci prace. Zrovna vcera jsem koukal na vysledky internich testu nejmenovaneho modelu co prijde na trh 2019 (neni to Skoda) a je zajimave videt jak neco vznika. Pak zpetne vidis ten rukopis a ty drobne napady lidi co znas. Uz vis kdo s cim prijde, uz tusis co se proskrta a vylevni. Ale ten pidi monitor je old school, my promitame vetsinu na zed v nadzivotni velikosti a lide kolem toho chodi a ukazuji.
Avatar - Hammunasakra
23. 4. 2017 14:35
Re: Už zase E?
To mě taky = a až k ní jednou budou nějaký opravdový info rád si je přečtu ;-)

Těch 8 článků co tu bylo za posledních pár dní bylo o ničem = když je hodně přifouknu je to na 2
Avatar - nalimer
23. 4. 2017 17:01
Re: Už zase E?
čekej...
- je to yeti na silnici?!
- yeti na silnici skoro bez masky!
- yeti na okruhu váli s 1.0 tsi
- víme prví, unikli fotky yetiho!
Pak 5 článku o yetim, proč je lepší jako Ateca...
Pak články - yeti ako raketoplan, popeláŕ...
Pak představení Scout, RS, ...

Kr všemu ještč kupéčko od Kodiaqa, jak by vypadalo malé SUV, jak se vyrobil jubilejní Kodiaq, jubilejná Octávie, jak je Škoda no.1 v ČR...
Avatar - Joky
23. 4. 2017 18:22
Re: Už zase E?
Přitom by stačilo aby mne dali na rok místo Jourové a všichni tihle leváci od VW by šli do kytek !
To říkám já Vóša, z boží vůle Škodobijec č1 !
23. 4. 2017 16:20
Takze nam Skoda ukazuje, ze Kabane nepotrebuje...
Tezko se tomu uveri... Protoze Vision E vznikl pod Kabanem a jeste nekolik pristich aut ponese jeho podobny rukopis...
V BMW zcela urcite presne vedi, proc pretahli Kabane ze Skodovky.
Kdyz vidim aktualni novinky zn.Volvo, je mi lito, ze Skoda neudrzela designera Volva, ktery pracoval pro Skodu, protoze ta Volva vypadaji skvele.
Ale roli muze hrat i to, ze je Skoda drsne podrizena VW a nesmi byt lepsi nez VW.... Takze se vyrazne talenty u Skodovky dlouho nezdrzuji...
Rozbalit vlákno
2
Avatar - nalimer
23. 4. 2017 16:53
Re: Takze nam Skoda ukazuje, ze Kabane nepotrebuje...
Taky objednaný článok...
Ak by ostalv Škode, musel by sa sám vychvalovať a 150 rôznych foto priaute. Keďže odišiel (a zjavne nie v dobrom), tak predstavujú do hĺbky aj miešača hliny...
24. 4. 2017 09:07
Re: Takze nam Skoda ukazuje, ze Kabane nepotrebuje...
Povedl se mu jen Superb. Ty jeho poslední výtvory byly čím dál tím víc horší. Chyběla lehkost, bylo strašně upocené, násilně poskládané markanty, které jako celek nefungují. Navíc působí zbytečně vážně, arogantně, nabubřele. Ale Kabaň takový asi je a design je odrazem autora. Mnoha lidem se ta arogance a nabubřelost líbí, tak se mu bude asi líbit i jeho design.
23. 4. 2017 16:58
Skoda a ceska ?
Takze ani vedeni, ani vyvoj, ani vyroba, jen administrativa zustala v ceskych rukach.
Rozbalit vlákno
0